Přejít k hlavnímu obsahu

Toto je moment, kdy žena definitivně ztratí zájem o svého partnera

Info ikona
Moment, kdy žena definitivně ztrácí zájem o svého partnera

Ženy bývají obvykle velmi trpělivé a mnohdy tolerují mnoho výmluv, omluv a příběhů, kterými se muži snaží zakrýt své chyby. Když se ženy zamilují, může se stát, že si svého partnera idealizují. Jakmile mají někoho, na koho se upnou a představují si s ním budoucnost, jejich trpělivost je opravdu svatá. Ale věřte tomu, že i v těchto případech může přijít moment, kdy ženám trpělivost dojde.

Zamilovanost je krásná věc. Zná to snad každá z nás – potkáte někoho nového a naprosto mu propadnete. Chcete s ním trávit každou volnou chvíli, pokaždé se na něj těšíte a nemůžete se ho nabažit. Je přirozené, že tato počáteční zamilovanost po nějaké době opadne, ale to vůbec nevadí. Posléze nastává fáze dlouhodobého vztahu, o který je ale třeba neustále pečovat. Jakmile žena najde někoho, kdo jí stojí za snahu a péči, rozhodně se ho jen tak nevzdá. I přes to ale může přijít moment, kdy žena ztratí svou nekonečnoou trpělivost a nastane definitivní bod zlomu.

6 věcí, které ničí vztah. Dejte si na ně pozor!

svetzeny.cz

Muži využívají ženy se srdcem na pravém místě

Patříte mezi ženy se srdcem na pravém místě? Tyto ženy jsou velmi soucitné a nikdy nad nikým nezlomí hůl. Jsou těmi, které mají schopnost poradit, poskytovat správnou podporu a lásku. Když se takové ženy zamilují, touží vidět v muži jen jeho pozitivní stránky a bohužel pro ně si jej idealizují. Měl nějaké problémy v minulosti? Lidé se mění, tak proč by nemohl i on. Podváděl svou bývalou partnerku? Vás rozhodně nepodvede, proč by to dělal? Sliboval, že něco udělá, že někam dorazí, ale byla to jen prázdná slova? Něco mu do toho nejspíš zasáhlo, to se může stát. Najdete se v těchto odpovědích? Pravděpodobně patříte mezi ženy se srdcem na pravém místě, které jsou velmi trpělivé. Zároveň ale patříte mezi ty, které mohou být tak trochu naivní. Muži vás často zklamou, a to i opakovaně. Nicméně touha vidět v nich dobré stránky a doufat, že se situace zlepší je silnější, než případné zklamání.

6 věcí, které z vás udělají dokonalou partnerku: Dělejte je a získáte každého muže

svetzeny.cz

I bezpodmínečná tolerance má své hranice

Ženy se srdcem na pravém místě jsou ty, které svého partnera milují naprosto bezpodmínečně. Vždy v něm vidí jeho dobré stránky a to, co je pro ně důležité. Taková žena dává svému partnerovi opakovaně mnoho šancí. A právě v momentu, kdy si to muž uvědomí, začne toho využívat. Začne si myslet, že jeho chování bude neustále promíjeno a tolerováno. Každá trpělivost má ale své hranice. Ačkoliv žena zprvu působí tak, že vždy vše odpustí, nebude tomu tak věčně.

Moment, kdy žena definitivně ztrácí zájem

Znáte přísloví „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne”? Tak přesně to perfektně sedí k této situaci. Muži zvyklí na to, že jim bude vždycky odpuštěno, zkrátka budou zkoušet kolik toho jejich partnerka vydrží. I když ženy se srdcem na pravém místě dokážou odpustit opakovaně, přijde čas, kdy už toho bude až až. Jejich nezlomná víra bude nakonec narušena. Důvěra, která byla dříve naprosto bezmezná, bude pryč. A osoba odpovědná za tento konec je ta, která nepřetržitě testovala trpělivost ženy se srdcem na dobrém místě. Moment uvědomění je momentem, kdy taková žena definitivně ztrácí zájem o svého partnera.

Zdroj článku