Přejít k hlavnímu obsahu

Stejný Aquaman, jiný oblek. Sexy herec Jason Momoa prozradil, jak bude vypadat jeho nový oblek. "Jsi neuvěřitelně sexy," vojalí fanoušci

Info ikona
Jason Momoa

Namísto svého klasického zeleno-zlatého oblečku bude mít superhrdina v připravovaném filmu DC Comics černý oblek, který ho dělá ještě více sexy. Pokud to tedy ještě jde. Podívejte se, jak jeho nová kombinéza vypadá.

"Stejný Aquaman, nový oblek"

Jason Momoa, který ztvárňuje oblíbeného vodního hrdinu DC Comics na velkém plátně, předvedl nejnovější vzhled své postavy na svém Instagramu.

Na první fotografii 42letá hvězda, Jason Momoa, připomněla fanouškům epické oblečení Aquamana z prvního filmu, na druhém obrázku odhalila svůj epický nový oblek pro Aquaman a Ztracené královstvíVe filmu bude tedy superhrdina místo svého klasického zeleno-zlatého oblečení v tomto černém sexy obleku. 

„Druhé kolo. Nový oblek. Více akce. #Aquaman Aloha j,“ popsal fotky Momoa.

Oblek nebude jediná změna

Momoa si zopakuje svoji roli Arthura Curryho (alias Aquamana) v nadcházejícím pokračování kasovního hitu roku 2018 v režii Jamese Wana. Ve filmu si zahrají také Amber Heard, Patrick Wilson, Dolph Lundgren a Yahya Abdul-Mateen II.

Ale oblek není jediné, co se mění. V polovině července Momoa oznámil, že pro film bude muset přesedlat na blond vlasy. „Toto je poslední hnědý den. Budu blondýnka,“ řekl ve videu na Instagramu den před začátkem natáčení filmu Aquaman 2 v Londýně. „Údajně si užiji více zábavy. Nevím o tom, ale vyzkoušíme to,“ vtipkoval.

Herec byl od té doby viděn, jak se chlubí svými blonďatými kadeřemi na různých fotografiích a videích na sociálních médiích.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.