Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Bolestivý rozchod Johnnyho Deppa s láskou jeho života Vanessou Paradis po 14 letech

Info ikona
Johnny Depp, Vanessa Paradis

Krásných 14 let spolu tvořili Johnny Depp a Vanessa Paradis dokonalý pár. Jejich vztah začal osudovým setkáním v Paříži. Skončil však bolestivým rozchodem, který ještě dlouho dobu plnil přední stránky bulvárních časopisů. Přečtěte si příběh jejich lásky.

Johnny Depp hned věděl, že je to ta pravá

Psal se rok 1998 když Johnny Depp v Paříži natáčel snímek Devátá brána, který režíroval vyhlášená Roman Polanski. Jednoho večera se oba dva rozhodli, že si společně zajdou na večeři. Ten večer byl osudový, když Johnny Depp vcházel do hotelu Costes, nemohl svůj zrak odtrhnout od dívky v krásných šatech. „Měla na sobě šaty s odhalenými zády. Díval jsem se na její záda a krk, v ten moment se otočila a bum, já viděl její oči...Věděl jsem, že můj život svobodného muže právě skončil. Nedokážu přesně popsat ten pocit, co to bylo, když jsem ji potkal. Viděl jsem ji v místnosti a ptal se sám sebe, co se to se mnou děje,“ citoval Hollywood Reporter Johnnyho Deppa vzpomínajícího na první setkání s Vanessou Paradis. Ta v té době byla již také slavnou zpěvačkou, herečkou a modelkou. Oba dva se k sobě hodili, protože rádi vybočují z davu.

Školá volá! Celebrity se pochlubily svými dětmi, kteří se vrací do školy. Eva Decastelo, Leoš Mareš nebo Simona Krainová zvěčnili své děti na památku

svetzeny.cz

Kvůli Vanesse Paradis se Johnny Depp změnil

Životní styl Johnnyho Deppa před tímto setkáním by se dal popsat jedním slovem: divoký. Kvůli Vanesse Paradis se ale Johnny Depp hodně změnil. Omezil pití a kouření, začal cvičit a zdravě jíst. Vanesse Paradis se nedá upřít, že na něj měla dobrý vliv. Rok po jejich setkání se jim narodila dcera – Lily-Rose Depp. O tři roky později se jim pak narodil syn Christopher Depp. Očekávalo se, že se pár vezme, ale Johnny Depp tomu nikdy nebyl nakloněn. V roce 2010 prohlásil: „Nikdy jsem si neřekl, že bych ten cár papíru potřeboval. Manželství je spojení dvou duší a srdcí.“ Johnny Depp a Vanessa Paradis patřili k elitním hollywoodským párům. Dokázali si uchránit své soukromí, společně trávili dovolenou ve Francii, milovali svou rodinu nade vše a rádi se ukazovali ve stylových ladících outfitech na červeném koberci. Dokonalá idylka ale neměla trvat věčně.

Jan Skopeček: Nejtěžší okamžiky života prožil už před dvacítkou. Oženil se s kolegyní, kterou určitě znáte

svetzeny.cz

Bolestivý rozchod po 14 letech

V roce 2011 se svět začal dozvídat o jejich „potížích v ráji“. Zdroje bulvárních deníků přišly s informacemi, že se Vanessa chce soustředit na budování své kariéry a i Johnny Depp je nakloněn rozvodu. Šířily se zvěsti, že ti dva už dávno žijí oddělené životy, jen to tají. Spekulovalo se také o tom, že si Johnny Depp začal s herečkou Amber Heard, se kterou natáčel film Rumové deníky. Údajně to už tehdy mělo mezi nimi jiskřit. V roce 2012 byl Johnny Depp spatřen, jak nastupuje do soukromého letadla spolu s Amber Heard a její tehdejší přítelkyní. Jen několik dní poté oznámil Johnny Depp světu to, co už všichni tušili – on a Vanessa Paradis se rozcházejí. Prý v tom tehdy roli nehrála nevěra, ale Johnny Depp v rozhovoru pro časopis People připustil, že se mu tehdy Amber Heard „dostala do hlavy“. Oficiálním důvodem rozchodu bylo, že se jejich cesty rozdělily. Vanessa Paradis a Johnny Depp zůstávají přáteli a společně se snaží být nejlepšími rodiči svým dětem. Vanessa Paradis se v roce 2018 znovu vdala za Samuela Benchetrita. Ač Johnny Depp prohlašoval, že svatba není nic pro něj, i on se oženil, v roce 2015 si vzal herečku Amber Heard. Jejich manželství bylo divoké a v roce 2017 se rozvedli. Soudní tahanice však pokračují do dnešního dne.

Zdroje: Hollywood Reporter, Standard.co.uk, Mirror.co.uk

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

svetzeny.cz