Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 11. do 17. března: Čeká vás těžký den plný zklamání a výčitek

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 11. do 17. března. Dozvíte se, kdy je ideální den na podpis smluv, který den je ideální pro rozhodnutí, jelikož se nemůžete rozhodnout špatně, ale také který den vás čeká těžká energie plná zklamání a výčitek, kterou budete muset překonat.

Spojte se se svým strážným andělem: Existuje hned několik způsobů, jak ho přivolat do svého života

Pamatujte, že každý člověk má svého strážného anděla a že existuje mnoho způsobů, jak se s nimi spojit. Zkuste najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. V následujícím článku zjistíte hned několik způsobů, jak se spojit se svým strážným andělem, který vás provází celým vaším životem a může vám být nápomocný v mnoha nelehkých životních situacích.
svetzeny.cz
Info ikona
Tři poháry

11. března – Karta 3 poháry

Dnes je den, který vyzývá k oslavám a radosti. Tři poháry podporují ve společenském setkávání a sdílení svých zkušeností. Pokud máte naplánovanou rodinnou poradu nebo teambuilding, věřte, že budete úspěšní. Jen jednejte uvolněně a naslouchejte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu, kritika dnes není na místě. Je třeba využívat svoje schopnosti, abyste byli spokojeni a byli na sebe pyšní. Uvědomte si, že váš život není jenom o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomůžou k vytvoření více volného času. Nastal okamžik, kdy je třeba se zastavit, pozvednout číši a připít si na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. Tři poháry je karta radosti, kterou můžete udělat druhým hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a vašem postavení ve společnosti.

Info ikona
Viselec

12. března – Karta Viselec

Umíte vidět svět obráceně? Dnešní den učí trpělivosti. Karta Viselec vás upozorňuje, že se nacházíte v patové situaci, kde je možnost růstu přes bolest, sílu a přes ztráty. Čeho jste schopni se vzdát, abyste našli správné řešení? Všímejte si, co dnes budete řešit. Je to důležité, protože vše, co se vás dotkne a nebude se vám líbit, je z vaší strany dobrovolné, není třeba hledat viníky. Zastavte se! Dnes se nikam nespěchá, nic vám neuteče. Viselec vám říká, že pokud se nezastavíte, neuvidíte správný směr života. Vnímejte dnes svou intuici a rozhodnutí dělejte v klidu a správně ho načasujte. Určitě znáte legendu karty Viselce, která je spojena s bohem Ódinem a s příběhem z vikinské mytologie. Bůh Ódin se kdysi sám dobrovolně pověsil na posvátný jasan (obětoval se), strom světa Yggdrasil. Visel zde devět dní a devět nocí o hladu a v mukách, aby za tu dobu získal poznání o světě. Po těchto devíti dnech mu bylo odhaleno tajemství magických run, které pak přinesl světu. Zkuste se zamyslet, co stojí za to, abyste tomu dali trpělivost a čas k dozrání? Není třeba hned vše mít zbrkle, když můžete uplatnit svoji intuici a trpělivost, aby vaše rozhodnutí bylo skvělé.

Info ikona
2 hole Tarot

13. března – Karta 2 hole

Dnes si udělejte ve všem jasno. Myslíte si, že rozhodnete špatně? To se vám dnes nemůže stát, jelikož karta 2 hole je o tom, abyste neodkládali záležitosti a nepochybovali. Vaše rozhodnutí je správné, někdy je třeba si uvědomit, že existuje více dobrých možností a hledat i další varianty může být vyčerpávající. Odložte velké plánování a zkuste se zaměřit na věci, které jsou aktuální. Dnes nelenošte, nastartujte svůj den na plný pohon. Bude to krásná jízda, ve které se vám bude dařit ve všech odvětvích, když budete postupovat podle plánu. Žádné velké přemýšlení, jednoduché kroky, nezapomeňte na okamžitou realizaci, ať toho stihnete co nejvíce!

Indiánský horoskop: Najděte své zvíře podle data narození a odhalte svou osobnost i budoucnost

Co se má vaše duše naučit a čím chce váš duch přispět Matce Zemi? Zjistěte podle svého data narození své znamení podle indiánského horoskopu a přečtěte si, jak vás toto znamení charakterizuje. Indiánská symbolika používá zvířata ze své rodné země na rozdíl od západní astrologie, aby zahrnula charakterové vlastnosti a popisy osobností.
svetzeny.cz
Info ikona
Pět pohárů

14. března – Karta 5 pohárů

Začíná den, kdy se vám honí hlavou myšlenky plné zklamání a výčitek. Je možné, že máte před sebou těžký den, může jít o rozvod či jiné zklamání. Cítíte těžkou energii, kdy vás může ovládnout zármutek, ale nenechte se jím ovládnout. Karta 5 pohárů vám sděluje, že je třeba objevit kapku naděje, abyste zase věřili, že se bude dařit lépe. Zkuste tu jiskřičku v sobě objevit a předávejte ji dále, neschovávejte se. Život je těžký, ale je v něm neuvěřitelná krása, kterou nyní nevidíte. Tato těžká chvíle vám dodá sílu a objevíte v sobě schopnosti, ve které nyní nevěříte. Jděte ven, není třeba se utápět v šedi domova, kde na vás padají chmurné myšlenky. Můžou nastat určitá zklamání ze sebe, jděte to rozchodit. Vaše emoce a myšlenky mají rády, když mají prostor a můžete si o nich v klidu přemýšlet při krásné procházce. Neuzavírejte se před okolím, ale na oslavy dnes není správný čas. Dnes to zvládnou jen velmi pozitivně naladění lidé, všimněte si, zda kolem sebe dnes vidíte radost, zkuste ji nasát a prožívat taky. Když se vám dnes připlete do cesty někdo, kdo vás zklame, zkuste se na to podívat tak, aby byla příležitost k dalšímu vývoji, je třeba jiný pohled. Zvedněte se ze židle a užijte si krásný den, i kdyby pršelo, i kdyby se na vás sypaly problémy, určitě je hravě zvládnete.

Info ikona
Karta Měsíc

15. března – Karta Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Obklopuje vás strach z neznámého. Jako by vás tížila myšlenka na další týden. Co vás trápí a narušuje vám krásný den? Měsíc je karta intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Karta nalezení přirozené moudrosti. Můžete být nyní ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat, nebo vás dokonce může ochromovat strach. Ale věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru dříve, než začnete konfrontaci s názory jiných. Měsíc je spojen s city a odkývá nezpracovávaná traumata z minulosti, kdy je třeba jít do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné obavy, nebo si nevytváříte strach všude okolo sebe? Je třeba si položit tyto otázky a najít odpovědi. Udělejte si čas na své nitro, na které možná kvůli každodenním činnostem nemáte obvykle čas.

Info ikona
Osm pohárů

16. března – Karta 8 pohárů

Odvrátili jste se od správné cesty. Možná se vám zdá životní pouť složitá a nepochopitelná. Vše, co umíte, necháváte ladem a vzdalujete se od toho. Jděte ke svému pramenu, nedělejte nic pro pohodlí, ale pro pravou spokojenost. V tom je obrovský rozdíl. Každý umí všeho nechat a začít něco jiného, ale opravdu vše zahodíte jenom proto, že zatím nevidíte cestu? Karta 8 pohárů je o špatné radě, dnes se vyvarujte někoho o ní požádat, nebo si sami koledujete o zbytečnou životní zajížďku. Nespěchejte, raději v klidu posečkejte, až nastane příznivější období pro záměry, které potřebujete realizovat. Nezapomínejte opět na vodu. Když zaprší, nechte se smýt deštěm, dodržujte pitný režim a vybírejte si vodu takovou, která vám chutná. Nezapomínejte, že voda vrací, co ztrácíte, a najde, co hledáte. Je to velice mocný živel a znamená život.

Info ikona
Karta Spravedlnost

17. března – Karta Spravedlnost

Buďte bohyní Themis – řeckou bohyní představující právo neboli zákonný pořádek. Udělejte si pořádek ve všem a hlavně sami v sobě. Takový předjarní úklid. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem, který můžete konat na počkání. Jste obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáte napojení na sebe. Musíte znát, co je pro vás spravedlnost. Zastavte se a srovnejte si priority. Jde o rozhodnutí v rámci „úklidu“, která nemusí být hned vidět, ale sami si všimnete, jak oči pro tarotovou kartu nehrají hlavní roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj, nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Dnes je nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci. Dnešek je také ideální pro přípravy smluv, dohod a právních záležitostí. Kdo si není jistý v právní oblasti, měl by se raději obrátit na právníka.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku