Přejít k hlavnímu obsahu

Namyšlená hvězdička Eva Burešová? Pro fanoušky světice se srdíčkem na dlani, pro štáb herečka, co neumí pozdravit a chodí pozdě

Info ikona
Eva Burešová

O tom, že Evě Burešové (30) narostl ze slávy nosánek nahoru se všeobecně ví. Herečka ale vše popírá a na sociálních sítích se projevuje jako světice, které chtějí některé osoby ublížit. Lidé ze štábu ovšem hovoří jinak.

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

svetzeny.cz

Vše odstartovala tisková konference televize Prima, kde byla za hvězdu samozvaná všeumělkyně Emma Smetanová (35). Ta získala hlavní roli v novém seriálu Eliška a Damián. Emma na sebe strhla veškerou pozornost a Burešová hrála druhé housle. Což těžce rozdýchávala.

Rivalita mezi herečkami prý neexistuje

O žádnou zášť ze strany Evy se ale prý nejedná. ‚‚Chci vám říct, že neexistuje žádná rivalita mezi mnou a Emmou Smetanou. Nevím, jestli je to potřeba k nějakému píárku, každopádně nejsem člověk, který by jakkoli ohrožoval svoje kolegyně,” přispěchala herečka na sociálních sítích rychle s vysvětlením. A dodala, že ona je vždy ta dobrá duše, která jako první podá ruku k seznámení, nebo nové tváře uvítá na primáckých akcích. Trošku to připomíná známe přísloví o potrefeném opeřenci.

Ateliéry jsou Evě Burešové už malé. Primácká hvězda veřejně ‚‚žebrá” o natáčení u moře

svetzeny.cz

Eva Burešová údajně chodí pozdě a neumí pozdravit

Hvězdička seriálu Zoo se ve své zpovědi také odkazovala na lidi z Primy, kteří přece vědí, co je Eva za přejícího a milujícího člověka. To si ale trochu naběhla. ‚‚Burešová? Na natáčení chodí věčně pozdě a zdržuje ostatní, co jsou na place už od božího rána. Půlku štábu ani nepozdraví a nemluvě o tom, jak se chová v šatně," řekl primácký zdroj webu sedmicka.tyden.cz s tím, že rozhodně není u štábu tak oblíbená, jak si mysli. 

Možná by se Eva mohla trochu chytit za nos a nechovat se jako primadona. Za sebou má jen seriály, nějaký ten muzikál a sem tam malou roličku v béčkových filmech. Herečtí kolegové, kteří u filmu něco znamenají, by ji mohli naučit, jak se chovat ke svému okolí.

Zdroj článku