Přejít k hlavnímu obsahu

Podívejte se na poslední příspěvek Pamely Anderson. Proč opustila sociální sítě a jak vypadá nyní? Budete překvapeni

Pokud se někoho zeptáte na ikonickou pohlednou blondýnu, Pamela Anderson bude určitě jedna z prvních, která většinu napadne. Jak vypadá Pamela nyní a proč se rozhodla skončit se sociálními sítěmi? To se dozvíte v našem článku.

Všichni známe Pamelu jako krásku ze seriálu Pobřežní hlídka a jako modelku na titulních stránkách Playboye. Ovšem za jejím životem se skrývá více, než jen polonahé fotky a kontroverzní manželství. 

Jako dítě neměla na růžích ustláno

Dětství Anderson bohužel nebylo ani zdaleka idylické. V roce 2014 odhalila, že její dětství bylo poznamenáno strašlivým zneužíváním. Když jí bylo pouhých šest let, obtěžovala ji chůva. Takto to pokračovalo, dokud jí nebylo deset. O dva roky později na ni zaútočil dospělý muž, a aby toho nebylo málo, v pouhých 14 let i její tehdejší přítel.

Vegetariánka, později veganka

Když byla Pamela Anderson teenagerka, zapamatovala si svého otce Barryho v děsivé situaci. Čistil mrtvé tělo zvířete, které ulovil a ona byla tím,c o viděla hluboce zasažena. Vzpomínka na ten den Anderson inspirovala k tomu, aby se stala vegetariánkou, i když se později označila jako veganka. Od toho dne se Pamela začala zastávat práv zvířat a dodnes je velice aktivní.

Sláva přišla ráz naráz

Živila se jako fitness instruktorka. Říkáte si, že je to docela obyčejná práce a taky máte pravdu. Na fotbalovém zápase, když na ni zabrala kamera, udělala takový dojem, že si ji pozvali na hřiště a ona byla odměněna standing ovation. Na sobě měla zrovna tričko s názvem piva. Firma se jí ihned ozvala, aby pro ně dělala modelku. Potom už šlo vše jako domino. Oslovila ji modelingová agentura a ona se objevila na titulní stránce časopisu Playboy v roce 1989. 

Zvětšení poprsí

Poprsí je jedna z částí těla, bez kterých by Pamela nebyla Pamela. Anderson podstoupila během svého života dvě operace, díky kterým se stala velmi dobře známou. V důsledku dvou operací v průběhu několika let Anderson zvýšila poprsí na 34D a hrdě ho prezentovala snad všude. Anderson si nakonec nechala implantáty vyjmout, ovšem až v roce 1999.

Pobřežní hlídka

V roce 1992 si všichni Pamelu zapamatovali jako krásku z tohoto seriálu. Seriál ze života plavčíků jí změnil život a s touto jedinečnou nabídkou přišla hvězda seriálu a producent David Hasselhoff. Ironické bylo, že Pamela přímo nenávidí plavání, takže si z ní herci i fanoušci často dělali legraci. 

Playboy kariéra

Spojení Playboy a Pamely trvalo 22 let a objevila se na titulních stránkách více než kdokoli jiný. 

Skandál jménem svatba

19. února 1995 Anderson uzavřela manželství s Tommy Lee, bubeníkem Motley Crue. Lze s jistotou říci, že to byl šok pro každého. Za prvé, Lee a Anderson se znali pouhé čtyři dny, než se vzali. Svatba byla na pláž s pamelou v bikinách. Její vlastní matka ani nevěděla, co se stalo, dokud o tom nečetla v časopise! Jejich manželství provázelo domácí násilí, drogy a později byl Lee dokonce obviněn, že nakazil Pamelu žloutenkou.

Plachá dívenka

Přes veškerý svůj čas strávený ve světle reflektorů je Pamela velmi plachá, když se vidí na obrazovce. V roce 1998 Anderson připustila, že nemohla dokončit sledování ani jediné epizody Pobřežní hlídky. Anderson navíc připustila, že její tehdejší partner, hudebník Tommy Lee, také odmítal sledovat seriál, jelikož byl extrémně žárliví a nesnášel její milostné scény v seriálu.

Info ikona
Pamela Anderson

Konec na sociální sítích!

"Toto bude mít poslední příspěvek na Instagramu, Twitteru nebo Facebooku. Nikdy jsem se o sociální média nezajímala a teď jsem usazení do života, který je skutečně inspirován četbou a bytím v přírodě. Jsem volná. Děkuji za lásku a žehnám vám všem. Doufejme, že najdete sílu a inspiraci následovat svoje poslání a nebudete mrhat časem.To je to, co ONI chtějí, aby mohli vydělávat peníze a mít kontrolu nad vaším mozkem."

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Chcete mít vzdělání jako královská rodina? Podívejte se, kolik stojí. Z těch částek se vám protočí panenky

Královská rodina má přístup k tomu nejlepšímu vzdělání na světě. Zatímco se královna Alžběta II. účasnila domácí výuky, potomci a další členové královské rodiny navštěvovali soukromé luxusní školy. Kolik jejich vzdělání stálo? Nejedná se o žádné zanedbatelné sumy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak bydlí krasavec a jeden z nejbohatších herců Mark Wahlberg? Nahlédněte do jeho honosného sídla

Mark Wahlberg žije velmi luxusně v pohodlí svého domova v Beverly Hills s manželkou a svými čtyřmi dětmi. Jejich rezidence má rozlohu 30 000 metrů čtverečných a rodinka zde žije téměř 10 let. I když je dům veliký, podle toho co Mark ukázal na svých sociálních sítích, působí velmi domácky a příjemně.
svetzeny.cz