Přejít k hlavnímu obsahu

Osobnost žen podle měsíce narození: ledňáčci jsou kariéristky, manipulátorky se rodí v červnu

Každá z nás má určité charakteristiky osobnosti. Podílejí se na nich všechny možné faktory - od výchovy našich rodičů, přes sociální skupiny, ve kterých se pohybujeme, až po znamení zvěrokruhu. Velký vliv na to, jak se chováme a jak smýšlíme má ale i měsíc, ve kterém jsme se narodily. Pro každý měsíc totiž platí odlišné charakteristiky, ve kterých se velmi často zrcadlí právě naše osobnosti.

Leden

Pro ženu narozenou v prvním měsíci v roce je charakteristické, že je velmi ambiciózní a cílevědomá. Je motivovaná k tomu, aby dosáhla svého a měla úspěch jak v osobním, tak v pracovním životě. Zároveň je poměrně uzavřená, nerada mluví o svých pocitech a dělá jí problém k sobě připustit někoho dalšího. Úplně nejlépe se cítí ve společnosti, která sdílí její inteligenční schopnosti a úroveň komunikace.

Únor

Ženy narozené v únoru jsou přirozeně velmi romantické. Touží po tom být neustále zahlcovány láskou a romantickými gesty. Pro jejich okolí je občas poměrně těžké vyčíst, co přesně po něm tyto ženy chtějí, jelikož vysílají nejasné signály. Typickou charakteristikou pro ženy narozené v únoru je také loajalita. Vycítí-li, že není oboustranná, jednoduše ze vztahu odejdou a pravděpodobně už o nich nikdy neuslyšíte. 

Březen

Pro ženy narozené v březnu je typické, že jsou velmi šarmantní a charismatické. Dokáží si získat pozornost okolí během prvního okamžiku. Pozor ale - to, že si ony získají vás, neznamená, že si vy získáte je. Naopak, ženy narozené v březnu jsou velmi ostražité, protože se bojí zranění. Navázat vztah s takovou ženou bude chtít poměrně hodně snahy a úsilí. Pokud ale uspějete, můžete si být jisti tím, že do vztahu vloží všechno, co může.

Mohlo by se vám líbit

Únor dle numerologie: Čeká nás velké ponaučení. Stresující období to bude zejména pro čísla 2, 5 a 8

Co vás čeká a nemine v únoru? Odpověď vám poskytne numerologická předpověď. První její část se zaměřuje na obecné záležitosti a trendy ve světě. Dále si můžete vypočíst číslo narození a zjistit, co dle numerologie zažijete tento měsíc.
svetzeny.cz

Duben

Dubnové ženy jsou přirozenými diplomatkami. Vynikají v umění komunikace téměř s kýmkoliv. Dokáží vždy vidět obě strany mince, a proto často, ať už dobrovolně či nikoliv, vytváří v ostatních lidech zázemí a jistotu v pochopení. Tyto ženy jsou velmi důvěryhodné, umí velmi dobře naslouchat a poradit. Získáte-li si jejich důvěru, získáte úžasnou kolegyni, přítelkyni či partnerku.

Květen

V květnu je máj, lásky čas. Láska je tak pro ženy narozené v tomto měsíci více, než typická a také velmi zásadní. Získáte-li srdce takové ženy, buďte si jisti, že pro lásku a vztah s vámi udělá vše a dá mu 100%. Ženy narozené v květnu vám ale také mohou dát velkou lekci do života, na kterou jen tak nezapomenete. Mějte tedy na paměti, že lásku, kterou vám dají, očekávají nazpátek a není dobré je v tomto smyslu zklamat.

Červen

Hlavní charakteristiky žen narozených v červnu jsou zvědavost, kreativita a umění být společenské. Neustálá touha dozvědět se něco nového se odráží právě ve zmíněné kreativitě, kterou tyto ženy často uplatňují například v uměleckých směrech. Kreativita jim také umožňuje velmi snadnou manipulaci s ostatními lidmi, kterou umí velice dobře využít k tomu, aby získaly co chtějí.

Mohlo by se vám líbit

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

Už jste někdy slyšeli o indigových, křišťálových či duhových dětech? Mluví se o nich jako o hvězdách, které spadly na naši planetu. Přicházejí s mimořádnými psychickými, duchovními a jinými smyslovými schopnostmi, kdy každá skupina těchto dětí má své charakteristické vlastnosti. Mají prý potenciál změnit svět a věří se, že mají na této planetě svůj specifický účel. Jak poznáte, zda máte doma jedno z těchto dětí, nebo jste sami jedno z nich?
svetzeny.cz

Červenec

Ženy narozené v polovině léta bývají velmi klidné, upřímné a nenechají se snadno něčím rozhodit. Z těchto žen často vycítíte příjemnou a vřelou auru, která z nich vyzařuje na míle daleko. Nevyhledávají konflikty, ba naopak. Vycítí-li konflikt, raději odejdou, než aby do něj šly. Dávejte si tak pozor, můžete totiž takovou ženu velmi rychle ztratit.

Srpen

Pro ženy narozené v tomto měsíci je typická kombinace egoismu a velkorysé laskavosti vůči ostatním. Ačkoliv jsou rády středem pozornosti, pro ostatní by se rozdaly. Vždy budou chtít absolutně všechno jak pro sebe, tak pro své blízké. Získáte-li srdce takové ženy, můžete si být naprosto jistí, že pro vás bude vždy chtít to nejlepší. Zároveň ale často nedokáže potlačit svůj egoismus, at tak se někdy může stát, že místo vás upřednostní sama sebe.

Září

Velmi důležitou roli v životech žen narozených v září hraje disciplína. Očekávají ji jak v pracovním, tak v partnerském životě. Mají rády plánování a naopak se nerady dostávají do spontánních situací. Obecně preferují spíše dlouhodobé vztahy právě z toho důvodu, že rády plánují budoucnost. Jestliže začnete s takovou ženou chodit, nezalekněte se proto jejích očekávání a plánů do budoucna. Jde jí pouze o to, aby měla plán, kterého se bude držet a bude tak spokojená.

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší jaro 2023: Podle horoskopu čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Lvi se špatnému období nevyhnou

První měsíc nového roku je za námi, ale pro některá znamení zvěrokruhu brzy začne nejtěžší fáze roku. Zatímco rok 2023 přináší mnoho dobrých věcí pro všechna znamení zvěrokruhu, některé staví před výzvy. Zejména teď na jaře se tři znamení zvěrokruhu musí připravit na určité potíže.
svetzeny.cz

Říjen

Ženy narozené v tomto měsíci disponují silným charakterem a velkou inteligencí. Na povrch působí odtažitě a uzavřeně, jelikož často bojují s nedůvěrou. Samy jsou pevně přesvědčené o své pravdě a téměř nikdy o sobě nepochybují. Na tom, abyste si takovou ženu získali, budete muset tvrdě pracovat. Výsledek ale bude stát rozhodně za to.

Listopad

Upřímnost je to, na čem listopadové ženy staví celou svou životní filozofii. Z duše nenávidí lži a neupřímné jednání. Jakmile jim někdo zalže, okamžitě s ním skončí. Tyto ženy jsou skvělými vrbami, umí úžasně naslouchat a vždy vám upřímně poradí. Nebudou chodit kolem horké kaše, ale přímo vám řeknou svůj názor a poradí vám se vašimi problémy, se kterými si sami neumíte poradit. Hledáte-li ve vztahu 100% upřímnost, je to právě tato žena, ve které ji najdete.

Prosinec

Přirozený šarm, smysl pro zábavu a dobrodružství - to jsou typické charakteristiky pro ženy narozené v posledním kalendářním měsíci. Tyto ženy jsou skvělé v komunikačních dovednostech a jsou nesmírně otevřené. Dokáží udržet nekonečnou konverzaci a v jejich přítomnosti se člověk cítí velmi dobře. Vyhledáváte-li ve vztahu smysl pro komunikaci, otevřenost a zábavu, ženy narozené v prosinci jsou pro vás tou správnou volbou.

 

Osobnost žen podle měsíce jejich narození
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška