Přejít k hlavnímu obsahu

Mistrovská životní čísla 11, 22 a 33: Mají je jen vyvolení. Mohou být požehnáním, ale i prokletím

Info ikona
královská čísla

Mistrovská životní čísla jsou jen tři – 11, 22 a 33. Zjistěte, zda vám jedno z nich patří. Mají je jen vyvolení. Mohou být požehnáním, jejich nositel oplývá mimořádnými schopnostmi, ale také prokletím, jelikož existuje i jejich stinná stránka.

Co jsou to mistrovská čísla a jak zjistím, zda mi některé z nich náleží?

Mistrovská (nebo také královská) životní čísla má jen pár vyvolených. Jedná se o čísla 11, 22 a 33. Zatímco se v jiných případech pokračuje v součtu, dokud nedostanete číslo od 1 do 9, zde se výpočet zastavuje, tato čísla jsou neobyčejná a nesčítají se. Numerologie věří, že jejich nositelé jsou výjimeční. Jsou schopni v životě vykonat velké dobro. Pokud tedy nesejdou z cesty, s jejich mocí jsou bohužel schopni páchat i velké zlo, pokud se vydají opačným směrem. Jsou to neuvěřitelně duchovně silní jedinci.

Hvězdy prozradily, kdo letos potká svoji spřízněnou duši. Ryby musí mít oči otevřené, Váhy musí změnit svoje postoje

svetzeny.cz

Výpočet mistrovského čísla si ukážeme na příkladu:
Narodili jste se 15.7.1973
1 + 5 + 7 + 1 + 9 + 7 +3 = 33 (vyšlo nám mistrovské číslo, proto už dále nesčítáme)

Každé z mistrovských čísel je velkým požehnáním, dává svému nositeli mimořádné schopnosti. Bohužel v některých případech to může být zároveň i prokletí, v tomto článku se podíváme i na stinnou stránku mistrovských čísel, které mnohdy bývá upozaďována.

Číslo 11 – Nadějný vizionář, kterého potrápí úzkosti

Lidé s životním číslem 11 jsou skutečně neobyčejní. Jsou to vizionáři, kteří pomáhají náš svět dělat lepším místem. Bývají to úspěšní podnikatelé, marketingoví mágové, kreativní géniové a vynálezci se skvělými nápady. Jejich předností je neutuchající energie. Tito lidé neustále něco vymýšlejí či zdokonalují. Mají dobré srdce a jsou připraveni lidem okolo sebe pomoci. Mít za partnera číslo 11 je životní výhra, nikdy vás nenechá na holičkách. Bohužel má toto životní číslo i svou stinnou stránku. Jsou to workoholici, kteří si neuvědomují, jak blízko k vyhoření jsou. Jsou tak zapálení pro práci, že se nestarají o své duševní zdraví. V pozdějších letech jim hrozí úzkosti. Také by si měli dávat pozor na to, aby jejich hodné povahy lidé nezneužili. Mají velké sny a snadno upadnou do deprese, když se jim jejich realizace nedaří.

Tarotová předpověď na 13.-15. listopadu: Kdy nám dle kartářky hrozí úraz a ve který den se vyplatí pozorně číst smlouvu?

svetzeny.cz

Číslo 22 – Úspěšný byznysmen, který ale může trápit druhé

Zatímco jedenáctka je sólistou, který nejraději pracuje samostatně a i sám sebe trápí, číslo 22 je sice předurčené k velkým úspěchům rovněž, ale samo to nezvládne. Potřebuje mít pod sebou lidi, kteří mu při cestě na vrchol pomohou. Číslu 22 rozhodně nechybí odvaha a dravost. Pokud si něco zamane, tak to také udělá. Jsou to velmi soutěživí lidé, kteří touží se prosadit. Nohama stojí pevně na zemi a tvrdě jdou za svými cíli. Jsou sebevědomí a mají vůdčí schopnosti. Bohužel někdy sejdou z cesty a svoje vlastnosti využijí k nedobrým účelům. Říká se, že stejně jako jsou schopni velkého dobra, mohou páchat i zlo. Stává se, že ubližují lidem kolem sebe. Mnohdy si to ani neuvědomují, jak zle se chovají.

Číslo 33 – Duchovní vůdce se spasitelským komplexem

Číslo 33 je opravdu velmi speciální. Toto číslo nezajímá materiální svět, orientuje se čistě na duchovno. Je to skvělý učitel a řečník, kterého lidé následují. Byl mu dán dar slova a přesvědčivosti. Lidé s životním číslem 33 jsou obdařeni skvělou intuicí, díky které se správně rozhodují v krizových situacích. Duše těchto lidí je čistá a jejich srdce dobrota sama. Upřímně jim na druhých záleží a nesnesou pohled na nespravedlnost a příkoří. Tyto schopnosti jsou skutečným požehnáním, lidé s tímto číslem vykonají na světě spoustu dobra. Bohužel ale mnohdy za cenu, že obětují osobní život. Mohou trpět tzv. spasitelským komplexem, kdy se snaží všechny kolem sebe zachránit, přičemž to není reálné, což si odmítají připustit. Selhání v tomto ohledu berou jako své vlastní. Mnohdy trpí vnitřním smutkem, když vidí stav, ve kterém se společnost nachází.

Zdroje: Numerologist, Ganesha Speaks, Ask Astrology

Svatba na první pohled: Jak se k sobě hodí Jaroslav s Romanou podle horoskopu? Hvězdy jejich vztahu příliš nepřejí

svetzeny.cz