Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová zvažovala i konec kariéry. Hvězdná herečka nezvládá nenávist na sítích

Info ikona
Eva Burešová

Eva Burešová (29) dřela celý svůj život, aby byla slavná. V roce 2011 soutěžila v Česko Slovensko má talent a splnil se jí sen. Její kariéra se rozjela a Burešovou zná téměř celá republika. Sláva má ale i odvrácenou tvář a tu Eva Burešová, zdá se, nezvládá.

Jaromír Soukup se obul do Ewy Farne. Po žalobě na jeho magazín ji nazval „arogantní dámou“

svetzeny.cz

Začátky v showbyznysu

"Pamatuji si na ten pocit nervozity a jak moc se mi klepaly ruce. Byla to moje první taková televizní zkušenost, bála jsem se, co mi řeknou a jak se jim budu líbit. V té době jsem už měla za sebou jednu operní a tři muzikálové role, ale tohle pro mě bylo něco nového. Díky za tu zkušenost a díky za všechny lidi, kteří mě díky tomuto vystoupení posunuli dál," vzpomínala na svém Facebooku na kariérní začátky.

Splnění sen s sebou nese i negativa

Sláva, koncerty, role, to všechno byl velký sen Evy Burešové. Když se ale splnil, poznala, že ne každý ji bude mít rád. Hejty na sociálních sítích jsou denní chleba všech populárních osobností. Eva je ale snáší velice špatně. Nerozumím tomu, že některé věci ještě nemají stopku. Na tvrdo. Ze zákona. Spousta lidí kvůli sociálním sítím opravdu trpí a někteří si zvolí bohužel ten konec definitivní,“ řekla Eva Deníku.cz.

Kvíz: Kdo je Dorota Máchalová a jak se jmenoval drak Z pekla štěstí? Otestujte si svoje znalosti českých pohádek

svetzeny.cz

„Dostávala jsem se do stavu, kdy jsem přemýšlela nad svou prací i nad životem. Jestli to vlastně celé neukončit, nenajít si úplně jinou práci někde v zapadlé vesničce,šokovala fanoušky. Herečka se snaží nyní od sociálních sítí odpočívat. Fanoušci a sledující si všimli, že dokonce blokuje některé uživatele. Někteří její rozhodnutí kvitují, jiní se hněvají. Nedokáže totiž podle nich přijmout žádnou kritiku. Evě je často vyčítáno na sítích, že pokud se o ní nemluví jako „o bohyni“, začne psát nehezké komentáře, nebo blokovat. Jako zkušenost máte na sítích vy s Evou Burešovou?

Zdroj článku