Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se bouřkový úplněk ve Vodnáři: Bude ve znamení rozjitřených emocí. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Bouřkový úplněk

V sobotu 24. července v 04:36 nastane bouřkový úplněk ve Vodnáři. Bude ve znamení rozjitřených emocí, které s námi budou cloumat. Které znamení zvěrokruhu ovlivní nejvíce a koho čekají zásadní změny? Máme pro vás připravený horoskop pro každé znamení.

Beran

Úplněk vám přinese pocity napětí a agrese, které budou pramenit z nevyřešené záležitosti, která se stala v minulosti. Nebudete se schopni ovládat a budete v tomto čase velmi konfliktní. Možná je na čase dát si pauzu a jít se uklidnit, třeba procházkou do přírody, kde přijdete na jiné myšlenky.

Býk

V tomto období budete mít nutkavou touhu svěřit se druhým a vylíčit jím, jak se cítíte. Už dlouho jste v sobě dusili emoce, kterým teď dáte volný průchod. Určitě uděláte dobře, když své pocity budete ventilovat, rodina a přátelé vám dobře poradí.

Blíženci

V tomto období nastane určitá životní změna, která vám pomůže uvědomit si, jak podstatné je vaše duševní zdraví. Možná ze života „vyškrtnete“ určitou osobu nebo činnost, která vám v poslední době přinášela do života víc škody než užitku.

Rak

O tomto úplňku přehodnotíte svůj způsob rozhodování. Jste zvyklí slepě věřit své intuici, ale ta vás tentokrát zklame. Až se příště budete rozhodovat, nebudete poslouchat jen své srdce a pocity, ale více zapojíte rozum.

Lev

V období bouřkového úplňku se budete cítit nesví, protože máte rádi věci pod kontrolou a vyžadujete, aby se změny ve vašem životě děli na základě vašeho rozhodnutí. Čeká vás však neočekávaná změna, kterou nebudete schopni ovlivnit a s nastalou situací se budete muset popasovat.

Panna

V tomto čase budete muset přehodnotit to, jak reagujete na určité situace, máte tendenci přehánět a v období úplňku se to ještě více vyhrotí. Zpětně vám pak bude líto, že jste reagovali příliš ostře. S omluvou nečekejte, jinak riskujete, že se s někým na dlouhou dobu rozhádáte.

Váhy

Celý život se snažíte harmonizovat vztahy kolem vás a mnohdy děláte prostředníka druhým, které směřujete k usmíření. O bouřkovém úplňku se však z této pozice stáhnete, protože si uvědomíte, že určitá míra sobeckosti je zdravá a je třeba také myslet na sebe. Dojde vám, že každého nemůžete učinit šťastným a necháte druhé, aby si své problémy řešili sami.

Štír

Úplněk ve Vodnáři vás donutí zamyslet se nad emocemi, které jste dlouho potlačovali. Vlivem planety Pluto nastanou ve vašem životě velké změny, je dost možné, že se přestanete s určitými lidmi vídat, protože ukáží své pravé já. Snažte se vyhnout se hádkám s vašimi přáteli či partnerem a radši se obklopte skutečnými kamarády.

Střelec

Energie červencového úplňku na vás bude působit velmi pozitivně, budete kreativní a novými nápady budete jen hýřit. Naplno se ukáže váš potenciál, možná v tuto dobu zvolíte jiný kariérní směr nebo si najdete nový koníček.

Kozoroh

Období bouřkového úplňku pro vás bude velmi nestabilní vlivem planety Pluto. Jste znamení, které nesnáší změny, proto se budete cítit pod tlakem a ve stresu. Nebojte, toto období brzy pomine a když něco končí, něco nového také začíná, zkuste přemýšlet trochu optimisticky.

Vodnář

Tento úplněk se odehrává ve vašem znamení, jeho vliv pocítíte nejsilněji ze všech. V tomto období dáte zcela výjimečně najevo své emoce mnohem víc, než jste zvyklí. Vodnář je znamení s nejvyšší mírou emoční oploštělosti ze všech, ale tentokrát už své emoce neukočírujete. Na druhou stranu k vám také bude přicházet spousta inspirace, v tomto období budete jen hýřit novými nápady.

Ryby

V tomto období se budete vznášet na obláčku víc než kdy jindy, budete zasnění a dost možná i slepě zamilovaní. Pozor na to, ať si svůj protějšek neidealizujete, pokud jste se seznámili teprve nedávno. Budete tvůrčí a realizovat se budete prostřednictvím uměleckých činností.