Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální dovolená dle znamení zvěrokruhu: Kde si nejlépe odpočinete vy?

Blíží se čas dovolených a vyvstává otázka, kam vyrazit, abyste si maximálně odpočinuli od stresu z práce. Zjistěte, jaký typ dovolené je nejvhodnější pro vaše znamení zvěrokruhu. Díky tomu naplánujete ideální dovolenou, při které zrelaxujete své tělo i mysl.

Beran

Když se řekne dovolená, vybaví si Beran dobrodružství. Preferuje trávit dovolenou v kruhu blízkých přátel, to považuje za mnohem větší zábavu než dovolenou ve dvou. Berani z hloubi duše nesnáší ležení na pláži a opalování se, taková dovolená je pro ně za trest. Lákají ho nové zážitky i adrenalinové aktivity. Ideální pro něj bude pobyt na místě, kde si bude moci vyzkoušet potápění a venkovní sportovní aktivity.

Býk

Býk dává přednost pohodlí domova a navíc je to workoholik. Přimět Býky, aby někam vyrazili, bývá těžké. Obvykle to berou jako „oběť“ pro rodinu či partnera. Určitě se mu nebude chtít jet daleko, pravděpodobně dá přednost dovolené v Čechách. Býk se rád nechává hýčkat, nejlépe si odpočine na horské chatě s wellness pobytem.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích: Přináší velké změny. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích. Tento astronomický jev nastane 10. června v 11 hodin 44 minut. Pozorovat jej budete moci i v České republice. Co do života přináší jednotlivým znamením zvěrokruhu? Většinu z nich čekají zásadní změny, na co se musíte připravit vy?
svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci jsou extrémně nároční, co se týče dovolené. Chtějí, aby při pobytu zregenerovali své tělo i mysl. Rádi si připlatí za špičkový servis, dobré jídlo a relaxační procedury. Jsou to také velmi zvídaví lidé, dovolená na jednom místě není nic pro ně. Blíženci jsou rovněž velcí intelektuálové, nejšťastnějšími je učiní poznávací pobyty, nadšení budou zejména z historického centra města, muzeí a památek.

Rak

Možná vás to překvapí, ale Raci jsou velcí dobrodruzi, kteří na dovolené vyhledávají vzrušení, nové zážitky i adrenalin. Když už svůj milovaný domov opustí, budou si chtít dovolenou užít plnými doušky. Na dovolenou jezdí zásadně s rodinou či partnerem, je velmi nepravděpodobné, že byste narazili na osamělého cestovatele ve znamení Raka. Milují své děti, a tak je pro ně ideální dovolenou rodinný pobyt u moře, nebo v zábavním parku.

Lev

Seznamte se s nejnáročnějším hotelovým hostem. Lev nechce být se svou dovolenou jen spokojen, chce být ohromen servisem, který mu bude poskytnut. Na dovolené rozhodně nešetří, dopřává si vždy luxus. Za své peníze však očekává špičkový servis bez chybičky. Nejlépe si odpočine na all inclusive dovolené v prvotřídním hotelu.

Panna

Panny jsou velmi pracovité a dovolenou berou spíš jako starost než radost. Je těžké je přesvědčit o tom, že by si měly odpočinout. Mají tendenci sebou „vláčet“ pracovní notebook a pracovat, i když mají mít volno. Panna si užije dovolenou, která souvisí s jejími koníčky. Zápal pro ně jí dovolí zapomenout na pracovní záležitosti.

Mohlo by se vám líbit

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

Našim světem proudí dobrá i špatná energie. Stejně tak jako talismany dokážou přitahovat dobrou energii a nosí štěstí, mohou se v naší domácnosti nacházet věci, které k sobě přitahují negativní energii. Které to jsou a jak prostor od špatné energie vyčistit?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy naprosto milují kulturu a skvěle se vyznají v umění a historii. Pro Váhu je ideální poznávací pobyt ve městě, které má své historické kouzlo. Dovolená u moře Váhy neuspokojí tolik, jako když je necháte toulat se uličkami Paříže, chodit do muzeí a na vernisáže a popíjet vyhlášené francouzské víno a tiše pozorovat ruch velkoměsta.

Štír

Štíři se na dovolené chovají, jako by zcela ztratili pud sebezáchovy. Je to velmi odvážné znamení, které se rádo pouští do velkých dobrodružství. Štírova dovolená musí být akční, ležení u vody není nic pro něj. Štíři vyhledávají adrenalinové aktivity a nebojí se nebezpečí. Na dovolenou pojedou klidně sami, nepotřebují společnost. Nejvíce jim bude vyhovovat opuštěné místo v divočině bez lidí.

Střelec

Střelec je velký cestovatel a dobrodruh, nikdy nepojede dvakrát na to stejné místo, i kdyby se mu tam líbilo sebevíc. Touží navštívit co nejvíce zemí světa. Preferuje delší dovolenou, kdy bude moci poznat všechny krásy dané země. Nejlépe si odpočine na túře v horách, ty Střelci milují. Skvěle si zde vyčistí hlavu, pozná místní lidi a kulturu a navštíví nejvýznamnější místa a památky.

Mohlo by se vám líbit

Perfektní muž pro vás podle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu nám toho prozradí mnohé. Pokud se vám nedaří v lásce, vaše znamení vám může pomoci odhalit, zda nehledáte ve špatném rybníčku. Zjistěte, který typ muže se hodí k vašemu znamení horoskopu. Budete překvapeni, jak moc pravdivý tento horoskop je.
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi pracovití. Když už si vezmou dovolenou, buďte si jistí, že si ji budou chtít naplno užít. Sestaví detailní plán toho, co všechno musí vidět. Ideální je pro něj poznávací dovolená. Kozoroh se rád vzdělává, proto ho lákají památky, hrady a zámky, muzea a významná místa, která se zapsala do historie.

Vodnář

Vodnář miluje svobodu, na dovolenou vyráží bez velkého plánování. Až na místě se rozhodne, co by chtěl v okolí vidět. Vodnáři jsou velmi inteligentní a dlouho je nebude bavit ležet na pláži a opalovat se. Určitě budou chtít vyrazit na výlety, lákat je budou zejména místa, která jsou něčím jedinečná. Vodnáři rádi cestují ve větší skupině lidí, ale nenechají se jimi omezovat, nemají problém se odtrhnout a jet na jiné místo než zbytek party.

Ryby

Ryby jsou klidné povahy, nejlépe si odpočinou u vody s knížkou. Většinu dovolené určitě budou chtít v klidu relaxovat, na poznávací pobyty je neužije. Většinu času jsou zasněné a jejich mysl si nejlépe odpočine, pokud stráví celý pobyt na jednom místě, kde si budou číst a opalovat se. Nebrání se ani vodním sportům, ale žádnou akční dovolenou s nimi nezažijete.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Vysoce inteligentní osoby mají společné tyto návyky. Kolik z nich děláte i vy?

Můžete si měřit IQ pomocí testů, ovšem vědci přišli se seznamem, který potvrdila většina lidí, kteří jsou považováni za vysoce inteligentní. Už díky vašim denním návykům se totiž dá poznat, zda se pravděpodobně řadíme mezi skupinu lidí, kteří jsou vysoce inteligentní.
svetzeny.cz