Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení vám dokážou jen těžko odpustit

Odpustit a zapomenout? Bohužel, to není tak jednoduché, obzvláště určitá znamení zvěrokruhu nedokáži křivdu zapomenout. Podle hvězd je pro ně neuvěřitelně těžké vám odpustit.

Každý občas uděláme chybu, ale rychle něco „vyžehlit“ a zapomenout není pro každou osobu v našem okolí jednoduché. Jsou lidé, kteří nejsou schopni hned na určité věci zapomenout a smířit se. Pro koho je nejtěžší zapomenout? Pokud hledáte odpověď mezi hvězdami, existují tři znamení zvěrokruhu, jež nedokážou nechat minulost minulostí.

Beran

Radíme vám dobře, lepší je se s Beranem nepohádat. Protože jakmile se tohle ohnivé znamení rozohní, není snadné ho znovu uklidnit. Zklamání ze zrady, lži nebo dokonce z citového ublížení je pro něj vždy příliš velké. Beran se s těmito životními situacemi jen těžko smiřuje. Toto znamení zvěrokruhu nedokáže druhému spoustu věcí odpustit a dlouho si vše pamatuje. Pokud ej to třeba, vydrží dlouhou dobu držet křivdu v sobě a neobtěžovat s tím svoje okolí.

Štír

Štír je neuvěřitelně temperamentní a emotivní zároveň. To se projeví zvláště, pokud ho urazíte, ať už slovem nebo svými činy. Vodní znamení se cítí obvykle velmi rychle napadeno a brzy se naštve tak moc, že nám potom nedokáže odpustit. Pokud Štíra zklamete, bude trvat dlouho než si k vám opět najde cestu a získáte si jeho důvěru.

Rak

Citliví Raci vždy chtějí pro své blízké jen to nejlepší a ve vztahu k nim mají často velký ochranný instinkt. Pokud Rak uslyší, že si někdo hraje s pocity milovaného člověka nebo rodiny, ucítí k vám až skoro nenávist. Nebude vám nikdy přát nic zlého, ale aby zapomněla a odpustil, to potrvá. Pokud má toto znamení zvěrokruhu příležitost vyjádřit své zklamání, rád ukáže ostatním, že jejich důvěra byla zrazena a vy jste ho nadobro ztratili.

Mohlo by se vám líbit

Pokud váš partner kritizuje tyto věci, váš vztah nemá žádnou šanci

Vztahové konflikty a výměny názorů jsou naprosto normální. Měly by ovšem existovat jisté hranice. Pokud váš partner kritizuje tyto věci, měla byste zpozornět.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Váš horoskop na tento týden: Koho čeká úspěšný týden a kdo potká svoji spřízněnou duši?

V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět pro nadcházející týden. Tedy pokud vás zajímá, co si pro vás hvězdy nachystaly. Která znamení zvěrokruhu čeká klidný týden a která by se měla naopak dát pozor? To vše se dozvíte o pár řádků níže.
svetzeny.cz