Přejít k hlavnímu obsahu

8 tajemství šťastného vztahu: Znáte je všechny?

O vztah je třeba neustále pečovat. Stejně tak, jako se měníte vy, tak i váš vztah nabírá jiné podoby a vyžaduje stále aktivní přístup. Některá pravidla jsou ale věčná a osvědčená mnoha spokojenými páry. Která to jsou?

Zamilování je krásné a vzrušující, jenže bohužel netrvá věčně. Aby vám ale vaše láska vydržela, na vztahu je potřeba pracovat a rozjívet ho. Jaká jsou tajemství šťastných vztahů a manželství?

Mluvte spolu!

Dá se předpokládat, že ani jeden z vás neumí číst myšlenky, a proto všechny své radosti i starosti říkejte nahlas. Pocity formulujte jasně a stručně, aby vám váš protějšek rozuměl.

Mějte se ráda

Ano, čtete správně. Proto, abyste mohla mít spokojený vztah bez mráčků, je potřeba být především vyrovnaná a v pohodě! Jedině tak můžete být dobrou partnerkou.

Neměňte se navzájem

Respektujte partnerovu povahu, zvyky a nálady. Nesnažte se 
z citlivého introverta udělat za každou cenu lva salonů. Násilné změny vás neučiní šťastnými.

Smějte se!

Co je pro dobrý vztah opravdu důležité? Jednoznačně společný smysl pro humor. Žena, která si umí udělat legraci sama ze sebe, přitahuje pány tvorstva doslova jako magnet. 

Žijte spolu

Je vám hezky, ale kromě lásky vás skoro nic nespojuje? Chyba! Společné koníčky, známí, zážitky a především čas, který spolu trávíte, je tím kořením každého kvalitního soužití. 

Chvalte, děkujte 
a lichoťte

Pro někoho běžná věc, ale s postupem času hezkých slov, která vyjadřují to, jak si partnera vážíte, ubývá. Buďte k sobě pozorní a milí a nenechte váš vztah zevšednět. 

Buďte finančně nezávislá

Neberte partnerovy peníze jako samozřejmost a snažte se, co se týká placení, stanovit jasná pravidla. Předejdete tak zbytečným hádkám 
a nedorozuměním.

Podporujte se

Nepodkopávejte svého milého tím, že mu budete neustále předhazovat jeho neúspěchy a prohry. Pozitivní přístup k životu 
a víra v toho druhého jsou pro hezký vztah klíčové.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku