Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení vám dokážou jen těžko odpustit

Info ikona
horoskop

Odpustit a zapomenout? Bohužel, to není tak jednoduché, obzvláště určitá znamení zvěrokruhu nedokáži křivdu zapomenout. Podle hvězd je pro ně neuvěřitelně těžké vám odpustit.

Každý občas uděláme chybu, ale rychle něco „vyžehlit“ a zapomenout není pro každou osobu v našem okolí jednoduché. Jsou lidé, kteří nejsou schopni hned na určité věci zapomenout a smířit se. Pro koho je nejtěžší zapomenout? Pokud hledáte odpověď mezi hvězdami, existují tři znamení zvěrokruhu, jež nedokážou nechat minulost minulostí.

Beran

Radíme vám dobře, lepší je se s Beranem nepohádat. Protože jakmile se tohle ohnivé znamení rozohní, není snadné ho znovu uklidnit. Zklamání ze zrady, lži nebo dokonce z citového ublížení je pro něj vždy příliš velké. Beran se s těmito životními situacemi jen těžko smiřuje. Toto znamení zvěrokruhu nedokáže druhému spoustu věcí odpustit a dlouho si vše pamatuje. Pokud ej to třeba, vydrží dlouhou dobu držet křivdu v sobě a neobtěžovat s tím svoje okolí.

Štír

Štír je neuvěřitelně temperamentní a emotivní zároveň. To se projeví zvláště, pokud ho urazíte, ať už slovem nebo svými činy. Vodní znamení se cítí obvykle velmi rychle napadeno a brzy se naštve tak moc, že nám potom nedokáže odpustit. Pokud Štíra zklamete, bude trvat dlouho než si k vám opět najde cestu a získáte si jeho důvěru.

Rak

Citliví Raci vždy chtějí pro své blízké jen to nejlepší a ve vztahu k nim mají často velký ochranný instinkt. Pokud Rak uslyší, že si někdo hraje s pocity milovaného člověka nebo rodiny, ucítí k vám až skoro nenávist. Nebude vám nikdy přát nic zlého, ale aby zapomněla a odpustil, to potrvá. Pokud má toto znamení zvěrokruhu příležitost vyjádřit své zklamání, rád ukáže ostatním, že jejich důvěra byla zrazena a vy jste ho nadobro ztratili.

Pokud váš partner kritizuje tyto věci, váš vztah nemá žádnou šanci

svetzeny.cz

Váš horoskop na tento týden: Koho čeká úspěšný týden a kdo potká svoji spřízněnou duši?

svetzeny.cz