Přejít k hlavnímu obsahu

Runy podle data narození: Předurčují váš osud, co vás v životě čeká a nemine?

Info ikona
Runy

Existuje celkem 24 run, přičemž každý člověk má svou narozeninovou runu, která mu předurčuje jeho osud. Někteří lidé s hraničními daty narození dokonce mají runy dvě, pokud jste to vy, přečtěte si výklad obou dvou run.

Perthro (13.1.-28.1.)

Tato runa symbolizuje kostky. V životě se vám stane několik velkých náhod, které vás hodně ovlivní. Nebojte se, půjde o samé pozitivní věci, v životě budete mít více štěstí, než kdokoliv jiný.

Algiz (28.1.-13.2.)

Vaše runa je spojována s losem. Stejně jako on jste silní a snadno zdoláváte překážky v životě. Na cestě k úspěchu vás nikdo nezastaví. Bylo vám předurčeno překonat všechny nástrahy a vést ostatní.

Sowulo (13.2.-27.2.)

Tato runa symbolizuje Slunce. V životě se vám daří, což může vyvolávat závist ostatních, s tím se budete často potýkat. Budou se na vás snažit „parazitovat“ a využít vás, nenechte se. Zbavte se všech příživníků, kteří se s vámi přátelí jen kvůli nějaké výhodě, pak uspějete.

Teiwaz (27.2.-14.3.)

Teiwaz je runa symbolizující meč. Je to rozhodně jedna z nejsilnějších run, znamená to, že jste velmi silný člověk, který je také nezdolný a v životě dosáhne všeho, po čem touží. Pozor si musíte dávat na svou strategii, pamatujte, že není důležité vyhrát bitvu, ale válku.

Tyto sny k vám vysílají varovný signál: Pokud se vám zdají, čeká vás zklamání v lásce, zrada přítele i ztráta peněz

svetzeny.cz

Berkano (14.3.-30.3.)

Runa Berkano se pojí s břízou. V životě se vám naskytne hned několik zajímavých příležitostí. Váš život bude naplněný a radostný. Problémy však budete mít se vztahy, je dost možné, že se zachováte nemorálně, a pak budete litovat.

Ehwaz (30.3.-14.4.)

Vaše magická runa symbolizuje silného koně. Jste dobrosrdečný, věrný a oddaný člověk. Co slíbíte, to dodržíte. V životě budete hodně cestovat a několikrát můžete měnit bydliště.

Mannaz (14.4.-29.4.)

Runa Mannaz symbolizuje člověka. Jste nezávislý člověk, který si vystačí sám, tak trávíte čas nejraději. Občas si myslíte, že vám nikdo nerozumí. V minulosti jste možná zažili bolestivý rozchod, nebo zradu, je třeba se od těchto věcí odpoutat, aby vám do života mohla přijít nová láska.

Laguz (29.4.-14.5.)

Síla vaší runy vychází z vodního živlu. Činí vás to více uzavřenými, často se straníte lidí. Je dost možné, že jste v mládí zažili šikanu. V životě se musíte soustředit na to, abyste překonali trauma z minulosti. Tuto runu často mívají lidé oplývající darem jasnovidectví či senzibilové.

Nejlepší měsíc v roce 2021 pro každé znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Ingwaz (14.5.-29.5.)

Tato runa symbolizuje ohniště. Máte vrozenou intuici, která vás vždy nasměruje správně. V životě vás čeká stabilita. Mát šikovné ruce, pravděpodobně se budete živit manuální prací.

Othala (29.5.-14.6.)

Vaše runa se pojí s dědictvím. Vaše rodina bude ctít tradiční hodnoty, ale vztahy v ní budou komplikované. V životě budete materiálně zabezpečení, je dost možné, že vám bude patřit hned několik nemovitostí.

Dagaz (14.6.-29.7.)

Dagaz znamená slunečný den. A i vy záříte, kamkoliv jdete, přinášíte sebou dobrou náladu a optimismus. Bohužel, to v některých lidech může vyvolávat žárlivost, s tím musíte počítat. Zlým lidem se však nepodaří vám ublížit, bylo vám shůry požehnáno, aby se vám dařilo vše, na co sáhnete.

Fehu (29.7.-14.7.)

Narodili jste se pod vlivem runy bohatství. V životě byste měli dobře prosperovat a nebudete si stěžovat ani na nedostatek financí. Jste tvořivý a aktivní člověk, který to dotáhne daleko.

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

svetzeny.cz

Uruz (14.7.-29.7.)

Uruz je runou síly. Máte v sobě výkonný pohon, který vás neustále žene dopředu s cílem splnit vám všechny sny. Jste velmi vášnivý člověk, který je zapálený pro to, co dělá. Pozor jen na to, abyste nejdříve mysleli, až potom mluvili, svými slovy můžete někoho velmi ranit.

Thurisaz (29.7.-13.8.)

Vaše runa se pojí s velkým silným obrem. Jste duševně silný člověk, kterého jen tak něco nerozhodí. Pokud si své kroky v životě dobře promyslíte, budete úspěšní, ale nesmíte jednat unáhleně. Vaše runa vám bohužel předpovídá i to, že v životě zažijete náhlou ztrátu blízké osoby.

Ansuz (13.8.-29.8.)

Vaše runa symbolizuje moudrost. V životě se nikdy nepřestanete vzdělávat a dost možná získáte více akademických titulů. Vaším darem je kreativita a zvídavost, využijete je při studiu.

Raidho (29.8.-13.9.)

Tato runa vyjadřuje jízdu na koni. Do života vám byl dán dar radovat se z maličkostí a užívat si života plnými doušky. Pozor byste si měli dávat na to, abyste druhé nepomlouvali, to jediné by vám mohlo zkazit vaši skvělou karmu.

Kenaz (13.9.-28.9.)

Vaše runa symbolizuje zapálenou pochodeň. Do života vám přináší dar soustředění. Také máte silně vyvinutou intuici a smysl pro spravedlnost. Nepravdu snadno odhalíte. V životě vykonáte věci, které budou přínosem pro společnost.

Pětkový rok 2021 je v plném proudu. Zjistěte, co nás ještě čeká

svetzeny.cz

Gebo (28.9.-13.10.)

Runa Gebo symbolizuje dar od bohů. Jste velmi velkorysý člověk, který obdarovává druhé. Ve vašem životě bude mít hlavní slovo karma, vše dobré i zlé se vám bude vracet. Pravděpodobně vás mnohokrát za život zradí vaši blízcí, ale karma jim to vrátí.

Wunjo (13.10.-28.10.)

Wunjo je runa spokojenosti. Do života vám přináší spoustu šťastných náhod a lákavých příležitostí. Život se vám může změnit k lepšímu během vteřiny, na to pamatujte, když budete mít splín. Vše pro vás dobře dopadne. Tato runa vás zároveň chrání před nebezpečím.

Hagalaz (28.10.-13.11.)

Matka příroda – to v překladu znamená vaše runa. Dává vám do života sílu poprat se s velmi náročnými situacemi, které nastanou. Máte výbušnou povahu, tuto energii raději věnujte tvoření, než abyste se stále jen vztekali. Pokud to neuděláte, mohl by váš hněv v budoucnu někomu ublížit.

Naudhiz (13.11.-28.11.)

Naudhiz je runa potřeby. Jste předurčeni k tomu, abyste vynalezli, vytvořili a sestrojili věci, které ostatním pomohou. Možná budete žít osamělý život, který zasvětíte vyššímu poslání.

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

svetzeny.cz

Isa (28.11.-13.12.)

Isa znamená v překladu sníh. Jste člověk s čistou duší. Vaše morální zásady a dobrá karma vám pomohou v životě zdolat všechny překážky. Vítězství máte v krvi, v životě zaručeně uspějete.

Jera (13.12.-28.12.)

Jera se pojí se sklizní a úrodou. To v překladu znamená, že vy sklízíte dobré věci z minulých životů. Je vám předurčen úspěch. Avšak problémové může být vaše manželství, pravděpodobně vstoupíte do sňatku z rozumu a vztahu bude chybět vášeň.

Eihwaz (28.12.-13.1.)

Vaše runa symbolizuje tis. Byl vám dán dar zachovat tajemství a skrýt věci před zraky jiných. Máte velmi silnou vůli a v životě kladete důraz hlavně na svobodu. Váš život bude plný změn, vzletů a pádů.

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

svetzeny.cz

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

svetzeny.cz

Druhá vlna jarních Dnů Marianne startuje již tento víkend!

marianne.cz