Přejít k hlavnímu obsahu

Přičarujte si peníze: Prastaré magické rituály pro zbohatnutí

Info ikona
Rituály pro zbohatnutí

Existují prastaré rituály, které už naši předci používali k tomu, aby si do života přivolali hojnost, dobrou úrodu, úspěšný lov a později i peníze. V dnešní těžké době možná nastal čas vrátit se ke kořenům a vyzkoušet sílu dávno zapomenuté magie. Z pohledu čarování jsou peníze určitou formu energie, kterou si můžete nasměrovat k sobě a my vám řekneme, jak na to.

Rýžový rituál pro rychlé získání peněz

Pokud se nacházíte v nouzi a rychle potřebujete získat peníze, vyzkoušejte rýžový rituál. Jeho sílu znali již starověcí Číňané, kteří si jím přivolávali peníze do života. Na jeho provedení budete potřebovat šest kuliček černého pepře, rýži, dvě zelené svíčky a dvě sklenice s víčky. Je důležité, aby svíčky byly skutečně zelené, to je totiž barva peněz, nevystačíte si s jinými, které najdete doma. Sklenice musí být čisté, umyté pod horkou vodou. Kouzlo započněte tím, že do každé sklenice vložíte hrst rýže. Poté do každé ze sklenic přidejte tři kuličky pepře a následně víčky obě sklenice utěsněte. Jednu sklenici nechte v kuchyni a druhou v jídelně. Pokud máte tyto místnosti spojené, tak umístěte sklenice naproti sobě. Sklenice musí být na očích, aby kouzlo fungovalo. Ke každé sklenici dejte jednu svíčku a zapalte ji. Pár hodin nechte svíčky hořet, pravidelně je kontrolujte. A to je celé! Sklenice si můžete schovat, pakliže bude potřeba rituál opakovat.

10 životních pravd a hodnot, které změní váš osud

svetzeny.cz

Čarodějnický rituál pro získání peněz bez námahy

Jednoduchý rituál, který zvládnete, i když s kouzlením teprve začínáte. Jeho základem je cukr a zlaté mince. Dále budete potřebovat jednu větší širší sklenici, malou skleničku a červenou stužku. Nejvhodnějším dnem pro provedení rituálu je čtvrtek, případně den, kdy na obloze září půlměsíc, protože ten obvykle značí úrodu a hojnost. Začněte s tím, že do poloviny výšky větší sklenice nasypete cukr. Do hromádky cukru vložte menší sklenici. Vhoďte zlaté mince dovnitř menší skleničky. Celé to obvažte červenou stuhou a přitom opakujte: „Hodně peněz.“ Poté tento výtvor umístěte co nejblíže ke vchodu. Nedávejte jej však na podlahu, kde se tvoří nepořádek, mělo by to rušivý efekt.

 

Dýňový rituál pro navýšení vašich úspor

Tento rituál je skvělý, pokud aktuálně na něco šetříte a přáli byste si naspořenou sumu zvětšit. A jeho výhodou je i to, že k němu postačí jediná ingredience: dýňové koření. To koupíte ve specializovaných obchodech se zdravou výživou nebo v obchůdcích s kořením. Rituál je třeba provést pět dnů před očekávanou výplatou. Vezměte hrst koření a posypte s ním libovolnou bankovku, co najdete doma. Pak bankovku uchopte a začněte s ní mávat před jedněmi z dvěří v domě. Poté naberte opět trochu dýňového koření a posypte si s ním chodidla. A je hotovo! Některé novodobé čarodějky si míchají i vlastní směsi z koření, které údajně přivolává peníze, používají navíc: tymián, bazalku, zázvor, hřebíček, muškátový oříšek, nové koření a skořici.

Povaha dětí dle znamení horoskopu: Berani jsou za trest, Raci za odměnu. Jaké je to vaše?

svetzeny.cz

Rituál feng-shui vám přičaruje bohatství

Feng-shui je učení, které je staré více než 4650 let a má i svůj recept pro zbohatnutí. Stejně jako rýžový rituál, využívá svíčky, které zde hrají prim. Postačí obyčejné bílé čajové svíčky, ale důležitý je jejich počet: 28. Učení totiž věří, že toto číslo má magický význam, protože jeho součet je 10, a to je číslo symbolizující hojnost. Toto kouzlo by vám do života mělo umět přinést i větší sumy peněz, stojí za to ho vyzkoušet. Ideální doba pro tento rituál nastává, když Měsíc dorůstá. Kromě svíček budete potřebovat ametyst a jasnou představu o tom, co si chcete přivolat (například výhru v loterii, navýšení platu atp.).

Vezměte 4 svíčky, zapalte je a přiložte k nim ametyst. Opakujte: „Z nebe se na mě valí záplava peněz. Přijímám energii hojnosti a prosím, aby se projevila v mém životě. Jsem bohatý. Jsem bohatý. Jsem bohatý.“ Celou frázi odříkejte přesně třikrát. Dívejte se, ja plápolají plamínky svíček a představujte si, že se vaše přání splnilo. Přibližně deset minut se na svůj záměr soustřeďte a pak svíčky zhasněte.Tento rituál pak následně zopakujte ještě šeskrát v následujících dnech. Rituál však prý funguje jen, když máte dobré srdce a úmysly.

Magie čaker. Naučte se určité afirmace a změní se vám život

svetzeny.cz

Co znamenají vaše sny i noční můry? Mohou upozorňovat na blížící se nemoc

svetzeny.cz