Přejít k hlavnímu obsahu

Husté, krásně tvarované obočí je snem každé ženy. Víme, jak na to!

Trápí vás řídké obočí nebo jste to během volnějších dní přehnala s úpravou? Nevadí, přinášíme vám tipy, jak zrychlit růst a získat husté obočí, které vám bude kdekdo závidět.

Mnoho žen bere obočí jako samozřejmost, aniž by tušila, že hraje výraznou roli v naší kráse. Symetrické obočí vašemu obličeji dodá správný výraz a ne náhodou se péče o obočí stala v posledních letech velkým trendem. Přinášíme čtyři základní body, které vám na cestě k dokonalému obočí pomohou.

1. PEELING PODPORUJÍCÍ RŮST OBOČÍ

Jemný peeling, který si můžete vytvořit i doma, odstraní neživé buňky. Ideálně masírujte pleť v oblasti obočí krouživými pohyby kartáčkem, abyste zlepšila krevní oběh. Rozhodně to nepřehánějte s intenzitou. Stačí jemné pohyby, opakujte 2x – 3x týdně.

Výroba peelingu: Smíchejte cukr nebo kávu s olivovým olejem a máte hotovo!

Prozradíme vám tajemství nočních pleťových masek

svetzeny.cz

2. SÉRUM NA PODPORU RŮSTU OBOČÍ

Nejedná se o nejlevnější variantu, ale spousta žen si séra, která jsou speciálně vyvinutá pro podporu růstu obočí, nemůže vynachválit. Účinky sice neuvidíte ihned, ale po několika týdnech se budete radovat z hustého obočí, které si vytvarujete podle vašich představ.

3. STRAVA, KTERÁ ZAŘÍDÍ HUSTÉ OBOČÍ

Důležité je doplňovat do těla potraviny, které obsahují vitaminy a minerály podporující růst vlasů, nehtů a tedy i našeho obočí. Vitamin B, zinek, železo a omega-3 mastné kyseliny najdete v listové zelenině, ořeších, avokádu a rybách. Pokud se vám nechce přemýšlet o jídle, můžete si pořídit doplňky stravy, které jsou speciálně určeny pro výživu nehtů a vlasů.

Trend krásy: Fox Eyes

svetzeny.cz

4. VEČERNÍ RUTINA PRO DOKONALÉ OBOČÍ

Všechny výše zmíněné body můžete spojit a vytvořit si večerní kosmetickou rutinu. Před spaním ještě obočí natřete lehce olejem, ideálně ricinovým. Uvidíte, že za pár týdnů budete mít obočí, jaké jste si vždy přála.

Nový trend obočí: Baby Brows

svetzeny.cz