Přejít k hlavnímu obsahu

Jednoduché věci, které muži považují za přitažlivé a vy je můžete udělat hned teď

Info ikona
Couple

Co je pro muže sexy? To je stejná otázka, jak co vzniklo dřív, jestli slepice nebo vejce. Neexistuje univerzální odpověď, ale pokusili jsme se alespoň vypátrat, co muže přitahuje, na čem můžeme jako ženy zapracovat a kdo ví, třeba to bude trefa do černého.

Na začátek si je dobré přiznat, že nejste dokonalé partnerky, stejně jako muži nejsou náš dokonalý protipól. Máme chyby a jestli nás „zasáhne“ některý z níže uvedených bodů, možná právě proto, že na něm bychom měli zapracovat.

1. Sebevědomí

Nemluvíme o namyšlené nanynce, která je všem protivná, ale o zdravé sebevědomé ženě, která ví co chce. Mluvíme o ženě, které se cítí dobře ve své kůži, umí si ze sebe udělat legraci, ale také dokáže na chvíli zvážnět a být hříšně svůdná. Nestyďte se koupit si sexy prádlo, i když si v hlavě říkáte, že je to „přeci jedno“ nebo že nemáte čas. Jen jednou, k výročí nebo narozeninám, vyzkoušejte svého partnera překvapit.

Sebevědomí vychází z našeho nitra, nepomůže nám luxusní kabelka ani namyšlený obličej, pokud jsme uvnitř slabé. Trénujte a pracujte na sobě, oblékejte se sexy, naličte se a pokuste se v sobě probudit opravdickou ženu.

2. Tak dlouho se předstírá…

...až se to stane pravdou. Odpověděli jste si v prvním bodě, že na to jednoduše nemáte. Předstírejte a nutně se do toho tak dlouho, dokud se to nestane realitou. Chvíli potrvá, než najdete své sebevědomí, kuráž a odvahu. Není snadné objevit se najednou v ložnici v sexy prádélku, když se náš partner spokojí s vytahaným tričkem a teplými ponožkami. Zkuste postupovat krůček po krůčku. Kupte si sexy prádlo a jen se nenápadně ráno ukažte při chystání se do práce, dejte si sklenku ve vaně a nechte si umýt záda. Jednoduše si s ním trochu pohrávejte. Partnera to bude vzrušovat a vám poroste sebevědomí.

3. Poznejte sami sebe

Je snadné mít sebevědomí a umět si říct, co chcete za zavřenými dveřmi ložnice, když víme sami, co nám dělá dobře. A netýká se to jenom sexu! Zjistěte, kdo jste, čím chcete být a co je pro vás důležité. Poskytuje vám to uklidnění ve vašem každodenním životě, když jste odmítnuti nebo když se někdo snaží tvrdit opak. Jednoduše se poznejte od hlavy až k patě.

4. Mluvte sami za sebe

Když se znáte, je méně pravděpodobné, že necháte ostatní, aby za vás mluvili a rozhodovali. Ať už doma nebo v práci, budete zvládat mluvit sami za sebe. Chce to odvahu, ale být statečný a stát na zemi je obdivuhodné a správnému muži? Tomu to přijde vyloženě sexy.

5. Stále se učte a zlepšujte

Neusněte na vavřínech. Je fajn trávit s partnerem každou volnou chvíli, ale když se nebudete posouvat, brzy vám zůstane místo lásky stereotyp. Věnujte se svému oblíbenému cvičení, jděte na kurz nebo jednoduše vyrazte na vycházku s partou kamarádek. Muži milují, když vidí jejich „poklad“ zlepšovat se a i oni s vámi budou muset držet krok. Jejich ego jim nedovolí, aby tomu bylo jinak.

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

svetzeny.cz

Ben Affleck a další celebrity používají seznamku jen pro vyvolené: Splnili byste její přísná kritéria?

svetzeny.cz

Pamatujete si na drsňačku Avril Lavigne? Zpěvačka sdílela video, kterým rozesmála všechny svoje fanoušky

svetzeny.cz