Přejít k hlavnímu obsahu

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

Co se skrývá za číslicemi 2021? Co pro nás další rok chystá? Odpoví nám numerologie. Z letopočtu lze snadno vypočítat číslo roční energie a pak se jen podívat, jaké peripetie a nástrahy, radosti či starosti s sebou tato cifra přináší. Jste zvědaví? Pojďme tedy s pomocí čísel poodhalit, čím nás překvapí následující měsíce...

JAK NA TO?

Nejprve sečteme jednotlivé číslice letopočtu

2 + 0 + 2 + 1 = 5

Tím jsme rozkryli, že energií, která bude ovlivňovat každý den a měsíc roku a také každý náš krok, je číslo 5.

Atmosféra roku pětky přináší úlevu od napětí předchozího roku. Přináší volnost, odhodlání, změnu a potenciál růstu. V průběhu roku 2021 sice ještě budou doznívat některá omezení předchozího období, nicméně ta už nebudeme vnímat s takovým strachem jako vloni.

Naopak změny, které už započaly, sami uchopíme a vtiskneme jim punc novoty. Jisté je, že svět ani myšlení nebudou už nikdy jako předtím. V roce 2021 pochopíme, že se musíme vydat ve všech směrech našeho bytí na novou cestu.

JAKÝ BUDE „PĚTKOVÝ“ ROK?

Plný příležitostí k rozvoji a tvoření!

NUMEROLOGIE

Bude nutné neztratit ze zřetele směr, protože v určité rozvolněnosti a přerodu stávajícího řádu mohou chybět pevné body, a dokonce může nastat anarchie. Vyjdou najevo tlaky určitých skupin, které budou chtít zneužít této rozvolněnosti k tomu, aby získaly moc. Pokud se my sami uzavřeme do svých strachů a bolístek, otevřeme jim cestu k manipulaci s námi. Bude pak složité manipulátory odstranit z dosažených pozic. Pozitivní na tomto roce je, že vzniknou podmínky pro rozvoj a snadněji budeme přijímat změny. Svět i my budeme procházet transformací. Důležité budou otázky dopravy a jakéhokoli způsobu komunikace. Vyvstane potřeba nových finančních zdrojů, bude se řešit rozpohybování ekonomiky. Doba bude přát rozvíjení zaběhnutých projektů. Potíže mohou nastat s určením priorit, se soustředěním, v jednání může převládat nervozita způsobená obavami, co se ještě může přihodit. Odolejte touze riskovat a je jedno, jde-li o sázku do loterie či řízení vozidla. Větší hodnotou se stane lidský přístup, rodina a přátelství. I přesto se mnozí budou muset smířit se samotou. Budeme hladoví po společenském životě, vše bude poznamenáno neustálým pohybem. To vše bude generovat šance k pokroku, a to nejen v pracovní, ale i ve vztahové oblasti. Mnozí si najdou nové partnery. Rok 2021 bude ve všech směrech plodný, stejně jako neukotvený. Vrhněte se po hlavě do nových příležitostí a maximálně využijte jeho potenciálu.

Květen 2021

Zmizí předchozí tlaky a starosti se rozplynou pod vlivem nových postojů. Zvedne se vaše energičnost i sebevědomí, takže unesete možné změny v práci, které využijte ve svůj prospěch. Rádi si zaflirtujete, ale nečekejte nic stálého. Jste-li zadaní, dejte si pozor, abyste neohrozili svůj vztah.

Červen 2021

Vše kolem vás se zkomplikuje. Přemíra informací, či naopak jejich nedostatek způsobí zmatek a vy budete muset vynaložit hodně energie, abyste nepřišli o svůj vliv. Najevo vyjdou některá tajemství, která zamotají vztahy. Nastává psychicky náročné období. Občas se nevyznáte ani sami v sobě, ale blízkost milované osoby bude tím pravým balzámem.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Zjistěte, jaký milostný život vám předpovídají hvězdy na tento víkend

Dnes v noci se spojí Slunce s Uranem, planetou překvapení a vzrušení. Znamená to, že můžete očekávat neočekávané. Hvězdy udělají tento víkend vše pro to, abyste dosáhli hlubokého spojení. Co čeká právě vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Těmto dvojicím to podle horoskopu nemůže nikdy fungovat. Jste výjimka potvrzující pravidlo?

Hvězdy nám nepřály – i tak by se dal nazvat následující článek. Přinášíme vám znamení, kterým to spolu podle hvězd nemůže nikdy fungovat. Zažili jste to také nebo jste výjimka potvrzující pravidlo? Napište nám do komentářů.
svetzeny.cz