Přejít k hlavnímu obsahu

Skutečný příběh luxusní společnice (1.díl): Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?

Info ikona
příběh společnice

Nevěra, bokovka, nezávazný flirt – určitě bychom našli ještě mnoho dalších méně či více výstižných pojmenování pro nezávazný vztah. Jak na úlet, pouhé uspokojení sexuálních pudů či románek nahlížíte, záleží na tom, v jaké pozici jste a jestli jste přímým účastníkem daného trojúhelníku.

Pánové mají ve zvyku být ke svým prohřeškům či hříchům svých přátel mnohem shovívavější. Ženy, pokud to nejsou ony, kdo si vychutnávají vzrušující chvilky při pečlivě tutlaných schůzkách se svým milencem, obvykle nad románkem svého drahého tak snadno nedokážou mávnout rukou.

Většina lidí se na nevěru dívá obecně. Jak se lidově říká, hází vše do jednoho pytle, ale myslím, že je skutečně důležité rozlišovat, jakou formu ten nezávazný vztah má.

Jmenuji se Lucie, během vysokoškolského studia jsem si vyzkoušela kouzlo nezávazných setkání, potkávala jsem gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim společnost a čsto uspokojovala jejich nejtajnější touhy. V rámci pravidelné rubriky na webu www.svetzeny.cz s vámi budu sdílet svoje zážitky, zkušenosti a občas možná i nějaké tipy. 

Tajemství orgazmu odhaleno: Co se při vyvrcholení odehrává v našem těle?

Jen 23% žen má pravidelně při sexu orgazmus a my víme proč a jak to změnit. Z 90% procentech jde o nastavení mysli, jen 10% ovlivňuje naše tělo.
svetzeny.cz

V dnešním úvodním článku bych vám ráda pověděla, proč bych byla raději, aby můj partner v budoucnu využil služeb placeného doprovodu, než aby věnoval čas a energii do nějakého paralelního vztahu.

Už delší dobu jsem zadaná. I když nepředpokládám, že můj milý má aktuálně potřebu hledat rozptýlení jinde, po všech zkušenostech a zážitcích, které mám, bych byla mnohem raději, kdyby si v rámci služební cesty objednal společnost slečny na pokoj, než aby pravidelně chodil na kávu a trávil čas s kolegyní, jejíž úmysly možná nejsou pouze přátelské. Spousta snaživých asistentek se touží dostat na místo oficiální mužovy partnerky a nahradit ji, založit s ním rodinu atd…

Samozřejmě jsou i ženy (ať pánům nekřivdíme, protože nejenom muži hledají zpestření), které neplánují kvůli milenci měnit cokoliv na svém stávajícím vztahu. Ale nikdy nevíte, jak moc ta jiskra přeskočí, leckdy se vztah vzniklý za účelem uspokojení biologických potřeb časem začne posouvat. Proto za mne jsou všechny tyhle formy mimopartnerských vztahů riskantní bez ohledu na to, jestli vzniknou cíleným hledáním na seznamce, sbalením kolegyně v práci nebo naprostou náhodou.

Při prozrazení mohou mít nepříjemné, leckdy až fatální následky od narušení důvěry ve vztahu, zničení rodiny v důsledku rozchodu, až po rozvod. Další možností, jak vyřešit to, co vám v současném vztahu chybí, je domluvit se na schůzce či pravidelných schůzkách s profesionálním společníkem. Záměrně nepíšu s půvabnou dívkou, protože i dámy mají možnost domluvit si schůzku se společníkem.

Trendy v milostném životě pro rok 2021? Sexuální mindfulness, sex po videochatu, orgasmus pro oba partnery

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, přiznávání tajných fantazií, sex po videochatu, zaměření na svaly pánevního dna i na nové mužské erotogenní zóny. I takové budou dle odborníků sexuální trendy roku 2021.
svetzeny.cz

Tím, že jsem takových schůzek sama zažila spoustu, vím, že příběh Pretty Woman, který zná snad každý, reálný až tak není. Většina mužů, klientů, které jsem potkala, rozhodně nechtěli na svém životě cokoliv měnit. Ano, chtěli si užít, proto zvolili diskrétní formu setkání. Netoužili po tom, aby se jejich žena časem něco dozvěděla či dostávala rádoby anonymní vzkazy atd.

Neobhajuji tím sebe ani ostatní slečny, které mají podobné zážitky, či muže, kteří rozptýlení hledají. Jen chci uvést věci na pravou míru a taky vyvrátit jedno velmi často zmiňované tvrzení. Ona dělá pouze doprovod na obchodní jednání, do společnosti atd. Neříkám, že není možné sehnat podobnou brigádu snů a být odměňována za to, že se usmívám, krásně vypadám, na baru popíjím šampaňské a tím vše skončí. Ale podobných nabídek asi moc není a slečen, které by o podobnou formu přivýdělku stály, je spousta.

Je pravda, že společnice neposkytují pouze sexuální služby, ale de facto fungují jako milenky za honorář. Zažila jsem i klienty, kteří chtěli, abych je doprovodila na svatbu či jinou rodinnou událost, setkala se u večeře s jejich přáteli nebo obchodními partnery atd. Ale nezažila jsem klienta, který by očekával pouze doprovod a chtěl by si se mnou jenom povídat.

Každý muž, stejně jako každá žena, má jiné touhy. Ale samozřejmě je mnohem snazší zkoušet něco nového, vyslovit dlouho skrývanou tužbu před „cizí“ společnicí než před partnerkou po x letech vztahu. Obecně platí, že právě jasně určené role v rámci setkávání společnice s klientem umožňují velkou otevřenost. Navíc to, že se jedná o placené setkání, velmi jasně určuje vztahové role, způsob komunikace atd. Milenka vám může volat, psát esemesky, ví o vás spoustu informací. Slečna, kterou si objednáte, nemusí znát ani vaše pravé jméno. Pokud si chráníte svoje soukromí, pořídíte si druhé telefonní číslo a nový e-mail a zvolíte pro setkání diskrétní místo, riziko odhalení téměř eliminujete.


Další díly:

2. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář

3. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec


Kdo je Lucie Hříšná?

Během vysokoškolského studia se setkávala s gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim nejenom společnost, ale plnila i jejich nejrůznější sexuální přání. Její rodina a přátelé o jejím životním stylu netušili. „Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal. A já nemám potřebu zacházet do přílišných detailů. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká. Svou kariéru v této branži před rokem uzavřela, má „normální práci“ a partnerský vztah. Od roku 2018 Lucie píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí tipy na svůdné krajkové prádlo či erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slasti života, což je velká škoda. „Čas na krásný, naplněný,vzrušující sexy život je tady a teď,“ říká. Přes blog ji oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat knížku, která vyšla pod názvem Můj tajný život.

Ženy touží nejvíce po sexu se zavázanýma očima, muži o sexu ve třech. Pandemie posílila milostné fantazírování

Milostný život lidí se ani během pandemie u většiny partnerů významněji nezměnil. Podle amerického průzkumu ovšem více než třetina lidí častěji sexuálně fantazíruje. Ženské a mužské sexuální fantazie se poměrně výrazně odlišují, jak ukázal jiný průzkum britského prodejce OnBuy.com. Ženy nejvíce touží po sexu se zavázanýma očima či milování ve vířivce. Muži zase nejčastěji sní o sexu ve třech nebo sexu po video chatu. Sdílení fantazií mezi partnery a realizace těch společných pomáhá milostný život okořenit.
svetzeny.cz

Znáte pravidlo 5:1? Zaručí vám šťastný a dlouhodobý vztah

Žádný vztah není perfektní, nicméně je velmi důležité nepřestávat na něm pracovat. Ruku na srdce – zapracovat na sobě můžeme všichni a tím se zlepšit v komunikaci, což je alfa a omega spokojeného vztahu. Máme pro vás rady a tipy, které váš vztah posílí a nebojte se, jde o lehké a nenáročné kroky!
svetzeny.cz