Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Info ikona
Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?

Jennifer Aniston spoléhá na přerušovaný půst

Pokud jde o hubnutí a dietu, herečka Jennifer Aniston je fanouškem přerušovaného půstu. Aniston prozradila recept na svoji dokonalou a sexy postavu. Kdo z vás by jí hádal 51 let? Nikdo! Herečka naprosto propadla touto trendu, který je velmi jednoduchý. Od rána nic nejí a to vždy po dobu 16 hodin. Sama přiznala, že jí přerušovaný půst změnil život.

Co je přerušovaný půst?

Přerušovaný půst, známý také jako intervalový půst, je střídání časů jídla a časů nalačno v přesném načasování. Existují fáze, ve kterých můžete jíst, a fáze, ve kterých je povolen pouze čaj nebo voda.

Mnoho lidí se řídí jednoduchým pravidlem – 16 hodin bez jídla. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je začít s půstem večer. Dejte si večeři kolem 19 hodin a pak se můžete těšit na pozdní snídani kolem 11 hodiny. Nejvhodnější čas si samozřejmě můžete zvolit.

Info ikona
Jennifer Aniston

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

Bylo nebylo pět sester... Jenže na rozdíl od těch pohádkových Kim, Kylie, Khloé, Kourtney a Kendall z rodiny Kardashian-Jenner žijí v Los Angeles. Ovlivňují módní trendy, za příspěvek na Instagramu si účtují statisíce dolarů, jejich životy jsou naplněny luxusem a o peprné zážitky v nich není nouze.
svetzeny.cz

Na rozdíl od mnoha jiných diet se říká, že tento typ půstu je pro náš organismus dobrý. Půst má také detoxikační účinky, které odstraňují toxiny z našeho těla. To může zabránit chronickým onemocněním a podpořit naše zdraví. Půst by měl dokonce účinkovat i proti vráskám!

Jennifer Aniston spoléhá na přerušovaný půst a spoustu cvičení

Samozřejmě se nejedná o jedinou věc, kterou Jennifer Aniston dělá pro své dokonalé tělo. „Cítím se velmi hezky, když mám za sebou dobrý trénink, protože vím, že jsem udělala něco pro své tělo, uvolňují se mi endorfiny, krev tepe. Starám se o jediné tělo, které mám.“ A dále se v rozhovoru pro americké rádio Times rozpovídala o svých technikách cvičení. „Vlastním rotoped, crossový trenažér a běžecký pás – dělám kardio minimálně 20 minut denně. I tento krátký čas mi prokazuje velké výsledky.“

Důležité!
Přerušovaný půst by se měl samozřejmě provádět pouze v případě, že máte jinak vyváženou stravu a jste zdraví.

Info ikona
Jennifer Aniston

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.
svetzeny.cz

Který z těchto mužů je vaše číslo jedna?

Co člověk, to názor. V redakci Světa ženy jsme vybrali desítku za nás nejkrásnějších mužů českého vip rybníčku. Je nám jasné, že "pan dokonalý" je prvně váš manžel a až potom některý z těchto fešáků. Zapomněli jsme podle vás na někoho?
svetzeny.cz