Přejít k hlavnímu obsahu

Husté, krásně tvarované obočí je snem každé ženy. Víme, jak na to!

Trápí vás řídké obočí nebo jste to během volnějších dní přehnala s úpravou? Nevadí, přinášíme vám tipy, jak zrychlit růst a získat husté obočí, které vám bude kdekdo závidět.

Mnoho žen bere obočí jako samozřejmost, aniž by tušila, že hraje výraznou roli v naší kráse. Symetrické obočí vašemu obličeji dodá správný výraz a ne náhodou se péče o obočí stala v posledních letech velkým trendem. Přinášíme čtyři základní body, které vám na cestě k dokonalému obočí pomohou.

1. PEELING PODPORUJÍCÍ RŮST OBOČÍ

Jemný peeling, který si můžete vytvořit i doma, odstraní neživé buňky. Ideálně masírujte pleť v oblasti obočí krouživými pohyby kartáčkem, abyste zlepšila krevní oběh. Rozhodně to nepřehánějte s intenzitou. Stačí jemné pohyby, opakujte 2x – 3x týdně.

Výroba peelingu: Smíchejte cukr nebo kávu s olivovým olejem a máte hotovo!

Mohlo by se vám líbit

Prozradíme vám tajemství nočních pleťových masek

Pleťová maska je účinná a rychlá první pomoc pro pleť. Často ji používáme během dne. A jaké jsou ty noční? Čím jsou jiné, jak je používat a jsou oním zázračným kosmetickým produktem, na který jste čekaly?
svetzeny.cz

2. SÉRUM NA PODPORU RŮSTU OBOČÍ

Nejedná se o nejlevnější variantu, ale spousta žen si séra, která jsou speciálně vyvinutá pro podporu růstu obočí, nemůže vynachválit. Účinky sice neuvidíte ihned, ale po několika týdnech se budete radovat z hustého obočí, které si vytvarujete podle vašich představ.

3. STRAVA, KTERÁ ZAŘÍDÍ HUSTÉ OBOČÍ

Důležité je doplňovat do těla potraviny, které obsahují vitaminy a minerály podporující růst vlasů, nehtů a tedy i našeho obočí. Vitamin B, zinek, železo a omega-3 mastné kyseliny najdete v listové zelenině, ořeších, avokádu a rybách. Pokud se vám nechce přemýšlet o jídle, můžete si pořídit doplňky stravy, které jsou speciálně určeny pro výživu nehtů a vlasů.

Mohlo by se vám líbit

Trend krásy: Fox Eyes

Znáte už Fox Eyes? Stále více žen nyní zkouší nový trend ve své make-up rutině, který vám vytvoří liščí oči, které zaujmou!
svetzeny.cz

4. VEČERNÍ RUTINA PRO DOKONALÉ OBOČÍ

Všechny výše zmíněné body můžete spojit a vytvořit si večerní kosmetickou rutinu. Před spaním ještě obočí natřete lehce olejem, ideálně ricinovým. Uvidíte, že za pár týdnů budete mít obočí, jaké jste si vždy přála.

Mohlo by se vám líbit

Nový trend obočí: Baby Brows

Baby Brows je považováno za nejnovější trend obočí! Je to nejen moderní, ale především krásně přirozené.
svetzeny.cz