Přejít k hlavnímu obsahu

Proč chodí muži za prostitutkami? Známe odpověď!

Z posledního průzkumu vyplynulo, že sex s prostitutkou zažilo zhruba deset procent českých mužů. Co je k tomu vede a proč někdy vykřičené domy navštěvují i muži, kteří jsou se svým sexuálním životem v partnerském vztahu naprosto spokojení?

Je to snadné

V bordelu to funguje jednoduše, co si muž zaplatí, to také dostane. V reálném světě se ženy nechají dobývat, muži se jim musí dvořit a celé to stojí spoustu času a úsilí. Proto někteří muži vnímají návštěvu nočního podniku jako lákavou, své sexuální potřeby zde uspokojí kdykoliv si zamanou. A navíc je láká nezávaznost, pokaždé si mohou užít s jinou ženou a neomezovat se. Je to také sázka na jistotu, zatímco se ženou, kterou sbalí mohou absolvovat několik schůzek a dlouhé namlouvání a stejně se sexu nedočkají, tady jim nic takového nehrozí. Dalším důvodem, proč volí sex s prostitutkou, je sexuální dobrodružství bez následků. Při náhodném sexu se jim může stát, že se to neobjede bez následků, kdežto u profesionálky mají téměř stoprocentní jistotu, že si celou záležitost nechá pro sebe a bude se chránit před nechtěným těhotenstvím i pohlavními chorobami.

Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice: Nabídky na schůzky, které jsem odmítla

Finanční ohodnocení je pochopitelně jedním z motivů, ale rozhodně si nemyslím, že by mělo být tím jediným a rozhodujícím důvodem, proč začnete nabízet nejenom svůj čas, ale i tělo, a zčásti i duši, za odměnu v obálce, kterou dostanete od klienta na začátku každého setkání. A rozhodně také neplatí, že pokud za večer s vámi někdo zaplatí, může si s vámi dělat, co se mu zlíbí.
svetzeny.cz

Nedostatek sexu i touha vyzkoušet nové sexuální praktiky

Dalším důvodem, který muže vhání do náručí prostitutek, je nedostatek sexu. Často se stává, že partneři mají úplně rozdílnou potřebu frekvence sexu. Obecně mají muži na sex chuť častěji než ženy, ale někdy to bývá i naopak. Pokud veškeré pokusy přesvědčit partnerku k častějšímu sexu selžou, rozhodnou se někteří muži situaci řešit návštěvou vykřičeného domu. Není to tak však ve všech případech, řada mužů navštěvujících tyto podniky je se svým sexuálním životem v rámci partnerského vztahu spokojená, ale hledají zde zpestření a zábavu. Řada z nich také touží vyzkoušet praktiky, ke kterým jejich partnerka není svolná. Proto vyhledají profesionálku, která jejich sexuální touhy splní. Mnohdy jsou jejich fantazie natolik odvážné, že se dokonce bojí se s nimi partnerce svěřit ze strachu, že by je odsoudila a možná i opustila. Proto celou záležitost drží v tajnosti a vyhledají služby profesionálky.

Info ikona
Pouta
Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice (7.díl): Co muži nejčastěji chtějí vyzkoušet – Áčko

Určitě jste zažily, že nejvíc květin, komplimentů a pozvání na rande jste dostávaly od mužů, kteří se vám ani trochu nelíbili. Tak trošku mi přijde, že zákon přitažlivosti je v tomhle případě lehce zlomyslný a trošku si z nás všech utahuje, a to platí bez výjimky na všechno, pokud něco mít nemůžeme, něco je zakázané či nedostupné, tím víc potom pochopitelně prahneme. Asi něco na tom příběhu z bible o zakázaném ovoci bude, že.
svetzeny.cz

Čirá zoufalost

Některé muže přivádí do bordelu zoufalství. Důvody mohou být různé, ale většinou má tato skupina mužů problém seznámit se s „reálnou“ ženou. Mohou se stydět, mají problémy s oslovením žen a navazováním vztahů. Není výjimkou, že se zde ocitnou muži, kteří zde zažijí svoje poprvé. Mnohdy mají obavy z toho, že by byli poprvé příliš nemotorní, a tak si to raději prvně vyzkouší s prostitutkou. Často zde také zahání žal z rozchodu. Sice se zdá trochu bizarní platit za první sexuální zkušenost, ale dle dat publikovaných ve vědeckém časopise The Journal of Sex Research přibližně čtvrtina dotazovaných mužů uvedla, že jejich první sex proběhl s prostitutkou. Důvodem byla právě ostýchavost, stydlivost a pocit trapnosti kvůli tomu, že byli panici. Tento druh mužů prostitutky vyhledává opakovaně, protože na rozdíl od ostatních žen se v jejich přítomnosti necítí nervózně a nejistě. Někteří muži také zmínili, že mají velký strach z odmítnutí, který v těchto podnicích odpadá. Řada z nich měla strach i z toho, že v posteli nebudou dostatečně dobří a jejich sexuální partnerka je už nebude chtít víckrát vidět.

Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice (6.díl): Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

Jednou z nejčastějších mužských sexuálních fantazií je trojka. Pánové, zčásti ovlivnění sledováním porna, prohlížením všemožných lechtivých obrázků, kde se k sobě tisknou vnadné krásky, si rádi představují, jaké by to bylo mít dvě kočky najednou, se vším všudy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice: Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám intimní život funguje?

Proč si někdo objedná společnost a je ochotný za ni platit, je určitě otázka, která napadne spoustu z vás. Proč mě podvedl, když náš intimní život funguje? To je možná otázka, kterou si klade spousta žen, když odhalí nevěru.
svetzeny.cz