Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zlepšit intimní život za jediný den? Není to žádný věda

Info ikona
happy couple

Skomírá váš sexuální život? Pak vyzkoušejte následující tipy, které, pokud je budete dělat každý den, okamžitě zlepší váš sexuální život.

Tyto tipy můžete použít ke zlepšení sexuálního života každý den

Líbání 10 minut denně

Na začátku vztahu je vše vzrušující a při líbání se do našeho těla vkrádá okamžitý pocit mravenčení. Bohužel, čím déle jsme ve vztahu, tím se pro nás líbání stává více jako samozřejmost a méně jako potěšení. Vášnivé líbání během dne vrátí vašemu vztahu tu potřebnou šťávu.

Nesrovnávejte svůj sexuální život s ostatními

Pár, který je spolu déle než vy s partnerem, a mají lepší a aktivnější sexuální život než vy? Ani na to nemyslete! Nemá smysl se porovnávat s ostatními. Za prvé u nich v ložnici nebudete sedět jako rozhodčí a hodnotit, zda se jejich vyprávění shoduje s realitou a za druhé, to co baví jjiný pár, nemusí bavit a vyhovovat vám.

Vyhoďte od večeře mobilní telefony

Když se podíváte na jídelní stůl mnoha párů, uvidíme jednu zcela zásadní věc: mobilní telefon. Zkuste si užít společnou večeři bez telefonu. Povídejte si nebo klidně i mlčte, ale buďte přítomni a sdílejte čas se svým partnerem, ne s mobilním telefonem.

Mluvte o svých nejlepších a nejhorších zážitcích dnech

Pokud si navzájem s partnerem řeknete, co vás během dne udělalo šťastnými a naopak, budete si hned o kousek blíže. Dobré je zanalyzovat vaše pocity a říct si, proč ve vás negativní nebo pozitivní emoci zážitek vyvolal.

Vytvořte si „seznam žádostí“

Dokážete ihned říct, co vás vzrušuje a co byste po partnerovi chtěli? Není to tak snadné, že? Udělejte si minutu čas a napište oba seznam věcí, které vás vzrušují, a které ve vás probouzejí chuť na sex. Jsou to dlouhé předehry, ledová masáž, sledování porna nebo orální sex? S partnerem si postupně každý den přečtěte jednu věc ze seznamu a hned budete vědět, jak začít a obnovit vášeň ve vztahu.