Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad mariášových karet na prosinec 2023: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká do konce roku

Info ikona
Výklad karet na prosinec 2023

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a zajímá vás budoucnost, nahlédněte s námi do mariášových karet, které pro vás i tentokrát vyložila Jana Rubešová. Co nás čeká a nemine v posledním měsíci v roce?

Prosinec obecně přinese to, co od něj všichni očekáváme. Je tu hojnost, radost, energie, dárky a také cesty. Nejen za rodinami, ale také za vánoční atmosférou, kterou můžeme nasát nejen na adventních trzích, ale také v přírodě. Hojnost je v popředí. Budeme si dopřávat a užívat všeho, co je se svátky spojeno.

Pokud mluvíme o hojnosti, nejde jen o drahé dárky. Radost můžeme dát i dostat už jen tím, že se budeme setkávat. Mějme na paměti, že i hezké chvíle a zdánlivé maličkosti mohou být darem.  

Konec roku bude tradičně také o bilancování, letos více než kdy jindy. Tento rok byl hodně náročný. Udělejte si rekapitulaci toho, co se vám podařilo, co se splnilo. V souvislosti s tím je třeba připravit se na příští rok. Napište si své záměry, svá přání. Jako další krok je vizualizace, třeba pomocí nástěnky s obrázky a afirmacemi. Napište si například co nejpřesněji, co byste chtěli prožít, čeho chcete dosáhnout, kam se toužíte podívat. Prociťte vděčnost, za to, co máte, co chcete a co můžete mít. Pomyslně zavíráte jednu kapitolu svého života a otvíráte další.

Partnerský horoskop 2024: Jak se bude dařit v lásce vašemu znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Zdraví

Jsou tu krásné karty. Nebojte se užít si radostnou energii, která se nám nabízí. Mnozí z nás si ji nechtějí připustit, jako by stále mělo přijít něco špatného. Vedle radostného očekávání je tu i smutek a melancholie. Fyzické zdraví podpoříte především přírodními prostředky. Vsaďte na kvalitní vitamíny z čerstvých potravin a na bylinky. I když bude krušná zima, nemusíte se obávat. Velkou roli budou hrát léčitelé.

Karta Boží oko, karta zázraků a splněných přání, nabádá být v souladu sám se sebou. Počítejte s tím, že se mohou dostavit i chvíle, kdy vám nebude dobře po psychické stránce. Pro někoho může přijít těžké období, někteří lidé budou zažívat splíny a deprese. Psychiku podpoří například ashwangandha (česky withanie snodárná), kozlík či meduňka. Dejte si čaj s medem, zapalte vonnou svíčku, meditujte. Zalezte do svého koutku třeba s knížkou a neřešte tolik úklid a další předvánoční povinnosti. Zastavte se. Je důležité být v souladu sami se sebou, zklidnit se a dostat se do svého středu. Věřte si. Víra v dobro a zázraky je nejdůležitější.  

Predikce roku 2024 podle numerologie: Co přinese rok 2024 každému z nás?

svetzeny.cz

Láska

Spousta lidí, hlavně mužů, potlačuje své emoce, bojí se a mají strach, proto raději utíkají. Lásky je všude kolem hodně, jen si ji musíme dovolit. Mnoho lidí žije v nefunkčních vztazích a bojí se odejít. Týká se to čím dál více mužů, kteří se bojí otevřít, i když něco cítí. Raději to v sobě zavřou. Dovolte si otevřít svá srdce a vnímat.

Dovolte si milovat sami sebe. Když budete milovat sami sebe, může k vám přijít ten správný protějšek. Přitáhnete si k sobě partnera na stejných vibracích, které máte vy.

Rodina

Je tu radost, setkávání, komunikace a city. Rozzářené oči dětí. Setkávejte se. Když vás někdo někam pozve, přijměte to, děje se to z nějakého důvodu. Žádné setkání není náhodné. Lidé nám nechodí do života jen tak, má to vždy nějaký význam. Buď jsou pro nás darem nebo lekcí. Mají něco zrcadlit. Mějte srdce otevřené. Důležitá bude empatie.  

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

svetzeny.cz

Peníze

Je tady radost a pozitivní energie. Něco dáte, něco dostanete. Varuji před kupováním dárků na dluh. Naopak doplaťte, co máte, aby vám do nového ruku nezůstaly dluhy. Jděte do nového roku s čistým štítem. O Vánocích nemusíte kupovat drahé dárky, stačí věnovat drobnost nebo spíše zážitky. Darujte svůj čas a zájem. Lidé si váží i toho, když se s nimi sejdete. Váš zájem ocení i děti, pro které bude krásným dárkem třeba i lístek do kina a společně strávený čas.

Práce

V této oblasti čekejte turbulence. Nahoru a dolů. Přijdou nové nabídky, někdo může s koncem roku přijít o práci. Když víte, že nejste spokojeni nebo někdo není spokojen s vámi, zkrátka někde to drhne, má to nějaký důvod. Vždycky si věřte. Mějte naději, ta je nejdůležitější. Víru, že všechno dobře dopadne. Když budete v obavách, že přijdete o práci, tak se to stane. Věřte si, že všechno dobře dopadne. Naděje je nejdůležitější. Je spousta lidí, kteří jsou nespokojení v práci a zůstávají jen kvůli penězům. Ptejte se, co by pro vás bylo vhodné, aby vás to bavilo, a ještě jste za to dostali zaplaceno.

Andělské rady

Pokud věříte na anděly a věci mezi nebem a zemí, posílejte jim svá přání. Komunikujte s nimi, poproste je o ochranu. Jsou tu s námi.

MOTTO:  Pozitivní myšlení.

Info ikona
Kartářka Jana Rubešová

„Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Voucher na můj výklad můžete věnovat někomu třeba i jako vánoční dárek. Horkou novinkou jsou také motivační kartičky „Kouzelné andělské paprsky“, které vám mohou dodat sílu a energii pro každý den," říká Jana.

Více na https://janarubesova.cz

Máte-li zájem, můžete i v příštím roce můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu.  

 Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku