Přejít k hlavnímu obsahu

Pravidlo 30 dnů, které vám pomůže po rozchodu

Po rozchodu nastává přirozený pocit, že už nikdy nemůžete být šťastná. S našimi kroky ale budete v pohodě už za 30 dnů.

Láska je minulostí, srdce vás bolí a myšlenky se točí kolem vašeho expřítele. Samozřejmě to jednou skončí, protože jak je známo, čas vyléčí všechny rány. Pokud nechcete čekat tak dlouho, máme pro vás pravidlo 30 dnů, díky kterému bývalou lásku dostanete z hlavy.

První týden

Musíte zapracovat na svém sebevědomí. Po rozchodu je normální cítit se bezmocně a „bezcenně“. Sejděte se s přáteli a požádejte je, aby vám řekli vaše pozitivní vlastnosti. Potřebujete slyšet, v čem jste dobré. A měly byste si také připomenout, co je na vás obdivuhodného a co vás činí skvělou osobou. Přemýšlejte o sobě pouze v pozitivním duchu, protože jen to se počítá.

Druhý týden

Pro posílení pozitivního naladění z prvního týdne byste se měly věnovat rozmazlovaní. Vezměte si dovolenou a klidně celý den lenošte v posteli, dopřejte si kosmetické ošetření, anebo vyrazte na prodloužený víkend do hor, do lázní nebo klidně do některého z evropských velkoměst. Procházejte se venku, zhluboka dýchejte a snažte se na nic nemyslet. Prostě jen "být". Pomůže to nejen vaší hlavě, ale hlavně duši. 

Třetí týden

Je na čase zlepšit si každodenní život. Přemýšlejte o tom, co by vám každý den prospělo. Možná chodit na malou procházku? Možná si číst večer knihu? Možná si ráno udělat pár minut  na cvičení jógy? Můžete taky přestavět byt, nebo si ho aspoň jinak vyzdobit. Dejte sbohem věcem, které vás už neuspokojují a udělejte místo těm novým.

Čtvrtý týden

Poté, co jste v posledních dvou týdnech věnovala spíše praktickým záležitostem, teď se musíte vypořádat i se svým vnitřním já. Protože teď je to o puštění a odpuštění. Teprve pak můžete začít znova, poohlédnout se po novém vztahu a být si jistá, že budoucnost bude jenom lepší. "Vypořádejte" se svým bývalým přítelem, buďte vděčná za společný čas, který jste spolu mohli strávit a nechte ho jít...