Přejít k hlavnímu obsahu

Nešetřete na své ženě: Čím více utratíte, tím šťastnější bude váš život

Zní to jako klišé, ale je to opravdu tak. Spokojená žena se rovná spokojené manželství. Žena je totiž ve většině případů právě ta, která vytváří zázemí a teplo domova. Proto, jestliže chcete spokojené manželství a vztah, rozhodně na své drahé polovičce nešetřete.

Historicky podložený fakt

Důkazem výše zmíněné teze jsou již starodávné tradice. Již od pravdávna je všeobecně známo, že ženy mají rády pozornost a pocit, že na ně někdo myslí. Ženy jsou bohyně prosperity a čím šťastnější a spokojenější se budou ve vztahu cítit, tím šťastnější a úspěšnější bude i její drahá polovička. Partneři mimochodem také zrcadlí sami sebe. To znamená, že to jak se bude oblékat, prezentovat a cítit žena, může také mnohé prozradit o jejím partnerovi, aniž by to mohl on sám nějak ovlivnit.

Osobnost žen podle měsíce narození: ledňáčci jsou kariéristky, manipulátorky se rodí v červnu

Každá z nás má určité charakteristiky osobnosti. Podílejí se na nich všechny možné faktory - od výchovy našich rodičů, přes sociální skupiny, ve kterých se pohybujeme, až po znamení zvěrokruhu. Velký vliv na to, jak se chováme a jak smýšlíme má ale i měsíc, ve kterém jsme se narodily. Pro každý měsíc totiž platí odlišné charakteristiky, ve kterých se velmi často zrcadlí právě naše osobnosti.
svetzeny.cz

Materiální věci a společný čas

Kterou ženu by nepotěšila květina, něco pěkného na sebe, nebo nějaký šperk? Toto jsou velmi obecné tipy na dárky, které udělají radost. Záleží však na tom, jaká žena opravdu je ve svém nitru. Občas to chce se zamyslet nad tím, co jí udělá skutečnou radost. Důležité je také trávit čas spolu. Vemte ji na pěknou večeři, do kina, nebo divadla. Ukažte jí, že čas strávený s ní, je pro vás to nejvíc. Kouzlo mají ale i chvilky strávené doma. Dejte si trochu práce, uvařte večeři a dejte si ji společně při svíčkách po dlouhém a náročném dni v práci.

Komplimenty

Každá žena miluje komplimenty. I přes to, že jste v dlouhodobém vztahu, nezapomínejte na ně! Potěší ji, dodají ji o něco více zdravého sebevědomí a jistotu, že je pro vás bohyní. Řekněte jí, že jí to sluší, i když se ráno vzbudí nenamalovaná s rozcuchanými vlasy. Nastartujete tak její den příjemně hned od rána a určitě vám to oplatí.

Zjistěte svůj skrytý charakter: Vaše oblíbená barva odhalí, zda jste extrovert nebo introvert a co říká o vaší osobnosti

Nosíte rádi červenou, nebo si raději obléknete méně nápadnou barvu? A která z nich patří k vašim favoritkám? Preference určité barvy o nás mnohé vypovídá. Zrcadlí momentální naladění a do určité míry i naši osobnost. A stejně jako my sami, může se i zalíbení v té či oné barvě měnit. Jak to máte s oblíbenou barvou právě teď vy? A co to o vás vypovídá?
svetzeny.cz

Fyzická pozornost

Fyzickou pozorností nemyslíme sexuální život. Naopak, klademe důraz na malá, často přehlížená gesta, která pro ženu znamenají více, než si dokážete představit. Pohlazení, obejmutí, pusa na tvář .. jen tak. Jen proto, že ji milujete a jste rádi, že ji máte. V ženě toto malé gesto vyvolá pocit vřelosti a spokojenosti. Tato gesta neopomíjejte ani v dlouhodobých vztazích, kde v častých případech přirozeně zaniká jiskra. Právě těmito gesty ji ve vztahu budete neustále udržovat.

Proč nešetřit na své ženě? Důkazy mluví jasně
Zdroj článku