Přejít k hlavnímu obsahu

Partnerský horoskop 2024: Jak se bude dařit v lásce vašemu znamení zvěrokruhu?

V roce 2024 bude Venuše, planeta lásky, v poměrně silné pozici. Toužíte-li po nové lásce, vyhlídky jsou v tomto směru velmi slibné. Dařit by se celkově mělo všem vztahům, kromě problémových. Zkrátka, pokud spolu s partnerem máte být, vztah upevníte. Nefunkčním vztahům hrozí rozchod. Přečtětě si svůj partnerský horoskop pro rok 2024.

Beran

Lidé narozeni ve znamení Berana se mohou těšit na stabilní rok, alespoň co se lásky týče. Nečekají vás žádné velké změny, ani k lepšímu, ani k horšímu. Toužíte-li svůj milostný či partnerský život posunout o kousek dál, budete muset vyvinout nějakou aktivitu. Nejspíš vás čekají nepříjemné partnerské spory zaviněné vlastním egem. Takové spory sice mohou vnést do vašeho života napětí a hořkost, neměly by však mít zásadní vliv na váš vztah. Učte se svému protějšku více důvěřovat a nesnažte se protlačovat jen své názory. Nezadaní Berani mají velkou šanci potkat novou lásku a zažít krásnou romantickou dovolenou.

Býk

Jste-li narozeni ve znamení Býka, v příštím roce si budete připadat jako na houpačce. Chvíli si budete užívat stabilitu vašeho vztahu, jindy zase prožívat nepříjemné partnerské hádky. Za každé situace se snažte zůstat nohama pevně na zemi. Na svého partnera nevyvíjejte žádný tlak a nepokládejte stále dokola zbytečné otázky. Pokud vaše otázky nebudou zodpovězeny hned, pravděpodobně se odpovědi jen tak nedočkáte. Nejharmoničtější měsíce v roce budou pro Býky červen a září. Využijte toho a naplánujte si na tuto dobu hodně společných chvil. Nezadaní Býci se mohou těšit na novou lásku. Je dokonce pravděpodobné, že se zamilujete do někoho z vašeho okolí. V květnu byste se ale měli novým románkům vyhýbat, hrozí vám velké zklamání.

Blíženci

Příští rok bude pro jedince narozené ve znamení Blíženců výjimečný. Čeká vás velká dávka romantiky a příjemných společných chvil se svým partnerem. Využijte toho a přemýšlejte, zda a jak posunout váš vztah o kus dál. Uvažujete-li o zásnubách, ideálním měsícem na žádost o roku bude v příštím roce duben. V případě, že jste single, pak právě mezi dubnem a srpnem máte šanci potkat novou lásku. Na podzim se může ve vztahu objevit mírné napětí, když ho ale nebudete brát příliš vážně, situaci budete mít pod kontrolou. Dbejte na správnou komunikaci a jákékoli obavy a pochybnosti s partnerem ihned proberte. Jistě se vše zdárně vysvětlí.

Rak

Jste-li narozeni ve znamení Raka, váš partnerský vztah bude mnohem silnější než dříve a zlepší se i vaše vzájemná důvěra. Rozhodnete-li se posunout svůj vztah o něco dále, zasnoubit se, uzavřít svazek manželský nebo počít potomka, rok 2024 vám bude příznivě nakloněn. Skvěle na tom budou i nezadaní Raci. Je možné, že se zamilujete přímo na pracovišti do svého kolegy. Zkuste ale váš nový vztah udržet v tajnosti, nepříjemné drby by vám mohly uškodit.

Velký horoskop na rok 2024: Co vás čeká podle známého astrologa?

Můžeme říct, že by si snad každý přál, aby byl nadcházející rok lepší, než ten současný. A tak s očekáváním vyhlížíme, co nám nový rok přinese. Podle astrologie bude rok 2024 velmi důležitý a každému přinese něco nového. Pro některá znamení zvěrokruhu bude příští rok příznivý, zatímco jiná budou muset být obzvláště opatrná. Přečtěte si, co vás v roce 2024 čeká podle astrologa Chiraga Daruwalla.
svetzeny.cz

Lev

Lvy čeká v příštím roce bouřlivější milostný život. Buďte opatrní a dávejte si pozor na každé rozhodnutí, které ve svém partnerském životě uděláte. Může docházet k častým hádkám či roztržkám ohledně maličkostí. Nedorozumění bude téměř na denním pořádku. Ujasněte si, zda je současný partner pro vás ten pravý, a podle toho jednejte. Nemá smysl udržovat nadále nefunkční vztahy. Cítíte-li, že vaše partnerská nepohoda pramení z důsledku vašich chyb, najděte v sobě odvahu se omluvit. Budete-li chtít si svůj partnerský vztah udržet, snažte se společně trávit co nejvíce času.

Panna

Zrozence ve znamení Panny čekají v novém roce vzestupy i pády. K nejvýraznějším změnám ve vašich životech dojde začátkem roku, koncem roku se ale naštěstí vše zklidní. Dávejte najevo svému partnerovi, jak moc je pro vás důležitý a snažte se ho pochopit. Dlouhodobé vztahy se budou postupem roku upevňovat. Vyvarujte se hádek a vždy hledejte řešení s klidnou hlavou. Jste-li nezadaní, můžete se těšit, na obzoru je nový vztah. 

Váhy

Váhy se mohou těšit v příštím roce na radostné a šťastné období v milostných vztazích. Budete se po celý rok cítit velmi spokojeni. Nečekají vás žádné zvraty ani nepříjemné hádky. Hlídejte si své zdraví a nepřetěžujte se. Raději se více věnujte svým blízkým a svému protějšku namísto dlouhého vysedávání v práci. Nezadané Váhy čeká nová láska a spousta nových zážitků.

Štír

Následující rok bude vašim milostným vztahům přát. Jestliže ve vztahu již jste, bude se vám dařit. Nezadané Štíry čeká láska a opravdu velké zamilování. Pokud toužíte po svatbě, vaše přání by se mohlo splnit. Věnujte se svému partnerovi a hledejte příležitosti, jak společně trávit čas. Jestliže dojde k nějaké výměně názorů, nehádejte se, nevyvíjejte nátlak a o ničem zbytečně nepochybujte. Veškeré spory vyřešíte ke vzájemné spokojenosti.

Jaké jste znamení podle indického védského horoskopu? Odhalte to svoje

Védská astrologie se dá přirovnat ke světlu, které vás nasměruje na správnou cestu. U nás zatím není příliš známá, vychází z hinduismu, nejvíce je praktikována v Indii a osvětluje životní cestu pohledem do minulosti a současnosti zároveň. Řídí se skutečným postavením hvězd a zohledňuje i otáčení země. Narodíte-li se mezi prvním a osmnáctým dnem daného měsíce, souvisejí s vámi i vlastnosti předchozího znamení. Prozkoumejte svůj indický horoskop!
svetzeny.cz

Střelec

Jste-li narozeni ve znamení Střelce, pak i vás čeká v milostném životě pohoda, kterou by koncem roku měla protnout nepříjemnou hádkou. Snažte se udržet hádku v mezích, a hledejte způsob, jak se zase udobřit. Nebudete-li si vědět rady, vyhledejte párového terapeuta, který vám pomůže vše správně vykomunikovat. Čeká vás i spousta příležitostí, během kterých bude možné váš vztah posílit. Nezadaní Střelci, rozhlížejte se, máte obrovskou šanci potkat novou lásku.

Kozoroh

Svůj milostný život si letos Kozorozi užijí plnými doušky. Toužíte-li uzavřít svazek manželský se svým protějškem, máte šanci si svůj sen letos splnit. Váš vztah bude v novém roce pevný a stabilní, tedy pokud zapracujete na komunikaci. Mluvte se svým partnerem o všem, co vás trápí, po čem toužíte nebo o čem přemýšlíte. Prohloubíte vzájemnou důvěru. Nepochybujte o své lásce. Nezadaní Kozorozi najdou svou vysněnou lásku.  

Vodnář

Milostný život Vodnářů bude lepší než v předchozích letech. Začátkem roku sice můžete trochu tápat a mít dojem, že jste chvíli dole a chvíli nahoře, ale to se v průběhu roku uklidní. Svému partnerovi důvěřujte a buďte k němu upřímní! V létě vás čeká romantická cesta a hvězdy budou přát i těm, kdo se zasnoubí. Nezadaní Vodnáři mohou vyhlížet novou lásku.

Ryby

Ryby budou prožívat v příštím roce hodně zmatků a pochybností. Docházet může i k nepříjemným hádkám a jisté nestabilitě vztahů. Na svého partnera nevyvíjejte nátlak, nesnažte se ho manipulovat a hlídejte si své ego. Jedině tak si svůj vztah udržíte. Pokud ale cítíte, že vztah už vám nic nepřináší, nebojte se a posuňte se raději o kousek dál. Štěstí v lásce čeká i na nezadané Ryby.

Zdroj článku