Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Telefonní číslo je ukazatelem toho, jak dobře umíte komunikovat. Co vypovídá o vás?

Numerologie věří, že vaše telefonní číslo je osudové a vypovídá o vašem komunikačním stylu. Jeho výpočet je jednoduchý, poradíme vám, jak jej zjistit. Přečtěte si, co to o vás vypovídá a jakým způsobem komunikujete.

Jak vypočítat vaše komunikační číslo?

Je to úplně jednoduché, stačí sečíst všechny číslice vašeho telefonního čísla, sčítáte do té doby, než vám vyjde jednociferné číslo od 1 do 9.

Příklad:

Vaše telefonní číslo je 606 707 808

Výpočet bude následující: 6+ 0 +6 + 7 + 0 +7 + 8 + 0 + 8 = 42

4 + 2 = 6 (toto je vaše výsledné komunikační číslo)

Komunikační číslo 1

Číslo jedna je velmi výhodné pro lidi ve vedoucích pozicích. Jednáte asertivně a umíte si sjednat respekt bez toho, aniž byste museli zvyšovat hlas. Váš komunikační styl je přímý, nemáte tendenci chodit dlouho kolem horké kaše. Máte dar řeči a lidi snadno přesvědčíte.

Komunikační číslo 2

Jste rozený diplomat, který dokáže vykomunikovat i velmi svízelné záležitosti. Umíte usmířit dva rozhádané tábory a často fungujete jako prostředník a urovnáváte spory. Také jste skvělý „dohazovač“, možná jste to byli právě vy, kdo dal dohromady nějaký pár.

Komunikační číslo 3

Jste velmi kreativní a rádi si hrajete se slovíčky. Hodila by se pro vás kariéra spisovatele, odborníka na obsahový marketing i novináře. Umíte psát zábavnou formou a často svými příspěvky, které publikujete na sociálních sítích bavíte druhé. Měli byste se ale naučit nedělat si ze všeho srandu a komunikovat seriózně a vážně.

Mohlo by se vám líbit

Astrologie: Se kterou královnou sdílíte stejné znamení zvěrokruhu, je to krutá Krvavá Marie, obdivuhodná královna Viktorie, nebo někdo jiný?

Víte, se kterou významnou panovnicí sdílíte stejné znamení zvěrokruhu a povahové vlastnosti? Je to krutá Krvavá Marie, která roky děsila celou Anglii, nejkrásnější panovnice své doby – císařovna Sissi, nebo královna Viktorie, která dokázala Anglii posunout vpřed?
svetzeny.cz

Komunikační číslo 4

Komunikujete jasně, zřetelně a přímočaře. Nemáte tendenci věci zaobalovat, s lidmi jednáte na rovinu. Málokdy se vám stane, že dojde k nedorozumění a komunikačnímu šumu. Váš komunikační styl je také poněkud chladný a strohý, emoce projevujete jen, když jste v kontaktu s nejbližšími přáteli a rodinou.

Komunikační číslo 5

Vaše komunikace je velmi vynalézavá, pravděpodobně jste byli v minulosti tím typem studenta, který každé ústní zkoušení „okecá“. Nestává se vám, že by vám došla slova. Na lidi působíte příjemně a rádi se s vámi dají do řeči. Na telefonování i písemnou komunikaci však potřebujete klid, nesnášíte, když vás něco ruší.

Komunikační číslo 6

Máte obrovský dar lidi svými slovy uklidnit. Vaši kamarádi a rodina oceňují, že jim vždy dobře poradíte, umíte naslouchat a vždy vymyslíte řešení. Mluvit s vámi je balzám pro duši. Skvěle byste se díky vaší empatii a klidné komunikaci uplatnili ve zdravotnictví. Ze všech komunikačních čísel nejlépe umíte slovy vyjádřit lásku, soucit a pochopení.

Mohlo by se vám líbit

Posvátná zvířata dle řecké mytologie: Které z nich náleží vám a jaké výjimečné vlastnosti díky tomu máte?

Každému z nás náleží jedno ze 7 posvátných zvířat řecké mytologie. Vše se odvíjí ode dne v týdnu, kdy jste se narodili, zjistěte, které mystické zvíře patří vám a také, jaké výjimečné vlastnosti vám propůjčuje.
svetzeny.cz

Komunikační číslo 7

Komunikační číslo 7 je rozený filozof. Přímo se vyžíváte v dlouhých debatách o životě, vesmíru a pravdě. Baví vás s lidmi debatovat, často se zapojujete i do internetových diskuzí. Umíte velmi dobře argumentovat, byla by pro vás vhodná vědecká a akademická sféra.

Komunikační číslo 8

Gratulujeme, číslo 8 je královské, co se týče komunikace. Tu ovládáte nejlépe ze všech zmíněných čísel. Váš dar řeči vám v budoucnu může do života přinést velké peníze, pokud se budete věnovat spisovatelství, redakční činnosti, marketingu či obchodu. Umíte lidi přesvědčit a jste skvělý prodejce.

Komunikační číslo 9

Svými slovy umíte rozdávat radost a každého povzbudíte. Často lidem zlepšujete náladu a každý si s vámi rád popovídá. Jste velmi soucitní a empatičtí. Číslo 9 je také duchovním číslem, byli byste skvělým učitelem, knězem i pracovníkem charity.

Mohlo by se vám líbit

Strážný anděl v lidské podobě: Víte, kdo z vašich blízkých vás ochraňuje? 8 známek, podle kterých ho poznáte!

Naši andělé strážní žijí mezi námi. Jsou zde od toho, aby nás ochraňovali, podporovali a dávali na nás pozor. Víte, jak poznat vtěleného anděla? Dost možná je to někdo z vašich blízkých. Pro anděli strážné v lidské podobě je typických těchto 8 známek.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Destinace, které byste měli navštívit podle vašeho znamení zvěrokruhu

Často sníme o krásných plážích, horských výšlapech a dalších dobrodružstvích, která bychom chtěli zažít. Hvězdy dokáží prozradit kromě vaší budoucnosti, vlastností i další věci. Jako třeba dovolenou, kterou je těžké vybrat, protože nabídka je dost široká. Indie je místo pro duchovní klid a my vám prozradíme, které místo je pro vás nejlepší.
svetzeny.cz