Přejít k hlavnímu obsahu

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

Info ikona
2021

Co se skrývá za číslicemi 2021? Co pro nás další rok chystá? Odpoví nám numerologie. Z letopočtu lze snadno vypočítat číslo roční energie a pak se jen podívat, jaké peripetie a nástrahy, radosti či starosti s sebou tato cifra přináší. Jste zvědaví? Pojďme tedy s pomocí čísel poodhalit, čím nás překvapí následující měsíce...

JAK NA TO?

Nejprve sečteme jednotlivé číslice letopočtu

2 + 0 + 2 + 1 = 5

Tím jsme rozkryli, že energií, která bude ovlivňovat každý den a měsíc roku a také každý náš krok, je číslo 5.

Atmosféra roku pětky přináší úlevu od napětí předchozího roku. Přináší volnost, odhodlání, změnu a potenciál růstu. V průběhu roku 2021 sice ještě budou doznívat některá omezení předchozího období, nicméně ta už nebudeme vnímat s takovým strachem jako vloni.

Naopak změny, které už započaly, sami uchopíme a vtiskneme jim punc novoty. Jisté je, že svět ani myšlení nebudou už nikdy jako předtím. V roce 2021 pochopíme, že se musíme vydat ve všech směrech našeho bytí na novou cestu.

JAKÝ BUDE „PĚTKOVÝ“ ROK?

Plný příležitostí k rozvoji a tvoření!

NUMEROLOGIE

Bude nutné neztratit ze zřetele směr, protože v určité rozvolněnosti a přerodu stávajícího řádu mohou chybět pevné body, a dokonce může nastat anarchie. Vyjdou najevo tlaky určitých skupin, které budou chtít zneužít této rozvolněnosti k tomu, aby získaly moc. Pokud se my sami uzavřeme do svých strachů a bolístek, otevřeme jim cestu k manipulaci s námi. Bude pak složité manipulátory odstranit z dosažených pozic. Pozitivní na tomto roce je, že vzniknou podmínky pro rozvoj a snadněji budeme přijímat změny. Svět i my budeme procházet transformací. Důležité budou otázky dopravy a jakéhokoli způsobu komunikace. Vyvstane potřeba nových finančních zdrojů, bude se řešit rozpohybování ekonomiky. Doba bude přát rozvíjení zaběhnutých projektů. Potíže mohou nastat s určením priorit, se soustředěním, v jednání může převládat nervozita způsobená obavami, co se ještě může přihodit. Odolejte touze riskovat a je jedno, jde-li o sázku do loterie či řízení vozidla. Větší hodnotou se stane lidský přístup, rodina a přátelství. I přesto se mnozí budou muset smířit se samotou. Budeme hladoví po společenském životě, vše bude poznamenáno neustálým pohybem. To vše bude generovat šance k pokroku, a to nejen v pracovní, ale i ve vztahové oblasti. Mnozí si najdou nové partnery. Rok 2021 bude ve všech směrech plodný, stejně jako neukotvený. Vrhněte se po hlavě do nových příležitostí a maximálně využijte jeho potenciálu.

Květen 2021

Zmizí předchozí tlaky a starosti se rozplynou pod vlivem nových postojů. Zvedne se vaše energičnost i sebevědomí, takže unesete možné změny v práci, které využijte ve svůj prospěch. Rádi si zaflirtujete, ale nečekejte nic stálého. Jste-li zadaní, dejte si pozor, abyste neohrozili svůj vztah.

Červen 2021

Vše kolem vás se zkomplikuje. Přemíra informací, či naopak jejich nedostatek způsobí zmatek a vy budete muset vynaložit hodně energie, abyste nepřišli o svůj vliv. Najevo vyjdou některá tajemství, která zamotají vztahy. Nastává psychicky náročné období. Občas se nevyznáte ani sami v sobě, ale blízkost milované osoby bude tím pravým balzámem.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.