Přejít k hlavnímu obsahu

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

Info ikona
Aura

Každého z nás obklopuje určitá barva aury. Víte, jak odhalit která to je, aniž byste museli navštívit senzibila, který je schopen tuto záři vidět? S naším návodem a trochou tréninku to zvládnete sami doma. Poté si můžete přečíst, co vaše barva aury říká o vaší osobnosti.

Jak zjistit, kterou barvu aury má vaše energetické pole?

Existuje hned několik způsobů, jak barvu své aury zjistit. Tím prvním je vyhledat senzibila, který je schopný barvu aury vidět, ale je jich málo, většina lidí tuto schopnost nemá. Druhým způsobem je objevení své aury skrze soustředění. Sedněte si do tureckého sedu a minutu se upřeně dívejte na svou ruku. Musíte zůstat plně soustředění. Barva záře, kterou uvidíte, je barvou vaší aury. Dalším způsobem, který lze využít, je dívání se do zrcadla. Je však potřeba, aby za vámi bylo bílé pozadí. Přistupte k zrcadlu a soustřeďte se na prostředek čela. Pozorujte také hlavu a ramena, dívejte se upřeně a neuhýbejte očima jinam. Zpočátku můžete vidět bílý obraz, který značí proudící energii. Po čase byste za předpokladu, že se dostatečně soustředíte a vaše mysl je otevřená, měli vidět barvu aury, která se vám zjeví v zrcadle. Pokud nevidíte žádnou barvu, bude to chtít trénink a práci na vaší duchovní síle. Níže se můžete podívat na to, co jednotlivé barvy aury symbolizují.

Numerologie psů a koček: Objevte osudové číslo vašeho zvířecího miláčka!

svetzeny.cz

Červená aura

Tato aura obklopuje vášnivé, energické, nadšené a dobrodružné osoby. Neustále toužíte objevovat svět a zkoušet nové věci. Jste ovšem také velmi impulsivní, druhým můžete svým neuváženým jednáním a slovy ublížit.

Zelená aura

Tuto barvu mají lidé, kteří jsou laskaví a milující. Máte s druhými soucit a umíte odpouštět. Jste pracovití a praktičtí lidé. Pozor však na to, ať se ostatními nenecháte ovlivnit, jste velmi náchylní k manipulaci.

Žlutá aura

Žlutou auru kolem sebe vidí lidé, kteří jsou velmi inteligentní, mají logické uvažování a jsou schopni věci vnímat v souvislostech. Tito lidé se umí správě rozhodovat. Jsou to workoholici, pro které je na prvním místě kariéra a až pak vše ostatní.

Růžová aura

Růžová aura se vznáší kolem citlivých duší, které touží žít v lásce a v míru. Jsou také nepředvídatelní, zvláště pokud jim mysl zatemní emoce. Mají velkou fantazii a jsou vždy věrní.

Info ikona
Růžová aura

Modrá aura

Modrou auru mají lidé, kteří umí velmi dobře komunikovat, jsou vysoce inteligentní, emocionálně citliví a upřímní. Říká se, že velké filozofy obklopovala tato barva aury. Tito lidé jsou nespoutaní a měli by více promýšlet důsledky svých činů.

Tyrkysová aura

Tito lidé mají dar řeči a jsou velmi soucitní. Hodí se pro kariéru ve zdravotnictví a léčitelství. Stíhají více věcí najednou a zdají se být neunavitelní. Snadno překonávají nástrahy života díky své duševní síle.

Info ikona
Tyrkysová aura

Horoskop: Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle FBI. Podívejte se na unikátní statistiku

svetzeny.cz

Zlatá aura

Auru zlaté barvy nesou lidé, kteří jsou velmi vyspělí po duchovní stránce. Jsou to vznešení lidé s morálními zásadami. Umí se vcítit do druhých a vnímat jejich vibrace. Nevadí jim být středem pozornosti a rádi pomáhají druhým.

Bílá aura

Bílá aura je ze všech barev nejvzácnější, protože ji mívají jedinci, kteří jsou naprosto vyrovnaní. Bývají to klidní, rozvážní a moudří lidé. Mívají také silnou intuici a zvláštní schopnosti (vidění budoucnosti, zvýšenou vnímavost energií).

Oranžová aura

Tito lidé jsou veselí, kreativní a šíří kolem sebe dobrou náladu. Nejvíc si v životě cení lidí, nikoliv věcí. Přitahují k sobě pozitivní energii a v životě se jim daří.

Hnědá aura

Tato barva aury není příliš pozitivní, mívají ji sobečtí lidé, kteří myslí jen sami na sebe. Tito lidé mají tendenci využívat druhé a často se uchylují k manipulaci. Jsou však také velmi inteligentní, bohužel to nevyužívají k dobrým účelům.

Černá aura

Černá aura je špatným znamením, je to forma negativní energie. Tito lidé jsou pesimističtí, zapšklí, zlí a zákeřní. Může to také souviset s depresivními stavy a úzkostmi, každopádně černá aura značí samé špatné věci.


 

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení jsou ve vztahu nejvíce milující. Máte někoho takového po svém boku?

svetzeny.cz