Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.

Co si pro vás vesmír připravil v milostném životě?

Rok 2020 byl šílený, chaotický a plný zásadních událostí. Ne jeden z nás tak možná víc než kdy dřív vyčkává na příchod roku 2021. Randění, flirtování a začátky nových vztahů byly v roce 2020 skutečnou výzvou. Dobrou zprávou je, že hvězdy pro nás mají nachystáno několik překvapení. Mars a Venuše, planety vášně a chtíče, budou mít v roce 2021 silný vliv – což ovlivní každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani měli těžký rok a jsou připraveni na nový začátek. Vliv Venuše bude patrný zejména v březnu a dubnu – jako Beran budete v tomto období obzvláště atraktivní. Měli byste tedy tuto fázi využít, abyste se pobavili a upustili páru.

Býk

Lidé narozeni ve znamení Býka přilákají v roce 2021 spoustu obdivovatelů. Důvodem je jejich pozitivní charisma spojené se silnou touhou po fyzické blízkosti a pozornosti. Stávající vztahy budou posíleny, nezadaní se nebudou bát vystoupit ze své komfortní zóny a získají nové sexuální zážitky.

Blíženci

V roce 2021 budou mít Blíženci konečně více příležitostí k navázání nových kontaktů. Primárně se zajímají o intelektuální výměnu názorů a „“deep talk, které stimulují jejich mysl a ve velmi krátké době si vytvoří pouto s novými známostmi. V létě vás čeká příležitost setkat se s velkou láskou – prostě ji jenom nesmíte přehlédnout!

Zařiďte si svůj vysněný život, který si zasloužíte! Stačí laskavost.

Laskavost není ani hloupost, ani nemoc, je to ctnost, kterou bychom si měli nejen teď, v době adventu, pěstovat. Kvůli sobě, kvůli jiným, kvůli celému světu. Vyplatí se to.
svetzeny.cz

Rak

Když Mars vstoupí do znamení Raka, vaše pozornost se zaměří na potěšení. Zvýšená sexuální touha, jak v partnerství, tak pro single jedince, vám přinese pocity štěstí a vnitřního klidu. V průběhu léta však budou otestovány dlouhodobé vztahy a vyvstává otázka, zda opravdu potřebujete partnera, abyste se cítili dokonalí.

Lev

Pro milostný život Lva bude rok 2021 obzvláště štědrý. I když je znamení zvěrokruhu známé svou sebevědomou povahou, bude pro ně snazší mluvit o svých pocitech a získat tak vysněnou intimitu s milovanou osobou. Sotva někdo může uniknout vaší pozitivní auře a erotickému charismatu – rok 2021 je pro vás nejlepším předpokladem pro nalezení partnera na celý život.

Panna

Vždy organizované Panny mají vždy na začátku roku velké plány. I jejich milostný život bude v roce 2021 rozmanitější a ustálené páry budou zkoušet v ložnici spoustu nových věcí. Toto znamení bude ochotnější experimentovat více než kdy dříve. Ani nezadaní nepřijdou zkrátka – čeká je mnoho fyzické blízkosti, avšak oni touží po stálém partnerovi, se kterým se budou cítit v bezpečí a milováni. V září/říjnu by mohl pan Dokonalý zaklepat na dveře.

Váhy

Ačkoliv nebude rok 2021 pro Váhy nejvášnivějším rokem, bude to jízda plná štěstí a harmonie. Váhy, které již mají svého partnera na celý život, posílí toto pouta ještě více a zažijí milník, který umožní rodině ještě více růst. Singl lidé nemusí lovit a střídat partnery jako ponožky, ale i tak si mohou stále užívat romantické chvíle a obzvláště na konci podzimu by měli mít oči otevřené.

Štír

Rok 2021 znamená pro Štíra rok extrémně energický a bavit se bude především tím, že jeho milostný život se řítí naprosto novým směrem. Zejména od konce února do konce března čeká na znamení příjemné období. Štíři v partnerství naopak zažijí na chvíli pocit upadající vášně. Není se čeho bát, s trochou kreativity a iniciativy se váš milostný život vrátí brzy do starých dobrých kolejí.

Magická síla kamenů: Jak nám mohou pomoci a co vše ovlivňují?

Kameny jsou odedávna spojeny s magií a alchymií. Jsou symbolem trvání, pevnosti, tvrdosti, váhy a síly. Kámen v sobě skrývá tajemství času-čeká na lidskou dlaň, která umí vnímat jeho energii.
svetzeny.cz

Střelec

Střelec má na přelomu roku ve znamení Venuši. Nastává ideální čas, aby se nechali přímo unést láskou, sexem a emocemi a užili si svůj milostný život naplno. Nezadaní Střelci, ale i ti v páru, by se však měli naučit mít více odvahy mluvit o svých vlastních potřebách a nechtít neustále jenom uspokojovat ostatní.

Kozoroh

Na přelomu roku bude mít toto znamení pocit, že jim bylo sejmuto obrovské břímě z ramen. A je tomu tak! Místo starostí o práci, finance nebo jiné záležitosti je nyní čas znovu si užívat života (a lásky)! Věnujte větší pozornost svému volnému času. Kozoroh chce být nezávislý, neplnit žádné povinnosti a nechat se jen unášet proudem. Tato lehkost v mezilidských vztazích vám bude v roce 2021 nakloněna.

Vodnář

Rok 2020 byl rokem sebereflexe a ústupu, ale v následujícím roce už nic nebrání tomu, začít žít svoji extrovertní stránkou a pořádně to roztočit. Je čas se rozloučit se starým balastem a dívat se optimisticky dopředu – čeká vás dlouhá fáze romantiky a intimity. Singl i zadaní Vodnáři jsou obklopeni neuvěřitelným charismatem, kterému nemůže nikdo odolat.

Ryby

I když jsou Ryby velmi citlivé a mají velkou potřebu jistoty, v roce 2021 budou moci dát do popředí zábavu a nebudou se příliš řídit svými emocemi. To přitáhne mnoho obdivovatelů. S nově nalezeným sebevědomím si Ryby vezmou, co chtějí, a dodají svému milostnému životu šťávu.

S Rakem se moc nezasmějete aneb která znamení nemají smysl pro humor

V mnoha znameních horoskopu najdeme třídní klauny, komiky a vypravěče vtipů, ale také ty, kteří jsou naprosto bez smyslu pro humor. Prozradíme vám, kterých znamení se to týká!
svetzeny.cz

Naučíme vás zdravé sebelásce, ze které se nestane sobectví

Zní to jako klišé, ale začněte s láskou u sebe. Uvidíte, že jak se "infekce" rozšíří do vašeho okolí, tak se k vám pak jako bumerang vrátí. Svět ženy pro vás sepsal tipy a triky, které vám pomůžou trefit se do cíle s názvem „sebejistota“! A nebojte se začít hned, protože kdy jindy?
svetzeny.cz