Přejít k hlavnímu obsahu

Jaromír Soukup se obul do Ewy Farne. Po žalobě na jeho magazín ji nazval „arogantní dámou“

Jaromír Soukup (54) má vždycky co říct. S fanoušky sdílí svoje názory a jednouše mu nedělá problém vyjádřit se k čemukoliv. Tentokrát se vyjádřil na adresu oblíbené české zpěvačky Ewy Farne (29) a nebral si servítky!

Mohlo by se vám líbit

Jaromír Soukup promluvil o partnerovi Ivany Gottové. Kritice se nevyhnou, míní

Jaromír Soukup (54), který si užívá extrémní popularitu díky své partnerce Agátě Hanychové (38), otevřeně promluvil v jednom ze svých pořadů o novém partnerovi Ivany Gottové (47). Ve své věštecké kouli odhalil budoucnost, která slavnou dámu a vdovu po legendárním Karlu Gottovi, čeká.
svetzeny.cz

Kde spor začal?

Zpěvačka se svým týmem vyrazila do boje s bulvárními médii. Možná po vzoru kolegů, nebo jednoduše časopis Sedmička píchl do vosího hnízda. Časopis zveřejnil výpis z katastru nemovitostí a prozradil tak, co vše Ewa Farna vlastní. To česko-polskou hvězdu namíchlo a podala na Soukupovu Sedmičku žalobu.

Mohlo by se vám líbit

České celebrity v plavkách: Dokonalé tělo ukázala Taťána Kuchařová, Iva Kubelková a další

Léto je v plném proudu, a tak se sociální sítě jen hemží fotografiemi celebrit v plavkách. Podívejte se na dokonalá těla našich slavných osobností v bikinách. Pro fanoušky zapózovala Například Taťána Kuchařová či Iva Kubelková.
svetzeny.cz

Jaromír Soukup si nebral servítky

Soukup je známý tím, že říká veřejně své názory. Posledně se vyjádřil k novému partnerovi Ivany Gottové, nyní k Farne. Ewu jsem v životě neviděl, ale poté, co Sedmičku zažalovala za to, že utrpěla její důstojnost tím, že jsme zveřejnili výpis z katastru nemovitostí, co všechno vlastní, myslím si o ní, že je to nesoudná, poměrně arogantní dáma," šokoval slavný český podnikatel a partner Agáty Hanychové.

Do sporu se vložila i Agáta Hanychová

Celá odpověď byla reakcí na otázku, zda se může vyjádřit k tomu, že manažer Ewy Farne údajně nařizuje zakázané otázky. Agáta měla k tomuto tématu také jasno a zpěvačky se v podstatě zastala a dala jí za pravdu. „Když se mě novináři zeptají na něco, o čem nechci mluvit, neodpovídám. Na to, že bych novinářům předem říkala, na co se smějí a nesmějí ptát, nemám čas. Rovnou je pošlu do háje, ale myslím si, že na to má každá "celebrita" nárok, a vůbec bych ji za to nehanila," vyjádřila se jasně influencerka, která to na sociálních sítích zase schytává kvůli péči o svoji dceru. Prvně naštvala sledující, že má Rozárku špatně umístěnou v nosítku, poté zase pobývala ve velkém horku a nevyhýbala se ani slunci. Fanoušci si ani s Agátou neberou servítky a hejtům čelí od puberty v podstatě neustále.

Zdroj článku