Rebel Sámer Issa: Vaňková ho zaučila, s Hanychovou prožil hodně divokou jízdu, a přesto se stále spekuluje o jeho orientaci

Gabriela Maryšková | 07/08/2026
Rebel Sámer Issa: Vaňková ho zaučila, s Hanychovou prožil hodně divokou jízdu, a přesto se stále spekuluje o jeho orientaci
Foto: Herminapress

Přidejte si Svět ženy do oblíbených na Google zprávách

Do velkého světa šoubyznysu vtrhnul jako uragán a náležitě si vychutnával svou popularitu. Sámer Issa (41) byl vždy rád středem pozornosti, a nejen na ženy působil jako magnet. Jinak tomu není ani dnes, kdy rebel slaví narozeniny a všechny překvapil nedávnými zásnubami. Těžko uvěřit, že by ho nějaká žena dokázala zkrotit. Navíc se sem tam spekuluje o tom, jestli náhodou není na muže.

Za sebou má zpěvák pořádně divokou jízdu s Agátou Hanychovou a kamarádka ze show SuperStar Šárka Vaňková ho údajně zasvětila do tajů milostného života. 

Byli první

Historicky první řada soutěže Česko hledá SuperStar slavila tehdy neskutečný úspěch a téměř všichni začínající zpěváci z finálové desítky se uchytili v umělecké branži. Sámer skončil na třetím místě a život se mu obrátil vzhůru nohama.

Fanynky z něho šílely a jeho rošťácký úsměv platil také na známé pařmenky našeho šoubyznysu. Dnes je z benjamínka pěvecké show čtyřicátník, jenž sice stále rád provokuje, o ženy nemá nouzi, ale brzy by se měl stát ženáčem.

Pohledná tvář a šibalský úsměv

Rodák z Damašku přišel na svět české mamince a syrskému tatínkovi. Ze Sýrie se pak rodina odstěhovala do Děčína, kde také Sámer prožil dětství. Dospívající muž s pohlednou tváří a šibalským úsměvem byl předurčen k tomu stát před kamerou či na koncertních podiích. Když se pak dozvěděl o konkurzu do SuperStar, neváhal ani vteřinu.

Vzhledem k tomu, že první řada byla naprostým fenoménem, Sámer se stal rychle obletovanou hvězdičkou. Dokázal si podmanit nejen porotu, ale také diváky. Skončil na parádním třetím místě a jeho život nabral na obrátkách.

Královna textů Gábina Osvaldová: Život v milostném čtyřúhelníku nakonec vyústil v poklidný vztah s „Bulharem” 
Královna textů Gábina Osvaldová: Život v milostném čtyřúhelníku nakonec vyústil v poklidný vztah s „Bulharem” 

Vaňková zasvětila Sámera do tajů milování

Show mu však nepřinesla jen obrovskou popularitu, ale také první lásku. Sámer se zamiloval do kolegyně Šárky Vaňkové a později přiznal, že ho stříbrná SuperStar zasvětila do tajů milování. Vztah dospívajících hvězdiček nevydržel obrovský tlak médií, divoký noční život ani ztrátu soukromí a po čase se jejich cesty rozešly.

Žádná nevraživost však mezi nimi nepanuje. „Dneska jsme se viděli po x letech. Šárka je pořád stejně krásná,“ napsal Sámer na sociální sítě, když se kdysi sešla skoro celá partička finalistů první SuperStar.

Ben Cristovao
Zpěvák Ben Cristovao: Hvězdička SuperStar vyprodává velká koncertní podia. Od lásky si dává pohov a soustředí se na kariéru

Připomeňte si jedno ze Sámerových vystoupení, kterým si podmanil ženy a dívky

Pro Sámera byla Agáta nejkrásnější holkou

Nejšílenější vztah plný vášně, hádek, rozchodů a usmiřování pak zpěvák prožil s tehdy vyhlášenou rebelkou Agátou. Byli naladěni na stejnou notu a nevynechali žádný večírek. Společně tvořili neskutečné kombo, které za to umělo pořádně vzít a ráno plnily jejich snímky titulní stránky bulvárních médií.

„Naživo jsi vypadala nádherně, pro mě jsi byla nejhezčí holka, kterou jsem kdy viděl,“ vysekl Sámer Hanychové poklonu v jejím podcastu a slovy chvály rozhodně nešetřil. „Byla jsi moje první a taková poslední velká láska,“ dodal Issa, že ho tehdy hodně ranilo, když ho bývalá modelka poslala definitivně k vodě.

Zbyněk Drda
Jak dnes vypadá vítěz SuperStar Zbyněk Drda: Ze sladkého blonďáčka se stal hubený „tatík”, jehož byste na ulici nepoznali

Hanychová o zpěvákovi roznesla, že je homosexuál

Rozchod to byl pořádně divoký a Sámer naschvál sbalil Agátinu manažerku. To však pro změnu Hanychová nedokázala překousnout a podle zpěváka se mu pak snažila mstít nehezkým způsobem. Rebelka zavolala do rádia a roznesla drb, že Sámer je homosexuál. „Přitom jsme spolu měli super vztah po sexuální stránce. Ve finále to ale asi patří k tomu šoubyznysu. Byla naštvaná a věděla, že mi tím může ublížit,“ uvedl Issa pro Expres.cz, že Agáta vždy uměla ve světě médií chodit a přesně věděla, jak zacílit na citlivá místa.

Koktová a Hanychová
Duo Hanychová a Koktová: Trojnásobné maminky veřejně pomlouvají, koho můžou. Nyní se pustily do Lucie Borhyové a Lucie Vondráčkové

Zpěvák požádal svou partnerku o ruku

Řečem o své orientaci se Sámer jen usmívá. Postupem času byl označen za bisexuála a údajně má za sebou mnoho vztahů s muži. S žádným partnerem se však nikdy ve společnosti neobjevil, vždy chodil v doprovodu krásných žen a okolí dával dost jasně najevo, že slečna po jeho boku ho pořádně rozpaluje.

Dnešní oslavenec pak v květnu letošního roku vytřel všem nepřejícím lidem zrak. Do světa hrdě „vykřičel“, že se zasnoubil se svou partnerkou Lucií. „Všechno, co jsem hledal, držím v jedný ruce,“ napsal Sámer na sociální sítě. Necháme se překvapit, jestli sympatická blondýnka dokázala opravdu zpěváka zkrotit a do roka a do dne bude veselka.

Víte, že letos znovu odstartuje show SuperStar a přinese škatulata v porotě a také návrat slavného moderátora?

Zdroj: Expres.cz, Instagram.com, Autorský článek

Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře

Související témata Sámer Issa pěvecká show oblíbené nápoje zpěvák Agáta Hanychová Šárka Vaňková rebel zásnuby Svatba

Nejčtenější články

Osobnosti Junko Tabei, první žena na Mount Everestu během výstupu přežila pád laviny, vyhrabali ji zpod sněhu a ona stejně došla na vrchol Junko Tabei, 1985

Celebrity Nespoutaný Jason Momoa slaví narozeniny: Život v karavanu za miliony, nová osudová láska a tajné plány na důchod Jason Momoa slaví narozeniny.

Příběhy „Děti mě přesvědčily, že domov důchodců bude nejlepší řešení, jsem nešťastná a není cesty zpátky,“ svěřuje se Alžběta

Doporučujeme

Načíst další