Přejít k hlavnímu obsahu

Váš horoskop na tento týden: Koho čeká úspěšný týden a kdo potká svoji spřízněnou duši?

V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět pro nadcházející týden. Tedy pokud vás zajímá, co si pro vás hvězdy nachystaly. Která znamení zvěrokruhu čeká klidný týden a která by se měla naopak dát pozor? To vše se dozvíte o pár řádků níže.

Jupiter vstoupil do Ryb ve čtvrtek a zůstane tam až do 28. července. Co to pro nás znamená? Přináší do našeho jara a léta více empatie, kreativity a duševního porozumění. Spojení Měsíce a Marsu ve znamení Raka nám zase pomáhá vidět souvislosti mezi našimi emocemi a touhami.

Beran

Zemský Beran bude nucen více se zaměřit na stabilitu, bezpečnost a potěšení. Jupiter, který vstupuje do Ryb vám poskytne možnost hlubokého uzdravení, uzavření věcí a emocionálního uvolnění. Nechte odejít vše, co vám již „neslouží“. Spojení Měsíce a Marsu vám tento týden spojí s lidmi a místy, kde se budete cítit jako doma.

Býk

Býci, řekněte v úterý všechna svá přání vesmíru a budou vyslyšeny. Ne hned, ale budou! Když Jupiter ve čtvrtek vstoupí do znamení Ryb, váš vztah s přáteli, vaše dovednosti, společenské aktivity i politické záměry získají úspěch. Na co sáhnete, to vám půjde od ruky. Využijte tento týden a dejte si pořádně do těla – dokončete vše, co bude možné.

Blíženci

Pojďme být radikálně zodpovědní, Blíženci! Úterní Nový měsíc v Býku staví vaše zvyky a volby pod mikroskop, takže můžete změnit to, co je třeba změnit. Jupiter, který ve čtvrtek vstoupí do vaší kariérní zóny ovládané Rybami, vám poskytne kreativní průlom a úspěch.

Mohlo by se vám líbit

Jednoduché věci, které muži považují za přitažlivé a vy je můžete udělat hned teď

Co je pro muže sexy? To je stejná otázka, jak co vzniklo dřív, jestli slepice nebo vejce. Neexistuje univerzální odpověď, ale pokusili jsme se alespoň vypátrat, co muže přitahuje, na čem můžeme jako ženy zapracovat a kdo ví, třeba to bude trefa do černého.
svetzeny.cz

Rak

Jste nervózní kvůli nadcházejícímu týdnu? Úterní měsíc v Býku si vás bude chtít vyzkoušet a prověřit vaši důvěru s přáteli a s lidmi z vašeho sociálního prostředí. Jupiter pro vás značí moudrost a vás čeká mnoho momentů, kdy si jednoduše spojíte jedna a jedna a dojdou vám určité věci. Máte ideální čas pro osobní růst. Zaměřte se tento týden na svoje sny a touhy.

Lev

Postupuj o úroveň výš, milý Lve! Měsíc v Býku vám chce splnit vaše profesionální záměry. Máte ideální čas na povýšení nebo změnu práce – vše se obrací k lepšímu. Jupiter ve čtvrtek vstoupí do zóny intimity a váš sexuální apetit bude vskutku vysoko. Zaměřte se na práci a ve volném čase na trochu zábavy. Hvězdy vám neslibují nalezení toho pravého partnera, ale dobrou zábavu – to ano!

Panna

Pokud něco můžete dělat lépe, udělejte to lépe! Měsíc v Býku chce prověřit vaše záměry, moudrost, zvědavost a touhu po nových informacích. Pokud se budete těmto věcem věnovat naplno, vesmír vás brzy odmění. Jupiter ve čtvrtek vstupuje do vaší romantické zóny ovládané Rybami a co to znamená? Ve vzduchu bude tolik chemie, že to nebudete stíhat. Tady bude platit staré dobré přísloví: „Protiklady se přitahují!“

Mohlo by se vám líbit

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

Co se skrývá za číslicemi 2021? Co pro nás další rok chystá? Odpoví nám numerologie. Z letopočtu lze snadno vypočítat číslo roční energie a pak se jen podívat, jaké peripetie a nástrahy, radosti či starosti s sebou tato cifra přináší. Jste zvědaví? Pojďme tedy s pomocí čísel poodhalit, čím nás překvapí následující měsíce...
svetzeny.cz

Váhy

Kdy je bezpečné odhalit sám sebe a svoje záměry? Teď! Tento týden přeje vaší důvěře, která nebude zklamána a intimitě, která bude posilněna. Nebojte se, Váhy, být samy sebou. Jupiter zasáhne ve čtvrtek vaši rutinu. Je ideální čas změnit věci, které vás zpomalují nebo brzdí.

Štír

Tady nemůže být řeč o kariéře. Štíři prožívají lásku. Nový měsíc v Býku se bude zajímat jen o vaše záměry ohledně lásky, zbytek jde stranou. Zaměřte se na svoji touhu a nesoustřeďte se na věci, které nechcete nebo se jich bojíte. Jupiter bude vládnou vaší důvěře, takže se nemusíte bát, že byste byli zraněni. Hvězdy vás tento týden ochrání.

Střelec

Které návyky podporují váš úspěch? Nový měsíc v Býku pronikne do vašich denních rutin a chování. Jupiter ve čtvrtek vstupuje do vašeho domácího/ rodinného kruhu a poskytne vám ještě větší emoční bezpečí. Spojení Měsíc a Mars v Raku bude nadcházejí víkend symbolizováno jedním slovem – sexy, takže se radujte z potěšení intimního života.

Mohlo by se vám líbit

Těmto dvojicím to podle horoskopu nemůže nikdy fungovat. Jste výjimka potvrzující pravidlo?

Hvězdy nám nepřály – i tak by se dal nazvat následující článek. Přinášíme vám znamení, kterým to spolu podle hvězd nemůže nikdy fungovat. Zažili jste to také nebo jste výjimka potvrzující pravidlo? Napište nám do komentářů.
svetzeny.cz

Kozoroh

Zranitelnost patří k životu. Nový měsíc v Býku vás přiměje se emocionálně projevovat. Díky Jupiteru se začnou zlepšovat i vaše komunikační schopnosti a možná si budete moci v práci nebo v soukromém životě promluvit o věcech, která vás doposud ani nenapadlo zmínit. Co se partnerů týče, nadcházející týden bude týdnem kontrastů.

Vodnář

Co pro vás znamená „domov“, Vodnáři? Nový měsíc v Býku, který začíná v úterý bude prověřovat oblast vaší rodiny a sounáležitosti. Ve čtvrtek vstoupí Jupiter do vaší zóny příjmů a uzemní vás ve finančních směrech – dávejte si tento týden dobrý pozor na svoje peníze! Spojení Měsíc a Mars tento týden chce, abyste upřednostňovali a zaměřili se na svoje návyky a chování, které chrání vaši emoční stránku a zdraví.

Ryby

Mluvte! Nový měsíc v Býku se zaměří na vaši jazykovou oblast. Donutí vás mluvit, poslouchat a správně vnímat druhé osoby. Ve čtvrtek vstoupí do vašeho znamení Jupiter a nabídne vám týdny úspěchu, naděje a zásadní proměny. Máte se vskutku na co těšit. Spojení Měsíc a Mars zase bude chtít, abyste pro větší osobní radost občas i zazmatkovali a ukázali, že jste zranitelní.

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz