Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Býk a Kozoroh budou tento týden čelit překážkám, které vyzkouší jejich sílu

Info ikona
horoskop

Léto se blíží ke svému konci a my jsme se těšili na chladnější, ale pořád sluncem prozářené dny. Druhý zářijový týden budou zkouškou síly pro dvě znamení zvěrokruhu. Býk a Kozoroh na tento týden nebudou vzpomínat s oblibou, ale ne nadarmo se říká, že co tě nezabije, to tě posílí.

Existují astrologická znamení, která jsou pro některé z nás obzvláště náročná. Dvě znamení zvěrokruhu se o tom brzy dozví své. Uran, Saturn a Mars připraví Býka a Kozoroha o veškerou sílu. Ale nebojte, z kopců se sice vždycky musí dolů, vás ale brzy čeká štěstí a krásné chvíle.

Info ikona
Horoskop

 

Býk

Býk se těšil, že s veškerou energií začne létat a teď tohle: Uran a Saturn zajistí na začátku září, že se ztratí v malých bitvách a iluzích. Nyní se, prosím, stáhněte a kryjte se. Nevynakládejte velké množství energie, milí Býci. Budete potřebovat sílu na nadcházející zářijové dny, kdy budete mít opět štěstí na své straně!

Info ikona
Horoskop

 

Kozoroh

Věci se Kozorohovi opravdu daří, a právě proto stoupá jeho ego do výšin, které už nejsou příjemné ani jeho okolí. Kozoroh cítí sílu, a tak toho chce příliš mnoho najednou. Druhý týden v září ho Mars zmaří a několika způsoby zablokuje a vyzkouší si tak jeho houževnatost a touhu. Pro Kozoroha by bylo lepší, aby si svoji sílu trochu šetřil i na další týdny.