Přejít k hlavnímu obsahu

Burešová předvedla dokonalou postavu. Od fanoušků to ale pořádně schytala: ‚‚Kvůli vám mají mladé holky mindráky!”

Po dvou dětech vypadá Eva Burešová (29) skvěle. Herečka se pochlubila snímkem v plavkách, ale místo slov chvály a uznání se od fanoušků dočkala pořádně ledové sprchy. A není se čemu divit…

Eva sice dala veřejně na odiv fotku, kde jí to opravdu sluší, ale neodpustila si, že k dokonalosti má ještě hodně daleko. ‚‚Je asi pět minut za den z celkových 24, kdy se kouknu do zrcadla a řeknu si: Hele, dobrý je to,” zhodnotila hvězda seriálu Zoo pohled na ploché bříško a výstavní pozadí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mindráky a psychické problémy

Neopomenula také poporodní jizvicky. ‚‚Strie na zadku pro mě vždycky byly děsně sexy a ty na břichu beru jako první obrázky mých děti a to je super,” popsala Eva, jak své tělo vnímá. Taková ta ženská klasika. Víme, že nám to sluší, ale přesto si rýpneme, že by to mohlo být lepší a očekáváme ujištění, že jsme dokonalé. To se ale u Burešové nestalo a trochu právem schytala pořádnou kritiku. ‚‚Pak se nemají jiné holky/ženy stydět za své postavy a mít z toho mindráky, nedejbože nějaké psychické problémy. Když někdo jako Vy postne takovou fotku a napíše k tomu, jak je se sebou ve výsledku nespokojená,” napsal upřímně jeden z fanoušků. 

Mohlo by se vám líbit

Eva Burešová oslavila 29. narozeniny fotkou v plavkách: "Ať si všichni nase**u," napsala

Herečka a zpěvačka Eva Burešová oslavila 29. narozeniny. Co vzkázala hejterům, a jak hodnotí svůj život? To vše svěřila fanouškům na svém Instagramu.
svetzeny.cz

Za pochvalu srdíčko

Další nespokojené hlasy ho následovaly. ‚‚A proč jste sem teda nedala i tu druhou fotku, když jste se sebou tak spokojená?” zeptala se sledující v komentáři. To se ovšem se zlou potázala a ovečky se své královny zastávaly. Samozřejmě se Eva dočkala i vytoužené chvály, kdy jí maminky pochlebovaly, jak vypadá po porodech skvěle a že ony mají ještě co dohánět. Na oplátku jim pak Burešová poslala srdíčko a všechny ženy byly spokojené. Možná by se ale mohla také úspěšná zpěvačka trochu zamyslet, než vypustí podobná moudra do světa.

Mezi její sledující, kterých má na sociálních sítích skoro půl milionu patří mimo jiné dospívající dívky. Pro ty je Eva bohyní a když vidí, jak je možná na oko nespokojená se svou postavou, tak se samozřejmě začnou srovnávat. Bohužel Burešová není jediná z hvězdiček, která si neuvědomuje, jak moc velký má vliv na své mladé fanynky.

Herečka vypadá i po dvou dětech jako holčička, ale měla by přemýšlet, jako dospělá žena.
Zdroj článku