Přejít k hlavnímu obsahu

Skutečný příběh luxusní společnice: Nabídky na schůzky, které jsem odmítla

Info ikona
sexy společnice

Finanční ohodnocení je pochopitelně jedním z motivů, ale rozhodně si nemyslím, že by mělo být tím jediným a rozhodujícím důvodem, proč začnete nabízet nejenom svůj čas, ale i tělo, a zčásti i duši, za odměnu v obálce, kterou dostanete od klienta na začátku každého setkání. A rozhodně také neplatí, že pokud za večer s vámi někdo zaplatí, může si s vámi dělat, co se mu zlíbí.

Jsem přesvědčena, že pro zachování duševního zdraví, pohody a spokojenosti, je nesmírně důležité dělat a zkoušet sexuální praktiky, které vás lákají a vzrušují. Pokud nepatříte mezi náruživé a po orgasmech dychtící jedince, spíš než představa samotného nezávazného setkání vás přitahuje možnost zvýšení životního standardu. Nejspíš si budete muset dopřávat nejrůznější povzbuzovadla, která vám pomůžou překonat zábrany a pochyby nebo vám pomohou k lepší náladě před samotným setkáním. A čím častěji budete cokoliv podobného požívat či užívat, tím rychlejší cestu do pekel si zvolíte. I když část lidí na escort a společnice nahlíží jako na povolání jako každé jiné, nemyslím si, že je to správný úhel pohledu.


Předchozí díly:

  1. Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?
  2. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář
  3. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec
  4. Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec
  5. Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám sex spolu funguje?
  6. Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka
  7. Co muži nejčastěji chtějí vyzkoušet – Áčko

Už samotné označení povolání mi nepřijde ideální. Za mě je to fajn brigáda pro studentky, ale i studenty (i muži fungují jako doprovod), skvělá možnost, jak vyzkoušet a prozkoumat vlastní sexualitu, než jakou máte v klasickém monogamním partnerském vztahu. Nemyslím si, že by se mělo jednat o jedinou a hlavní náplň každého dne. Pokud si budete domlouvat setkání podle toho, jak naplň schůzky rezonuje s vašimi touhami, nejspíš nebudete mít schůzku každý den, spíš párkrát do měsíce. Díky tomu se pak na ni můžete nejenom těšit, ale i ji naprosto v pohodě zvládnete zařadit mezi ostatní každodenní aktivity.

Skutečný příběh luxusní společnice (7.díl): Co muži nejčastěji chtějí vyzkoušet – Áčko

svetzeny.cz

Nerada používám označení fetiš či uchýlka. Každý z nás si pod tímto pojmem a do této kategorie zařadí něco jiného. Schválně, co Vás jako první napadlo?

Věřím, že spoustě lidí může přijít můj otevřený přístup k sexu a erotice jako úchylný. Patřím mezi pokušitele, kteří milují si hrát, experimentovat, posouvat hranice rozkoše, zažívat nová dosud nepoznaná vyvrcholení. Každopádně jsou prožitky, které rozhodně netoužím vyzkoušet. Miluji role play, nejrůznější kostýmy a sexy oblečky, díky kterým se můžete převtělit na chvilku do někoho jiného, proměnit některou z vašich fantazií na okamžik v realitu. Nejsem submisivní, představa jakéhokoliv většího výprasku než poplácaní po zadečku mě absolutně nepřitahuje. Ve chvíli, kdy by mě chtěl někdo svazovat, bičovat, či cokoliv podobného, tak veškeré sexuální jiskření a kouzlo okamžiku opadne. Naopak nemám problém obléct si latexový overal a užívat si pocit nadvlády. Ale i to má své limity, BDSM vnímám jako skvělé zpestření, ale rozhodně se nejedná o můj životní styl. Měla jsem možnost schůzky, během které dotyčný toužil po vyšetření od velmi dominantní lékařky, která by vyšetřila pomocí latexové rukavice jeho konečník, opravdu do hloubky. Fisting, ať už v pasivní nebo aktivní roli rozhodně není nic pro mne.

Skutečný příběh luxusní společnice (6.díl): Jaké sexuální praktiky muži chtějí nejčastěji vyzkoušet - Trojka

svetzeny.cz

Dostalo se ke mně pár nabídek na schůzky, jejichž náplň by byla řekněme ještě víc specifická, proto jsem je odmítla. Nejbizardnější byla od muže, který toužil po tzv., přeloženo do češtiny - mléčném servisu. Ano, hledal ženu, která kojí. Možná to je pro někoho odpudivá představa, ale pokud se najdou dva, kteří mají podobné preference, a zrealizováním svých sexuálních fantaziích, o kterých dlouhé roky pouze sní, nikomu neublíží, tak proč ne...


KDO JE LUCIE HŘÍŠNÁ?

Během vysokoškolského studia se setkávala s gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim nejenom společnost, ale plnila i jejich nejrůznější sexuální přání. Její rodina a přátelé o jejím životním stylu netušili. „Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal. A já nemám potřebu zacházet do přílišných detailů. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká. Svou kariéru v této branži před rokem uzavřela, má „normální práci“ a partnerský vztah. Od roku 2018 Lucie píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí tipy na svůdné krajkové prádlo či erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slasti života, což je velká škoda. „Čas na krásný, naplněný,vzrušující sexy život je tady a teď,“ říká. Přes blog ji oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat knížku, která vyšla pod názvem Můj tajný život.

Skutečný příběh luxusní společnice (1.díl): Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?

svetzeny.cz

Skutečný příběh luxusní společnice (2.díl): Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář

svetzeny.cz

sex