Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu

Vždycky nás zajímalo, jak žije jedna z nejslavnějších hereček Hollywoodu, Jennifer Aniston. Svoje soukromí si střeží, nicméně díky Instagramu, můžeme nahlédnout do jejího soukromí, kde nechybí luxus, ale především styl.

Jennifer Aniston již dříve prohlásila, že by byla ráda návrhářkou interiérů, kdyby nebyla herečkou, a rozhodně můžeme říct, že by nešlápla vedle. Soudě podle fotografií, které sdílí ze svého domova, vkus má. Hvězda Přátel žije v Beverly Hills, co jí zkrachoval vztah s exmanželem Justinem Therouxem, v luxusním domě, který se může pochlubit velkou terasou s panoramatickým výhledem, venkovním bazénem a jezírkem.

Dříve spolu s Justinem žili v sídle v Bel-Air, které po rozvodu nabídli k prodeji. Jennifer také vlastnila luxusní dům v Beverly Hills se svým prvním manželem Bradem Pittem, který se prodal v srpnu 2020 za 25 milionů liber, což činí 34% pod požadovanou cenou.

Její současný dům je však prvním velkým projektem její sólové renovace, který uskutečnila s cílem vytvořit dům, který slouží jako oáza klidu, ale i zábavy.

Jennifer sdílela tuto fotku před udílením cen Emmy 2020, kde ukázala svoji „jinou“ tvář. Herečka byla vyfotografována s maskou na obličeji a se sklenkou šampaňského v ruce.

Kromě dechberoucích šatů můžete vidět krásný výhled z terasy domu Jennifer Aniston. 

V jiný moment měli fanoušci šanci zahlédnout luxusní koupelnu, která se pyšní mramorovou vanou s mosaznými kohoutky, ze které je unikátní výhled od zahrady. (Fotku koupelny najdete na druhém snímku.)

Jennifer nás fanoušky postupně pouští do všech částí jejího domu. Tentokrát máme šanci vidět její jednoduchou, přesto krásnou, kuchyni, ve které si Aniston vychutnává ranní kávu. 

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston promluvila o svém bolestném životě: ponižování od matky, zlomená sebedůvěra a dva rozvody

Je samozřejmé, že Jennifer Aniston má za sebou docela pozoruhodnou kariéru. Hvězdě seriálu Přátelé bude 52 let, ale o zpomalení nebo ztrátě energie se u ní mluvit rozhodně nedá. Ovšem ne jednou ve svém životě Aniston slyšela, že na kariéru v Hollywoodu může zapomenout. Než se dostala tam, kde je dnes, musela překonat svoji minulost, která byla plná kritiky i bolesti.
svetzeny.cz