Přejít k hlavnímu obsahu

Jak bydlí krasavec a jeden z nejbohatších herců Mark Wahlberg? Nahlédněte do jeho honosného sídla

Mark Wahlberg žije velmi luxusně v pohodlí svého domova v Beverly Hills s manželkou a svými čtyřmi dětmi. Jejich rezidence má rozlohu 30 000 metrů čtverečných a rodinka zde žije téměř 10 let. I když je dům veliký, podle toho co Mark ukázal na svých sociálních sítích, působí velmi domácky a příjemně.

I když je vnitřek sám o sobě extravagantní, rodina si také může užít venkovní terasu, bazén, altán a společenskou místnost, nedaleko od jejich velkého basketbalového a golfového hřiště. Podívejte se, jak tento krasavec bydlí. V roce 2009 Mark Wahlberg koupil šest akrů půdy za 8 milionů $ v exkluzivní čtvrti Los Angeles v Beverly Parku.

Mark Wahlberg je tak úspěšný, že jeho čisté jmění je nyní 350 milionů $ a je jedním z nejbohatších herců na světě.

S manželkou Rhea Durhamovou získali v roce 2009 pozemek o rozloze 6 akrů za 8 milionů dolarů. Mark Walhberg původně získal slávu jako rapper známý jako „Marky Mark“. Nakonec se stal velmi vyhledávaným hercem, producentem a podnikatelem. Mark spolu s členy rodiny jsou zakladateli řetězce restaurací Wahlburgers.

Jeho začátky vzbuzují dodnes emoce

Mark Robert Michael Wahlberg se narodil 5. června 1971 v Dorchesteru, Boston, Massachusetts. Je nejmladší z devíti dětí. Byl to problémový mladík, který byl ve věku 16 let odsouzen ke dvěma letům vězení poté, co se po násilném útoku na dva vietnamské muže v roce 1988 přiznal k trestnému činu. Nakonec si odseděl jen 45 dní odnětí svobody. Podílel se také na útocích na různé skupiny afroamerických dětí. Wahlberg zahájil svou hudební kariéru jako rapper „Marky Mark“ ve stopách svého staršího bratra Donnie Wahlberga, který byl členem chlapecké skupiny New Kids on the Block. V roce 1992 byl Wahlberg přijat jako model spodního prádla pro značku Calvin Klein. 

Jeho cena

Kromě toho, že je hercem a řadí se k těm nejlepším, je Wahlberg také úspěšným producentem a producentem mnoha filmů, ve kterých hraje. Jako herec může snadno přikázat 10 milionů dolarů, aby se objevil ve filmu, ale obvykle přijímá nižší platy výměnou za akcie.

Kuchyně

Když Wahlberg popisoval svou ženu jako „vůbec nejlepší dárek“, políbil ji na tvář, zatímco oba stáli ve své prostorné kuchyni.

Posilovna

Wahlberg často předvádí svou cvičební rutinu v domácí posilovně. Jak můžete na jeho videích vidět, posilovna to není zrovna malá. Má zde vybavení, za které by s nemuselo stydět kvalitní fitness. Mark je velký sportovní nadšenec a tak sdílí velmi často ukázky svých tréniků a nebo porovnává své svaly se svými kamarády. 

Dětský pokoj

V jednom z jeho příspěvků můžete vidět část dětského pokoje. Děti se v jeho příspěvcích objevují často a fanoušci to milují. 

Golfové a basketbalové hřiště

Tohle už je luxus, který si nemůže každý dovolit. Mark nemá problém ukázat jakoukoli část svého domu. Fanoušky čast nabádá, aby cvičili s ním a ukazuje jim různé techniky.

Domácí kino

Domácí kino má více než dostatek prostoru pro všechny jeho přátele a rodinu. jak by se vám líbilo mít něco takového doma? 

Bazén a zadní terasa

Zadní terasa a bazén jsou ideální pro letní dny.

Kuchyně a obývací pokoj

Vysoké stropy a prostorné místnosti – to je honosné sídlo Marka. 

Mohlo by se vám líbit

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

Vždycky nás zajímalo, jak žije jedna z nejslavnějších hereček Hollywoodu, Jennifer Aniston. Svoje soukromí si střeží, nicméně díky Instagramu, můžeme nahlédnout do jejího soukromí, kde nechybí luxus, ale především styl.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Probouzíte se mezi 3 a 4 ráno? Má to magický význam, který vám může změnit život

Probouzet se v noci a rušit se ze spánku není ničí oblíbená činnost. Co kdybychom vám ale prozradili, že pokud se budíte mezi 3 a 4 hodinou, máte dar, který by vám mohl leckdo závidět. Připravili jsme pro vás článek, který vám tuto magickou hodinu přiblíží.
svetzeny.cz