Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Zjistěte, jaký milostný život vám předpovídají hvězdy na tento víkend

Info ikona
Horoskop

Dnes v noci se spojí Slunce s Uranem, planetou překvapení a vzrušení. Znamená to, že můžete očekávat neočekávané. Hvězdy udělají tento víkend vše pro to, abyste dosáhli hlubokého spojení. Co čeká právě vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

Přestaň snít, Berane! Máte spoustu pocitů a tento týden máte zvlášť romantickou náladu. Pokud ale nejste ochotni vstát a udělat první krok, nemůžete očekávat příliš mnoho akce. Víkend je dokonalým astro-počasím pro váš milostný život!

Býk

Uran, planeta revoluce, je právě teď ve vašem znamení a dnes večer opravdu ztělesňujete ty správné „uranské“ vibrace! Obvykle počkáte, až se k vám nejprve přiblíží ostatní, ale právě teď se od vás žádá, abyste věci vzali do svých rukou. Začněte! Vyjádřete svůj názor! Nemusíte být bezohlední, ale pokud chcete změnit svůj milostný život, nyní je čas to udělat. Musíte jen zahájit konverzaci!

Blíženci

Použijte tento víkend k nalezení sama sebe a uzavření. Merkur vstoupí do vašeho znamení v pondělí, což vám pomůže znovu se cítit být slyšena ostatními. Vaše „sezona“ je hned za rohem, a vy se musíte prosadit. Tímto způsobem, když se váš den rozjede, můžete začít příští týden s čistým štítem a to za to stojí. Milostný život může chvíli počkat, dořešte rány z minulosti.

Rak

Tento víkend vás žádá (nebo vás možná nutí) vyjít ze své ulity. Pokud jste nezadaní a jste připraveni se seznamovat, je to skvělý víkend - zvláště pokud pokukujete po někom z vašeho pracovního týmu! Možná si myslíte, že je do vás vaše platonická láska taky zamilovaná, v takovém případě byste měli sledovat svůj vnitřní pocit a jednat. Možná je to  tak nezajímá - ale to je v pořádku! Odmítnutí bolí, ale tento víkend si udělejte malou zkoušku odvahy. Budete překvapeni vzrušujícími změnami, které můžete udělat!

Lev

Bylo by prospěšné, kdybys tento víkend bral svůj milostný život vážněji, milý Lve. Víme, že „vážné“ ve skutečnosti není vaše parketa, ale poslouchejte: Toto je kritický okamžik pro váš milostný život! Toto je týden, kdy se má vylepšit stav vašeho vztahu. To by mohlo znamenat, že řeknete své lásce, že ji chcete vzít na rande, „povýšíte“ svoji partnerku na snoubenku, nebo se dokonce rozejdete, protože jste připraveni být single! Dobře a dlouho přemýšlejte o tom, koho chcete a co potřebujete od svého milostného života.

Panna

Pokud se váš milostný život jeví nudný, astro počasí tohoto víkendu je úžasné pro okořenění věcí! Nechte se vystrčit ze svojí komfortní zóny (jen trochu!). Zkuste být v posteli dominantnější, pokud jste obvykle submisivnější (nebo naopak), a dovolte si vyzkoušet něco nového! Nejste pod tlakem ke změně - jste vybízeni k experimentování. Bavte se s tím!

 

Váhy

Jen do toho, Váhy: prožíváte emotivní týden. Blížíte se vážnému okamžiku ve vašem milostném životě. Nezajímá vás povrchnost - snažíte se najít spojení s někým zvláštním a speciálním. Vrhání se do věcí po hlavě může znamenat spoustu legrace, ale dávejte pozor, budete přímo emocionálním terčem!

Štír

Vaším největším zaměřením jsou nyní vaše vztahy. To platí zejména tento týden a existuje spousta potenciálu, abyste ve svém milostném životě udělali zásadní kroky! Vyzýváme vás, abyste právě teď umožnili ostatním lidem přiblížit se k vám. Hvězdy se vás snaží naučit, že nemůžete získat hluboká a smysluplná spojení, po kterých toužíte, aniž byste opustili svoji zónu pohodlí a otevřeli se! Pokud se váš milovaný snaží flirtovat, nehrajte to jako obvykle - buďte romantičtí! Flirtujte také!

Střelec

Máme špatné zprávy, Střelci. Tento víkend vás vaše práce naprosto ničí. V poslední době vám chyběla skutečná rovnováha mezi pracovním a soukromým životem a vybírá si to svou daň - je větší pravděpodobnost, že bude dusno kvůli stresu spojenému s prací, nebo střídavě ztratíte přehled o důležitých úkolech v práci, protože jste trávit příliš mnoho času s milovaným protějškem. Nadechněte se, stiskněte pauzu a tento víkend jen reorganizujte. Merkur vstupuje do zóny vztahů vašeho znamení v pondělí, takže po víkendu na začátku týdne budete mít mnoho času flirtovat a bavit se!

Kozoroh

Je jaro, počasí je pěkné, slunce je venku a vám se daří , Kozorozi! Po celý týden záříte, protože vaše romantická / sexuální / zábavná zóna vašeho znamení jen kvete – štěstí je nyní prakticky zaručeno. Cítíte se mnohem sebejistěji, toto je týden s dobrou energií a vy můžete udělat zásadní kroky ve svém milostném životě tím, že opustíte svou zónu pohodlí a aktivně se pokusíte spojit se svou spřízněnou duší!

Vodnář

Tento týden jste promarnili spoustu času přemýšlením o minulosti, drazí Vodnáři. Lidé, se kterými máte vážnou historii, se vracejí - nebo na ně prostě nemůžete přestat myslet – a tímto jste vybízeni, abyste pracovali na svých emocích a vzpomínkách. Vnitřní práce je těžká, ale je nutná. Aby bylo možné provést něco vzrušující v milostném životě teď , musíte se vypořádat s břemeny z minulosti. Tento víkend by mohl být mrzutý, ale poté, co Merkur v pondělí vstoupí do Blížence, očekávejte, že zrychlené život tempo.

Ryby

Toto byl pro vás rušný a náročný týden, protože trávíte spoustu času spojováním sama sebe s někým zvláštním! Komunikační zóna vašeho znamení je celý týden osvětlena vzrušující Venuší, takže flirtování, blbnutí a zábava jsou snadnější než kdy jindy. Je to opravdu pěkný týden pro všechny jednotlivce. Koho chcete? Co přesně chcete? Zjistěte to a pak začněte nový týden - můžete uskutečnit spoustu magických událostí!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.