Přejít k hlavnímu obsahu

Jak být úspěšný a získat v životě vše, co chcete

Chcete už být konečně úspěšní? Je dnes ten den, kdy se do toho vrhnete po hlavě? Nejprve si představte, kde budete v příštích pěti letech. Možná na pláži, pracujete na dálku a pijete svůj oblíbený koktejl. Zní to jako sen? Může to být realita.

Váš úspěch je ve vašich rukách. Můžeme vám říci, že jediné, co musíte udělat, abyste byli úspěšní, je naučit se novou denní rutinu. Chcete tedy konečně přijít na to, jak být úspěšní a jak to udělat? Nebo o tom chcete pouze dál snít? Pokud to myslíte s úspěchem vážně, pokračujte ve čtení.

Definujte si, co je pro vás životní úspěch

Úspěch v životě je to, co si definujete. Možná chcete dosáhnout finanční svobody nebo flexibilního pracovního harmonogramu. Někteří mohou chtít cestovat po světě, zatímco jiní se chtějí věnovat jen tomu, co je jejich vášní. Být úspěšný nutně neznamená, že jste boháči nebo vyhráváte jednu cenu za druhou, může vám záležet na osobním naplnění.

Pokud byste měli navrhnout perfektní den, jak by vypadal?

Seděli byste u jezera a četli knihu nebo nakupovali jak blázniví? Představujete si, jak šlapete na horu Kilimandžáro nebo chcete trávit celý den hraním si s dětmi? Musíte prvně přesně vědět, co chcete, jasně definovat cíl a poté si za ním hlava nehlava jít.

Důležitost úspěchu

Většina lidí je posedlá tím, jak se stát úspěšnými, protože všichni chceme mít pocit, že na nás záleží. Bez dosažení úspěchu bychom se mohli ohlédnout za svým životem a cítit zklamání. Snaha dosáhnout vyššího účelu tady na Zemi je něco, co v nás udržuje chuť žít, ne přežívat.

Jak mohu být úspěšný?

Nikdy nebylo snazší naučit se, jak být milionářem. Na světe nebylo nikdy více milionářů než dnes. Rady, jak dosáhnout úspěchu se liší. Zde je deset nejpoužívanějších vět, které vás namotivují.

1. Nic vás nebude motivovat lépe než vztek hluboko uvnitř vás.

2. Nechtějte mě naštvat, protože když se naštvu, vždy vyhraju.

3. Pokud o mě někdo pochybuje, udělám cokoli, abych dokázal, že se mýlí.

4. Jsme otroky našich zvyků. Změňte své zvyky, váš život změní taky.

5. Pokud nejsou peníze ve vaší hlavě na prvním místě, nebudou se držet vašich rukou. A pokud se peníze nelepí na vaše ruce, pak peníze i lidé s penězi zůstanou daleko od vás.

6. Nespěje příliš a nikomu neříkejte o svých problémech.

7. V určitém okamžiku si začneme uvědomovat, že peníze nejsou cílem, přestane vám na nich záležet. Proces vytváření firmy nebo produktu je to, co zachycuje to skutečné.

8. Vždy existují příznivé příležitosti k získání slušného zisku, stačí je rozpoznat a použít.

9. Právě tehdy, když to chceš zabalit, musíš zamakat ještě víc.

10. Věnuj hodinu denně svému snu, za půl roku budeš úplně někde jinde.

Nejčastější chyby, proč nejste úspěšní

Trávíte příliš mnoho času nedůležitými úkoly a předstíráte, že studujete, něco hledáte nebo se motivujete. Ale pravdou je, že lenošíte. A úspěch se nikdy nedostaví, dokud nezačnete PRACOVAT. Pokud tedy chcete být schopni platit své účty, našetřit si peníze nebo cestovat po světě, nestane se to, pokud nikdy neprovedete ten PRVNÍ KROK.

Mohlo by se vám líbit

Klíčové rozdíly mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi: Hodně čtení, málo pomluv

Úspěch vyžaduje silnou vůli, trpělivost a hodně tvrdé práce. Někteří lidé věří, že jsou předurčeni k úspěchu, jiní sebe naopak odsoudili. Vykládají, jak jsou nešťastní, jak jim život hází klacky pod nohy a úspěch je v nedohlednu. Skutečností je, že tento postoj dělá z člověka vítěze nebo poraženého.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Chcete být lepší než ostatní? Věci, které dělají úspěšní lidé o víkendu

Jak nejlépe využít dva dny volna? Úspěšní lidé nám mohou být inspirací, jak ze soboty a neděle vytěžit maximum. Ať už se rozhodnete splnit všechny body nebo si vyberete jen určité, můžete si být jisti, že váš víkend bude jiný, než ty předešlé.
svetzeny.cz