Přejít k hlavnímu obsahu

Co dělají dnes vítězové se Superstar? Vlasta Horváth přišel o bratra, Zbyněk Drda maluje obrazy

Info ikona
Martin Chodúr

Soutěž pěveckých talentů SuperStar byla ve svých počátcích naprostým fenoménem, což dokazuje i počet zaslaných SMS zpráv z finálového večera první řady SuperStar (tehdy ještě pod názvem Česko hledá SuperStar) v roce 2004, který přesáhl deset milionů. Po třech řadách se pořad vrátil na televizní obrazovky jako Česko Slovenská SuperStar a letos v září odstartovala již sedmá sezóna!

Koho letos uvidíte v porotě

Letos v porotě zasedli Pavol Habera, Leoč Mareš, Marián Čekovský, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová. Porota tak zůstává stejná, jako byla v předchozí šesté řadě odvysílané na jaře roku 2020, jejíž vítězkou se stala Barbora Piešová.

Stejný Aquaman, jiný oblek. Sexy herec Jason Momoa prozradil, jak bude vypadat jeho nový oblek. "Jsi neuvěřitelně sexy," vojalí fanoušci

svetzeny.cz

Porota v průběhu času

V roce 2004 se v historicky první české verzi britské televizní pěvecké soutěže s prvky reality show Pop Idol, která byla pod různými názvy vysílaná v mnoha dalších zemích, objevil v porotě Ondřej Hejma, Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup a Milan Herman. V druhé řadě Česko hledá SuperStar roku 2005 pak Ondřeje Hejmu a Milana Hermana nahradili Michal Horáček a Eduard Klezla, který byl porotcem i v následující řadě roku 2006. V té se k němu připojil opět Ondřej Hejma a Ilona Csáková a porota tak byla poprvé pouze tříčlenná. V roce 2009, kdy se soutěž vrátila na televizní obrazovky již jako Česko Slovenská SuperStar, usedli v porotě Marta Jandová, Ondřej Hejma a Dara Rolins. V druhé řadě roku 2011 se pak do křesla porotce po dlouhé době vrátila Gabriela Osvaldová, ke které se připojili Helena Zeťová a Rytmus. Od třetí řady až do současnosti usedl v porotě Pavol Habera, ke kterému se ve třetí řadě roku 2013 připojili Ewa Farna a Ondřej Soukup, ve čtvrté řadě roku 2015 Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Vytisková a v páté řadě roku 2018 Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert.

Lásky z archivu: Bolestivý rozchod Johnnyho Deppa s láskou jeho života Vanessou Paradis po 14 letech

svetzeny.cz

Co dělají dnes vítězové

Vítězka první řady Česko hledá SuperStar Aneta Langerová se věnuje zpěvu dosud, kdy během své pěvecké kariéry nasbírala několik ocenění od Českého slavíka přes Anděly až po TýTý. Minulý měsíc uvedla nový videoklip ke své písni Tělo 2086 z alba Dvě slunce z roku 2020. Vítěz druhé řady Vlasta Horváth se i po soutěži nadále věnoval zpěvu, kdy hlavní je pro něj jeho kapela. V roce 2016 tragicky přišel o svého mladšího bratra důsledkem autonehody a všechny písně svého již čtvrtého vydaného CD „Stále nevěřím“ roku 2019 věnoval právě jemu. I vítěz třetí řady Zbyněk Drda se dodnes věnuje hudbě, i když se příliš neproslavil. Občas vystupuje a maluje obrazy. Vítěz první řady po letech obnovené soutěže Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr, kterému se přezdívá „český Tom Jones“ vystupuje se svou kapelou a především se věnuje své partnerce a svému synovi, kterého spolu vychovávají. Slovenský vítěz druhé řady Lukáš Adamec je známý spíše na Slovensku, ale ani tam o něm není příliš slyšet. Jeho vášní kromě zpěvu je vodní pólo. Vítězka třetí řady Sabina Křováková se stále snaží na hudební scéně prorazit a letos vydala nový singl Hrdina. Vítězka čtvrté řady Emma Drobná se věnuje hudbě opravdu naplno, vydává stále nové písně a pokud je to možné, tak koncertuje. Vítězka páté řady Tereza Mašková se stejně jako její předchůdkyně naplno věnuje zpívání. A vítězka zatím poslední šesté řady Barbora Piešová se zatím nestihla v hudebním světě naplno projevit, a tak je její úspěch otázkou budoucnosti.

Madonna ani v 63 letech nepřestává provokovat. Vyšpulila zadeček a ukázala svůj nestárnoucí dekolt

svetzeny.cz

Zdroj: TV Nova