Přejít k hlavnímu obsahu

Příběhy čtenářek: Jen za mořem a sluncem, anebo i za milostným dobrodružstvím? Dovolenou v exotice si ženy užívají i jinak

Info ikona
moře

Slunce, moře, bílé pláže, relax… anebo tohle všechno korunované ještě skvělým milováním. Že se to děje jen v tajných představách? Omyl! Některé destinace přímo vybízejí k radovánkám, kde si užijete všeho dosyta, a navíc zcela anonymně.

Není divu, proč mají muži tak v oblibě Thajsko. A skutečně to není jen kvůli průzračným vodám. Jen co se setmí, mění se relaxační ráj na zemi v pulzující noční metropoli, kde není nouze o společnost krásných žen. Vzhledem k místním poměrům i cenově dostupných. Podobné možnosti se ale otevírají i ženám – jen se o nich tolik nemluví. Na rozdíl od mužů zde odpadá i jistá finanční náročnost případného nadstandardního dobrodružství.

Sex po padesátce: Nová etapa je vstupenkou do nového světa. 70 % žen mluví o rapidní změně

svetzeny.cz

Turecko: Země milování zaslíbená

Jsou stovky českých žen, které ročně vyrážejí do Turecka, aby si užily dovolenou i s případnými bonusy. A ruku na srdce – animátoři i barmani tu nejsou tak úplně k zahození. Sedmatřicetiletá Tereza by mohla vyprávět. „Jsem tři roky rozvedená a nového partnera nehledám. Jedním z důvodů jsou moje dvě děti. Po pravdě, ani si nedokážu představit, že bych jim domů přivedla nového tátu. Druhým důvodem je pak to, že po komplikovaném manželství se do dalšího vztahu ani nějak nehrnu. Je mi dobře samotné. Jako každá žena ale potřebuji vzrušení. Letní románky, za kterými cíleně jezdím do Turecka, prozatím dostatečně ukájí všechny moje potřeby,“ vypráví. „Když jedete navíc samy, můžete se oddávat podobným radovánkám, aniž by to o vás někdo věděl. Je to takové moje tajemství,“ říká také Tereza. Zatímco děti pohlídají babičky, Tereza má čas sama pro sebe.

„Nemám problém na někoho udělat očko během prvních dvou dní. Naposled jsem strávila skvělých pět dní s plavčíkem, který pracoval pro hotel. Vzal mne i na místa, o kterých se jako turisté moc nedozvíte. Přes den relaxuji, večer jdu za zábavou, navíc s mužem, kterého bych v Čechách jen těžko hledala. Turci nejen skvěle vypadají, ale umí být i pozorní.  V posteli jsou vynalézaví a navíc se můžete i úplně jinak odvázat a troufnout si na věci, které byste u nás neudělaly ze strachu, že vás za ně někdo odsoudí, už jen protože se na stejné místo patrně nevrátíte. A to je přesně to, co potřebuji. Co se stane v Turecku, zůstane v Turecku,“ svěřila se také.

Casanova nebyl jediný: Muži, kteří šlapou na paty největšímu milovníkovi historie. Sultán zplodil přes 1000 dětí

svetzeny.cz

Hezky česky

Podobné případy jsou známé i z Egypta nebo Tuniska, kde je sexuální turistika Češek dokonce tak pověstná mezi místními, že můžete být lehce zařazeny mezi jasný sexuální cíl, i v případě, že takové záměry nemáte. „Ahoj, hezky česky,“ což místní obvykle říkají poté, co zjistí, odkud pocházíte, rozhodně není náhodou. „S kamarádkou jezdíme do Egypta každý rok na dámskou jízdu a užíváme si, že jsme obletovány místními muži. V Egyptě máte jako blondýna kypřejších tvarů obrovské šance,“ pochvaluje si Lucie (41). „Tady se opravdu obě cítíme jako bohyně a je to sakra skvělý pocit,“ doplňuje.

Milování na Jadranu

Mezi oblíbené destinace, kde si můžete zpestřit pobyt i nadstandardními zážitky, patří v posledních letech i Jadran. Chorvatský týdeník Globus dokonce publikoval i erotickou mapu s těmi nejžádanějšími místy. Jde zejména o souřadnice západního pobřeží. „Ačkoli se o tom veřejně nemluví, na místech, kde se prodávají lístky na vyhlídkové a zábavní výlety na lodích, lze podle tisku uzavřít diskrétní dohodu s majiteli člunů o nočním erotickém výletu,“ píše dokonce iDnes.cz s tím, že centrální pobřeží Dalmácie je protkané muži, kde mimořádně funguje skvělý výměnný obchod – společnost milé dámy za zážitky. Chorvatsko má i svoji Ibizu, kde je celé léto jedna velká párty – samozřejmě se vším všudy – erotiku nevyjímaje. Jde o lokalitu Zrice na Pagu.

Tragický osud nadějné plavkyně: Kvůli zranění začala točit filmy pro dospělé

svetzeny.cz

Jen kousek za hranicemi

Nemusíte ale jezdit ani tak daleko. Vyznavače netradičního a skupinového nezávazného sexu mohou uspokojit i některé německé nebo rakouské swingers kluby. Oproti těm českým jsou prý na mnohonásobně vyšší úrovni. Ženy dokonce neplatí ani vstup a s útratou také nelze moc počítat – obvykle bývají zvány.

Zdroj článku