Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. prosince: Karta 7 holí vám postaví do cesty překážku

Info ikona
Výklad tarotových karet

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 4. do 10. prosince. Dozvíte se v ní, který den vám 5 pohárů přinese chmury, kterým budete muset čelit, nebo třeba který den se vám postaví do cesty překážka, kterou byste neměli obcházet, ale vyřešit.

Info ikona
Tři pentakly

4. prosince – Karta 3 pentakly

Zkuste ze sebe dostat své nejlepší schopnosti. Pondělí a karta 3 pentakly vám přináší povzbuzení. Váš život je skvělý, ale pokračujte v usilovné práci, pilně a s bystrostí. Začněte týden aktivitou, která směřuje k pokračování. Zaměřte se i na sebemenší detaily. Je to den jako stvořený ke studiu či návštěvě muzea a jiných kulturních aktivit. Naplánujte si jen to, co můžete stihnout, a věnujte se dnes všemu na plný výkon. Používejte rozum a logiku. Pokud máte chuť pustit se do nějakého projektu, dnešek je pro to ideální. Rozvrhněte si svůj plán, namalujte si ho, ať máte představu, jak to bude vypadat. Už dlouho odkládáte něco nového, co byste chtěli zkusit nebo co jste nestihli? Máte v hlavně novou myšlenku, kterou byste rádi vyzkoušeli. Nejdříve si zjistěte bližší informace a udělejte si plán, dnes to není o spontánních akcích, které by neměly dlouhého trvání. Ale u všeho, do čeho dnes vložíte své úsilí, bude zaručený skvělý výsledek. Nezapomínejte, že na vše nemusíte být sami. Karta 3 pentakly vás učí spolupracovat nebo si nechat poradit.

Info ikona
7 holí

5. prosince – Karta 7 holí

Skvěle jste nastartovali začátek týdne a hned máte zádrhel. Člověk nebo situace vám pokládají překážku ve vaší cestě, ale vy přitom vidíte řešení. Je to zkouška vaší usilovné práce, nevzdávejte to. Postavte se tomu čelem, neobcházejte překážku. Překážka má původ v minulých sporech, kterým je třeba čelit. Stůjte si za svým názorem, i když vás to zbrzdí. Je potřeba, abyste byli pevně přesvědčeni, že to, za čím si stojíte, se zakládá na vaší pravdě a není to pravda okolí či okolností. Dnes pracujte na svém charakteru, abyste mohli posílit a umět si obhájit svůj postoj. Je třeba se dívat do budoucnosti, kam tato situace či váš postoj povede. Zachovejte dnes klid a buďte ostražití. Je lepší posečkat na vhodnou příležitost než pokračovat oklikou. 7 holí vás upozorňuje, že se můžete cítit fyzicky vyčerpaní, ale zvládnete to. Trochu s bolestí zabojujte, jste silní a je třeba si to uvědomit. Máte v sobě ohnivou sílu, tak ji využijte jako svého ochránce, nepoužívejte ji v boji. Nakonec zjistíte, že ta překážka byla zanedbatelná a vaše řešení je naprosto dokonalé. Posilněte své fyzické tělo zátěží, jděte do posilovny nebo si udělejte pár cviků doma, dnešek není o rychlosti, ale o zátěži.

Tohle jsou 4 nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Info ikona
Eso mečů

6. prosince – Eso mečů

Uvědomte si své duchovní schopnosti. Emoční inteligence je dnes na vysoké úrovni. Vnímejte své emoce a to, jak ovlivňují ve vašem životě vás a druhé lidi. Napojte se na své třetí oko nebo na své druhé já. Zkuste prozkoumat svoji intuici a myšlenky, které vám nejsou jasné. Co takto popřemýšlet, zda jste zažili nějaký zázrak, prostě zážitek odporující běžné situaci? Pokud ne, o to větší důvod máte začít na ně věřit. Jestliže je venku sychravo, udělejte si horkou čokoládu a pusťte si duchovní film. Znáte přeci to krásné úsloví, že když věříte na kouzla, je váš život kouzelný. Dnešní den je pro podporu ducha jako stvořený, studujte paranormální schopnosti nebo se jenom dívejte kolem, kdo z vaší živočišné či rostlinné říše vás dnes provází. Věnujete dostatek pozornosti běžící veverce či strace, ptáku radosti, které se mohou kolem vás dnes objevit. Uvidíte, jak je ten život krásný, když se díváte kolem sebe.

Info ikona
Pět pohárů

7. prosince – 5 pohárů

Dnes je den, kdy můžou přijít chmury. Začínáte den myšlenkami plnými zklamání a sebereflexí. Možná budete muset čelit náročnému dni, ať už jste se setkali s jakkoliv nepříjemnými událostmi nebo životním zvratem. Věřte, že to zvládnete. Cítíte tíživou atmosféru, kde smutek může ovládnout vaše myšlenky, avšak nenechte ho, aby vás ovládl. Karta 5 pohárů vám sděluje, že je důležité najít alespoň malou jiskru naděje, abyste mohli znovu věřit v lepší zítřky. Snažte se tuto jiskru v sobě objevit a šířit ji dál, neukrývejte ji. Život může být těžký, ale zároveň je plný neskutečné krásy, kterou možná v tuto chvíli nevidíte. Tato obtížná doba vám může dát sílu objevit schopnosti, kterým zatím moc nevěříte. Vyjděte ven, nezůstávejte zavřeni doma, kde můžete podléhat temným myšlenkám. Procházka na čerstvém vzduchu může pomoci vašim emocím a myšlenkám najít klidnější cestu. I když dnešek nemusí být nejlepším dnem na oslavy a radostné události, stále můžete vnímat radost kolem sebe, pokud si dáte tu práci. Pouze ti, kteří jsou pozitivně naladěni, si mohou všimnout radosti v okolí, takže je zkuste najít a prožívat radost s nimi. Pokud se dnes setkáte s někým, kdo vás zklame, zkuste to vnímat jako příležitost k osobnímu růstu a zvažte jiný pohled na situaci. Zvedněte se ze židle a udělejte si krásný den, i kdyby pršelo nebo vás potkaly problémy. Jste schopni je zvládnout s lehkostí.

Info ikona
10 holí

8. prosince – 10 holí

Zvedněte hlavu, jste přetížení, už ani nevidíte cestu. Odhoďte svůj náklad a narovnejte se. Pokud stále máte potřebu něco dělat a přetěžovat se, musíte se také naučit i odpočívat. Když budete stále mít na zádech tu tíhu, která vám nedovoluje vidět vaši cestu, budete stále více unaveni a znuděni. Karta 10 holí je stejná jako idiom nosit dříví do lesa. Podívejte se na svoji práci, opravdu je efektivní? Je pro vás přínosná? Pokud vám bere energii, zkuste ji přeměnit a dělat jinak. Třeba se stále pokoušíte ji dělat únavným, náročným způsobem, hledejte zjednodušení. Práce by vás neměla zatěžovat, ani vaše úkoly a povinnosti. Žijete život, který byste měli využít dle svých schopností, tak si ho užívejte a využijte své schopnosti ve své práci. Vždyť práce je vaše tvorba, je to váš odkaz, co jste zde na Zemi zanechali. Pokud pociťujete bolest v zádech, je to alarm, že ztrácíte svoji stabilitu. Zastavte se, protáhněte se a narovnejte záda a věnujte jim péči. Zajděte si na masáž nebo si zacvičte.

Výklad mariášových karet na prosinec 2023: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká do konce roku

svetzeny.cz

Info ikona
Tarot Milenci

9. prosince – Karta Milenci

Hledejte opravdovou lásku. Láska je slovo, které se někdy v životě tak často opakuje, že o ní častěji mluvíte, než ji zažíváte. Zkuste se dnes spojit se svým srdcem a naplňte si den láskyplnými gesty. Studujte, co je pro vás láska, nezaměňujte ji za omamné růžové brýle. Karta Milenci je o citlivé, bezpodmínečné lásce, která je podstatou vztahu, vzájemné tolerance a porozumění. Kdo je sám a chybí mu partner, měl by přehodnotit, co je opravdová láska. Někdy si lidé pletou lásku s vyčíslením povahových vlastností partnera a jeho činů, ale opravdová láska se vám ukáže, až když budete umět mít rádi. A jak víte, s tím musíte začít u sebe. Položte si otázku, kdy jste se cítili milováni a zda máte rádi sami sebe. Pracujte dnes na svém cítění, zajděte si na kávu a nechte poletovat své myšlenky, jako byste byli čerstvě zamilovaní, a pokračujte v úvaze, zda je zamilovanost iluze či může být začátek krásného vztahu. Dodržujte pitný režim, karta Milenců je karta párových orgánů, hlavně ledvin.

Info ikona
Mírnost

10. prosince – Karta Mírnost

Mírnost je umělecká karta. Zklidněte svoje myšlenky, vnímejte sebe jako součást všeho, co se děje. Dnes je den, kdy využijte svoje umělecké nadání, podporuje vás intuice, praktičnost i vývoj. Zůstaňte za všech okolností soustředění, ať vám neunikne blesková intuice, kterou můžete ihned využít. Návštěva galerie, divadla či jiné kultury vás obohatí o úžasný zážitek, vnímejte, co jste si vybrali, napojte svůj rozum i srdce a dejte všechno do vašeho prožitku. Uvědomte si své pocity, o které tak často nepečujete, nechte je proudit celým tělem. Máte chuť namalovat obraz či vytvořit umělecké dílo? Včera bylo pozdě a zítra bude pozdě také, musíte začít hned. Jste dnes pod ochranou karty umělců a alchymistů. Karta mírnosti vás učí trpělivosti. I když dnes začnete tvořit své umělecké dílo, rozvíjejte ho, pokračujte v usilovné práci a obohacujte ho o vaše smysly a tvořte dál. Buďte trpěliví i k sobě, když vám něco nejde tak rychle. Pokračujte po malých krůčkách, nepolevujte a nedělejte žádné závěry, na ty je brzy. Karta mírnosti vám vzkazuje, ať se spojíte s živlem vody kolem vás. Když prší, vnímáte déšť? Jak krásně může pročistit ovzduší po dlouhém suchu. Zajděte si na procházku do lesa a najděte studánku, ze které ochutnejte vodu. Co vám říká? Voda má minulost, může vám vyprávět krásné příběhy. Nechte projevit svého lidského génia!

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com. 

Zdroj článku