Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší měsíc v roce 2021 pro každé znamení zvěrokruhu. Čeká vás nejlepší měsíc v roce nebo už ho máte za sebou?

Info ikona
Horoskop

Horoskop předpovídá, že každé znamení zvěrokruhu má své šťastné období, plné lásky. Po náročném roce 2020 nebude nikomu v roce 2021 chybět štěstí. Zjistěte, který měsíc je pro vás nejkrásnější v závislosti na vašem znamení zvěrokruhu.

Beran

Ajaj! Vy už jste váš měsíc měli, užili jste si ho? Duben byl váš měsíc, kdy se začnete cítit velmi sebevědomě a vaše sebevědomí se bude neustále zvyšovat. Bude následovat příznivé období několika týdnů, kdy se Berani budou moci inspirovat, budou si moci najít práci nebo budou podnikat malé, ale velmi výnosné podniky. Celý rok se ponese v pozitivním a úspěšném roku. Gratulujeme, duben je váš měsíc, ale 2021 je váš rok!

Býk

Pro Býka bude nejlepším měsícem roku 2021 červenec. Snadněji dosáhnou svých snů, najdou nové inspirace pro svá přání a užijí si první dovolenou v roce s mnoha romantickými schůzkami.

Blíženci

Srpen je pro vás nejlepším měsícem, zejména ke konci. Také 30. srpna, drazí Blíženci, se ve vašem milostném životě vyskytnou velké šance.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka mají štěstí – čekají je totiž dva šťastné měsíce. Budou podle hvězd zářit v červenci, ale také v září . Čekají na vás vzrušující věci, tak toho využijte! Na druhou stranu je to také nejlepší doba na cestování.

Lev

V červnu jde pro Lva všechno hladce. Musíte být jen vytrvalí a ctižádostiví a snažit se získat ze života více, protože máte velké šance úspěšně dokončit jeden ze svých nejobtížnějších a základních životních plánů. Na druhou stranu je červen také v lásce velkorysý a Lvům jakéhokoli věku nabízí nádherné okamžiky, ať už jsou v páru nebo sami.

Panna

První měsíc podzimu, září, je nejlepším měsícem pro lidi narozené ve znamení Panny. Během tohoto měsíce mají Panny na své straně planetu Merkur, která je vládnoucí planetou jejich astrologického znamení, a vždy přináší něco dobrého. Na podzim roku 2021 bude Merkur štědřejší, pokud jde o peníze, ale zejména pokud jde o pracovní příležitosti.

Váhy

Váhy si musí naplno užít léto a naplánovat si dovolenou, večírky a výlety na srpen. I nákladné plány budou snadno proveditelné v srpnu, zvláště pokud se Váhám podařilo na jaře ušetřit peníze, jak jim radí Merkur. Milé Váhy, srpen si zvýrazněte v diáři – to bude váš měsíc!

Štír

Šťastným měsícem Štíra je květen. Začínají mít štěstí ve všem, co dělají, cestují častěji než loni, zejména pokud mají příbuzné v zahraničí, a dostanou šanci zapojit se do zajímavějších projektů v práci. Perspektiva se mění a mohou najít další zdroje příjmů, které v předchozích letech ani nečekali. Užívejte si právě probíhající měsíc, který vám nabízí mnoho možností.

Střelec

Střelci, Střelci, vy už máte letos ten nejlepší měsíc za sebou, ovšem to neznamená, že vás po zbytek roku čeká smůla. Naopak! Planety se ve vašem případě spojily na začátku roku 2021. Váš šťastný měsíc byl tedy leden a po zbytek roku bude ve vašem životě vládnou klid a vzestup. Ať se jedná o milostný nebo pracovní život, bude se vám dařit.

Kozoroh

Nejšťastnější měsíc už je za vámi, ale získané benefity z něj čerpáváte dodnes, a ještě dlouho budete. Drobné zádrhely nic neznamenají, letošní rok se vám bude dařit. Váš měsíc byl únor a vy jste vyzkoušeli všechno a požadovali pro sebe víc, protože štěstí bylo a stále je na vaší straně. Nic vám nestojí v cestě, ať už před sebou máte jednoduché plány nebo ambicióznější projekty.

Vodnář

Šťastným měsícem pro Vodnáře byl březen roku 2021. Od března se vám otevírají nové možnosti na mnoha frontách, a pokud je Vodnáři nevyužijí, mohou cítit po zbytek roku ztráty. Bez ohledu na situaci a příležitost nic neodmítejte, věřte hvězdám nebudete litovat.

Ryby

Ryby budou mít v listopadu 2021 báječné období. Do té doby budou zažívat šťastné časy a krásné šance, ale listopad je měsícem, který korunuje veškeré jejich úsilí. Nejšťastnější Ryby budou mít také lepší výdělky spolu s novými pracovními nabídkami nebo atraktivnějšími projekty v práci.