Přejít k hlavnímu obsahu

S Rakem se moc nezasmějete aneb která znamení nemají smysl pro humor

Info ikona
Znamení, s kterými není legrace

V mnoha znameních horoskopu najdeme třídní klauny, komiky a vypravěče vtipů, ale také ty, kteří jsou naprosto bez smyslu pro humor. Prozradíme vám, kterých znamení se to týká!

Ne každý se narodí s velkým smyslem pro humor. Ve skutečnosti existují tři znamení zvěrokruhu, která v oddělení zábavy a smíchy nejsou úplně na prvním místě.

Rak (21. června – 22. července)

Život vyžaduje vážnost. Myslí si Rak a nemá čas a důvod příliš se smát. Jeho starostlivé chování mu často brání v zábavě. Raci jsou jako rodičové – starají se o ostatní, ale srandy kopec s nimi nezažijete.

predplatsi.cz

Štír (23.října – 21.listopadu)

Štíři vypadají velmi komplikovaně- Často neví, na co myslí a co se jim děje ve vlastní hlavě. Je proto pravděpodobné, že se nebudou příliš smát, i když se budou mít skvěle. Štíři okamžitě porozumí, pokud někdo udělá vtípek, nicméně z vlastní iniciativy vás čekají od Štíra spíše nudné žertíky.

Adéla Gondíková pro Svět ženy: Nemám touhu někomu něco dokazovat

svetzeny.cz

Střelec (22. listopadu – 21.prosince)

Lidé narození ve znamení Střelce chtějí být středem pozornosti a ze všech sil se snaží upoutat na sebe pozornost vždy a všude. Střelci často využívají sílu vtipu, avšak i když jim jejich sebevědomí říká, že jsou skvělí vtipálci, okolí se stává mistrem „slušného“ smíchu a vtípky spíše pouze akceptuje.

Jiří Dvořák jako James Bond? V kalendáři Proměny

svetzeny.cz