Promotion
Promotion
Promotion

Husté, krásně tvarované obočí je snem každé ženy. Víme, jak na to!

Promotion
Promotion

Mnoho žen bere obočí jako samozřejmost, aniž by tušila, že hraje výraznou roli v naší kráse. Symetrické obočí vašemu obličeji dodá správný výraz a ne náhodou se péče o obočí stala v posledních letech velkým trendem. Přinášíme čtyři základní body, které vám na cestě k dokonalému obočí pomohou.

1. PEELING PODPORUJÍCÍ RŮST OBOČÍ

Jemný peeling, který si můžete vytvořit i doma, odstraní neživé buňky. Ideálně masírujte pleť v oblasti obočí krouživými pohyby kartáčkem, abyste zlepšila krevní oběh. Rozhodně to nepřehánějte s intenzitou. Stačí jemné pohyby, opakujte 2x – 3x týdně.

Výroba peelingu: Smíchejte cukr nebo kávu s olivovým olejem a máte hotovo!

2. SÉRUM NA PODPORU RŮSTU OBOČÍ

Nejedná se o nejlevnější variantu, ale spousta žen si séra, která jsou speciálně vyvinutá pro podporu růstu obočí, nemůže vynachválit. Účinky sice neuvidíte ihned, ale po několika týdnech se budete radovat z hustého obočí, které si vytvarujete podle vašich představ.

3. STRAVA, KTERÁ ZAŘÍDÍ HUSTÉ OBOČÍ

Důležité je doplňovat do těla potraviny, které obsahují vitaminy a minerály podporující růst vlasů, nehtů a tedy i našeho obočí. Vitamin B, zinek, železo a omega-3 mastné kyseliny najdete v listové zelenině, ořeších, avokádu a rybách. Pokud se vám nechce přemýšlet o jídle, můžete si pořídit doplňky stravy, které jsou speciálně určeny pro výživu nehtů a vlasů.

4. VEČERNÍ RUTINA PRO DOKONALÉ OBOČÍ

Všechny výše zmíněné body můžete spojit a vytvořit si večerní kosmetickou rutinu. Před spaním ještě obočí natřete lehce olejem, ideálně ricinovým. Uvidíte, že za pár týdnů budete mít obočí, jaké jste si vždy přála.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion