Přejít k hlavnímu obsahu

Znáte pravidlo 5:1? Zaručí vám šťastný a dlouhodobý vztah

Žádný vztah není perfektní, nicméně je velmi důležité nepřestávat na něm pracovat. Ruku na srdce – zapracovat na sobě můžeme všichni a tím se zlepšit v komunikaci, což je alfa a omega spokojeného vztahu. Máme pro vás rady a tipy, které váš vztah posílí a nebojte se, jde o lehké a nenáročné kroky!

Znáte pravidlo 5:1? Pokud chcete partnerovi říct jednu výtku, měli byste předtím vyslovit pět pochval. To je prý záruka šťastných dlouhodobých vztahů. Svět ženy vám přináší tři rady, které váš vztak nakopnou správným směrem.

Vzpomínejte na začátky vztahu

Studie prokazují, že páry, které tráví společné chvíle vzpomínáním na minulost, jsou šťastnější a mají i kvalitnější intimní život. Popovídejte si, jak jste se poznali, jaké jste tenkrát měli jeden z druhého pocity. Zalovte v paměti – první rande, první sex nebo vaše trapasy během schůzek. Zahrajte si hru “vzpomínám, když” a uvidíte, kolik dávných vzpomínek vás rozesměje.

Mohlo by se vám líbit

Jiří Dvořák jako James Bond? V kalendáři Proměny

Kalendář Proměny připravuje již od roku 2010 Nadace Archa Chantal, kterou založila původem francouzská herečka Chantal Poullain. Cílem nadace je zlepšovat prostředí v dětských zdravotnických zařízeních. Kalendář se stal již tradiční událostí roku. „Každý rok se promění populární osobnosti tuzemské umělecké scény do nečekaných podob. Tématem pro rok 2021, kdy kalendář vychází již podvanácté, jsou hvězdy filmového plátna,“ řekla Poullain, která se v kalendáři také objeví.
svetzeny.cz

Poslouchejte 

Nejen sebe navzájem, ale i muziku. Výzkumy ukázaly, že mladí dospělí, kteří vyrůstali v rodinách, kde se společně poslouchala muzika, sdílejí vzájemně pevnější rodinné vazby. Důvod? Hudba vzbuzuje empatii a navazuje synchronicitu mezi lidmi a podporuje emoční spojení.

Mohlo by se vám líbit

Soutěžte o kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace

Manuální, nebo sonický? Který zubní kartáček používáte vy? Podrobili jsme testu nejstylovější sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace, který se pyšní bezkonkurenčními 62 000 pohyby za minutu, zabudovaným tlakovým senzorem a čtyřmi režimy čištění pro zdravý a zářivý úsměv. Jak dopadl? A chcete jej zkusit také? Soutěžte s námi na konci článku.
elle.cz

Nešetřete ve vztahu komplimenty

Vědci z Californské univerzity nechali určené jednotlivce vzpomenout si na komplimenty od svých drahých poloviček. Ať se jedná o chválu povahy či úspěchů a skutků, udělejte dobrý skutek a pochvalte svou lásku jne tak. Dvojice potvrdily, že po vyřčených komplimentech se cítily ve vztahu spokojenější a především měli zvýšenou touhu poíslit pouto mezi sebou. 

Mohlo by se vám líbit

Husté, krásně tvarované obočí je snem každé ženy. Víme, jak na to!

Trápí vás řídké obočí nebo jste to během volnějších dní přehnala s úpravou? Nevadí, přinášíme vám tipy, jak zrychlit růst a získat husté obočí, které vám bude kdekdo závidět.
svetzeny.cz