Přejít k hlavnímu obsahu

Ben Affleck a další celebrity používají seznamku jen pro vyvolené: Splnili byste její přísná kritéria?

Nejen běžní smrtelníci mají problém se v dnešní době seznámit, očividně se tím trápí i slavní, včetně hollywoodských hvězd. Momentálně si slavné osobnosti oblíbily seznamovací aplikaci, která umožňuje přístup jen vyvoleným. Splnili byste přísná kritéria seznamky?

Exkluzivní seznamka jen pro vyvolené

Je jasné, že celebrity, které zná celý svět, si nebudou zakládat účet na klasických seznamkách, to by jim asi brzy pod tíhou zpráv „praskla“ schránka. V současné době proto mezi celebritami „frčí“ seznamovací aplikace Raya, která byla oficiálně spuštěna v roce 2015. Sama sebe definuje jako „online členskou komunitu pro randění, navazování kontaktů a vytváření nových přátelství“. Používá ji řada celebrit, včetně těch celosvětově známých – Ben Affleck, Matthew Perry, Demi Lovato, Channing Tatum, John Mayer, Drew Barrymore, Courtney Love, Kelly Osbourne, Joe Jonas, Alexander Wang a další. Na seznamce najdete i infuencery, umělce a další lidi, kteří něco znamenají.

Mohlo by se vám líbit

Stará láska nerezaví: Dali to Jennifer Lopez a Ben Affleck znovu dohromady?

Bennifer – jeden z nejsledovanějších párů světa v letech 2002 – 2003, který tvořila krásná zpěvačka Jennifer Lopez a hollywoodský herec Ben Affleck, se nakonec rozpadl. Nyní jsou ale oba dva nezadaní a údajně spolu zase mají randit. Zjistěte, proč jim to před lety nevyšlo a co je pravdy na tom, že se možná znova dají dohromady.
svetzeny.cz

Jaká kritéria musíte splnit?

Nebude to jednoduché, do uzavřené komunity seznamky Raya nepronikne jen tak někdo. Přesto je nutno dodat, že vy sami nemusíte být celebritou, abyste byli přijati. Dokonce nemusíte ani splňovat to, že byste byli velmi bohatí, špičky ve svém oboru, měli tisíce fanoušků na sociálních sítích a kontakty. Zakladatel seznamky se pro časopis The New York Times vyjádřil k přijímacímu procesu v tom směru, že není nutné být vzhledově atraktivní a vychloubání se majetkem se na seznamce nenosí. Seznamka si podle něj klade za cíl sdružovat zajímavé a nadšené lidi, představuje místo, kde se vlivní lidé mohou seznámit.

A kdo provádí schválení? Jedná se o anonymní výbor 500 lidí z celého světa, kteří tvoří komisi, která zhodnotí, zda jste pro seznamku tím pravým kandidátem. Pokud chcete být přijati, musíte v něčem vynikat, může to být vaše kreativita, nebo skutečnost, že jste v nějakém oboru odborník. Zkrátka musíte být něčím výjimeční, výbor prý hledá lidi, kteří „mají něco extra“. Šanci tedy mají nejen celebrity a influenceři, ale i výzkumníci, spisovatelé a umělci obecně. Seznamka jako kritérium uvádí, že musíte být natolik zajímaví, aby komise shledala, že pro komunitu budete přínosem. Hodnoceni budete na základě vašeho online profilu – webových stránek, sociálních sítí či blogu. A jaká je úspěšnost? Bohužel velmi malá, schváleno bývá jen 8 % profilů, momentálně na schválení čeká 100 000 lidí. Celá komunita čítá 10 000 lidí z celého světa.

Mohlo by se vám líbit

Podívejte se na poslední příspěvek Pamely Anderson. Proč opustila sociální sítě?

Pokud se někoho zeptáte na ikonickou pohlednou blondýnu, Pamela Anderson bude určitě jedna z prvních, která většinu napadne. Jak vypadá Pamela nyní a proč se rozhodla skončit se sociálními sítěmi? To se dozvíte v našem článku.
svetzeny.cz

Ani po schválení nemáte vyhráno

I když vás schválí, ještě nemáte definitivně vyhráno, že součástí komunity zůstanete. Seznamka totiž důsledně dbá na dodržování pravidel. První podmínkou je platit členství, ale to si může dovolit i běžný smrtelník, protože stojí necelých 8 dolarů měsíčně. Další podmínkou je nic ze seznamky nevynášet, zakázané jsou snímky obrazovky profilů i konverzací. Pokud to uděláte, od aplikace obratem obdržíte varovnou zprávu, která vás upozorní, že toto chování zde není tolerováno. A jak členové seznamky hodnotí její přínos? Dle online magazínu Page Six to není pro každého. Jedna uživatelka si pochvalovala, že muži na této seznamce jsou „lépe vychovaní a více na úrovni“. Další člen, který pracuje ve filmové průmyslu, si ale postěžoval, že podle něj seznamovací aplikace přitahuje „špatné lidi“ a z jeho zkušenosti ženy předstíraly zájem o něj jen kvůli tomu, aby získaly práci.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tyto slavné matky žárlí na své dcery: Budete se divit, jak jsou nepřejícné!

Žárlivost se nevyhýbá ani celebritám. Některé slavné matky dokonce žárlí na své dcery, které jsou momentálně víc oblíbené, krásnější či schopnější než ony. Měly by svým dětem přát úspěch, ale nemohou se ubránit závisti a nepřejícnosti. Které slavné matky žárlí na své dcery?
svetzeny.cz