Promotion
Promotion
Promotion

Tato čtyři znamení zvěrokruhu mají umělecký talent. Týká se to i vás?

Promotion
Promotion

Je vaše znamení zahrnuto v seznamu kreativních?

Znáte to, když máte v hlavě nápad, ale jednoduše ho nemůžete realizovat? Tak to u těchto čtyř znamení zvěrokruhu neplatí. Ať už je o malování, hudbu nebo tanec, jejich umělecká duše se nezapře.

Ryby

Citlivé Ryby jsou esencí uměleckých děl. Když s nimi mluvíte, rychle si všimnete, že žijí ve svém vlastním barevném světě a že ho chtějí neustále rozšiřovat o nové umělecké projekty. Raději vyjadřují své mnohostranné emoce prostřednictvím uměleckého talentu. Toto znamení zvěrokruhu miluje přírodu a desing z přírodních materiálů.

Štír

Pokud jde o umění, Štíři vypadají velmi sebevědomě a klidně, protože si s sebou nosí přirozený šarm a talent. Vypadá to, že talent jim vložili sudičky už do kolébky. Štír odvádí vynikající práci v jakékoli umělecké disciplíně a má smysl pro skutečně hodnotná umělecká díla.

Vodnář

Heslo Vodnáře zní: Bez práce nejsou koláče. Je velmi ambiciózní a trénuje, dokud něco dokonale nezvládne. Může se to týkat kreslení, hraní na nástroj nebo psaní poezie. Pokud má zrozenec ve znamení Štíra v hlavě vidinu uměleckého díla, zvládne ji rychle a především nadprůměrně realizovat.

Rak

Emocionální Raci jsou předurčeni k tomu být umělci. Poznáte to, když vejdete do domova Raka a uvidíte, co je skutečné umění. Ať už jde o módní desing, interiérový desing, vaření nebo psaní – toto znamení dokáže dát všemu umělecký nádech.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion