Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Destinace, které byste měli navštívit podle vašeho znamení zvěrokruhu

Info ikona
Horoskop

Často sníme o krásných plážích, horských výšlapech a dalších dobrodružstvích, která bychom chtěli zažít. Hvězdy dokáží prozradit kromě vaší budoucnosti, vlastností i další věci. Jako třeba dovolenou, kterou je těžké vybrat, protože nabídka je dost široká. Indie je místo pro duchovní klid a my vám prozradíme, které místo je pro vás nejlepší.

Beran

Už neutlačujte nutkání vydat se na dobrodružství plné překvapení, protože Manali je právě to místo pro vás. S klidným výhledem na Himaláje, lyžováním v údolí Solang, trekkingem a lahodnou zeleninou Maggi má Manali co nabídnout, aby zůstal Beran nadšený. Sbalte si kufry na dovolenou v nadmořské výšce 2050 m s rodinou a přáteli.

Býk

Ooty je daleko od vašeho domova a je to ideální místo pro vaši návštěvu, protože si rádi užíváte čas strávený s rodinou a milujete vzpomínky. Existuje mnoho možností, kde udělat další rodinný portrét. Vydejte se na Avalanche Lake, vrchol Doddabetta, do botanické zahrady nebo Deer Parku. Strávíte kvalitní čas se svou rodinou daleko od městského chaosu.

Blíženci

Vážení Blíženci, doporučujeme vám toho moc nebalit, protože známe perfektní destinaci pro nakupování. Navštivte Candolim v Goa a užijte si nádhernou večeři s popovou hudbou po nakupování se svými blízkými. Chcete-li zachovat svoji estetiku kvůli vašemu Instagramu, navštivte Lighthouse Tower a pevnost Sinquerim. Užijte si fantastický noční život a relaxační den v Goa.

Rak

Díky své starostlivé a přátelské povaze je Mahabaleshwar pro vás příjemným útočištěm. Milujete romantiku, a proto musíte navštívit Mahabaleshwar a užít si snový vodopád se svými přáteli a blízkými. Nechte v batohu spoustu místa, abyste měli kam dát ručně sbírané jahody.

Účes léta 2021? Celebrity ho milují, fanoušci nesnáší. Jak se vám líbí?

svetzeny.cz

Lev

Odvážný výlet do Kalimpongu v Západním Bengálsku je pro vás tím pravým. Se svou odvážnou povahou a odvážnou osobností prozkoumejte krásy národního parku Neora Valley a školky Cactus v Kalimpongu. Můžete také uvolnit svou dobrodružnou stránku na kopci Durpin Dara Hill při paraglidingu nebo navštívit Haunted Morgan House.

Panna

Klidný a fantastický výlet do Gangtoku je na vašem cestovatelském seznamu nutností. Můžete se vydat na trekking nebo si užít romantický piknik u vodopádu Seven Sisters. Gangtok v Sikkimu vás nezklame, pokud jde o dlouhodobé, ale příjemné zážitky, jako je safari Jaka a jezero Tsomgo: toto místo ve vás zanechá plno vzpomínek.

Váhy

Udaipur je město, které září láskou a vám vládne Venuše, planeta lásky. Toto nádherné malé městečko v Rádžasthánu je pro Váhy dokonalým místem k návštěvě po této dlouhé únavné pandemii. Užijte si plavbu na jezeře Pichola s okouzlujícím západem slunce a návštěvu paláce Fateh Prakash. Dopřejte si slavnou minulost vládců a zakončete svůj den lahodnou večeří v Ambrai Ghat.

Čtyři znamení zvěrokruhu, která mají největší pravděpodobnost podvádět ve vztazích

svetzeny.cz

Štír

Se závanem Biryani a dědictvím plným překvapení je Hyderabad místem pro vás. Cestování po městě je to, co se vám líbí, a Hyderabad je nejlepší volbou, s večerní procházkou v Charminaru, nakupováním v Laad Bazaar a Hyderabadi Biryani na večeři. Existuje mnoho dobrodružství a míst, jako je Rammoji Film City, které toto město nabízí.

Střelec

Prožijte znovu Britskou Indii v Amritsaru a užijte si lahodnou nabídku ve Zlatém chrámu. S vaší vůlí učit se nové věci a užívat si pamětihodnosti vás Amritsar okouzlí. Během své cesty plné objevování a kultury můžete navštívit Jallianwala Bagh, muzeum Ranjit Singh, pevnost Gobindgarh a hranici Wagah.

Kozoroh

Čekají na vás dobrodružné aktivity v Rishikesh v Uttrakhand. S vaší láskou k akci + dobrodružství je Rishikesh pro vás tím pravým místem, od raftingu na řece, jízdy na horských kolech, paraglidingu a bungee jumpingu až po klidnou večeři v horách. Výlet naplněný výzvami v Adventure Capital of India je to, co po pandemii potřebujete.

Vodnář

Díky své pohodové povaze a kreativní mysli je Valparai v Tamil Nadu ideálním místem k odpočinku. Jedná se o klidnou a méně známou skupinu kopců s krásným výhledem. Můžete si také dopřát dobrodružství, jako je trekking, procházka na břehu řeky Koolangi a večer, který si užijete v Monkey Waterfall.

Ryby

Už nemusíte snít o královském životě: navštivte Jaipur a staňte se svědky mocné pevnosti Amer. Díky své umělecké fantazii a lásce k umění je Jaipur místem pro vás. Ve městě Pink můžete navštívit pevnosti, muzea, místní trhy a mnoho krásných památek.

 

Blíží se bouřkový úplněk ve Vodnáři: Bude ve znamení rozjitřených emocí. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz