Přejít k hlavnímu obsahu

Tato znamení zvěrokruhu jsou rození vítězové: Dokládají to i statistické údaje z olympiád. Jste mezi nimi?

Tipnete si, která 4 znamení se řadí mezi ty nejúspěšnější? Jsou to rození vítězové, kteří jsou vytrvalí a odhodlaní splnit si v životě všechny svoje sny. Dokládá to i statistika olympijských vítězů dle znamení zvěrokruhu. Jste také jedni z nich?

1. místo: Kozoroh

Upřímně, překvapuje to někoho? Kozorozi suverénně kralují žebříčku olympijských medailistů dle dat, která poskytla stránka RunRepeat, která analyzovala data z 51 olympijských her. Kozorozi získali 1202 zlatých medailí, rovněž ostatní předběhli i v počtu stříbrných a bronzových medailů, což už nemůže být náhoda. Kozorozi jsou znamením, které je velmi odhodlané. Když si něco usmyslí, jde si tvrdě za svým a nikdy se svých snů nevzdává, i když se to ostatním jeví jako nereálné. Také jsou lidé narození v tomto znamení nesmírně pracovití, doslova ze sebe vypustí duši, jen aby dosáhli toho, po čem touží. Mnohdy jsou to workoholici, pro které je na prvním místě práce a osobní život jde u nich stranou. Zároveň jsou velmi skromní, nejsou to ti, kteří by své (mnohdy úžasné) úspěchy dávali okatě najevo.

Astrologie: Se kterou královnou sdílíte stejné znamení zvěrokruhu, je to krutá Krvavá Marie, obdivuhodná královna Viktorie, nebo někdo jiný?

Víte, se kterou významnou panovnicí sdílíte stejné znamení zvěrokruhu a povahové vlastnosti? Je to krutá Krvavá Marie, která roky děsila celou Anglii, nejkrásnější panovnice své doby – císařovna Sissi, nebo královna Viktorie, která dokázala Anglii posunout vpřed?
svetzeny.cz

2. místo: Vodnář

Na druhém místě se umístili Vodnáři s 829 zlatými olympijskými medailemi. Rovněž se dá říct, že to není nic překvapivého, Vodnáři jsou známí tím, že bývají velmi úspěšní, ať už se věnují jakémukoliv oboru. Jsou velmi chytří a vynalézaví, jsme si jistí, že perfektně znají svůj obor a dovedou si vybrat tu nejlepší techniku a trénink. Zároveň je pro ně typické, že když se pro něco nadchnou, tak pro to žijí a dělají to s neuvěřitelným zápalem a odhodláním, v tom jsou trochu podobní Kozorohům. Navíc jsou to rození vůdci, kteří se umí správně rozhodovat, i proto bývají tak úspěšní. Vodnář příliš na svého trenéra nedá, sám moc dobře ví, co je pro něj nejlepší. Na druhém místě skončili asi z důvodu, že na rozdíl od Kozorohů nechtějí své profesi věnovat úplně celý svůj život.

Horoskop podle bájné Atlantidy: Které z 15 znamení by vám před 9600 lety náleželo a jaký osud vám byl předurčen?

Atlantida je opředená řadou legend, jedna z nich tvrdí, že její obyvatelé měli vlastní horoskop. Povahu člověka a jeho osud určoval den v měsíci, ve kterém jste se narodili. Zjistěte, které z 15 znamení by vám náleželo, a co to o vás vypovídá.
svetzeny.cz

3. místo: Střelec

Těsně za Vodnáři skončili Střelci na krásném třetím místě s celkovým počtem 824 medailí. Střelce bychom tak vysoko v žebříčku netipovali, o tomto znamení se totiž ví, že je schopné ze dne na den změnit celý svůj život a není příliš stálé. Na druhou stranu jsou Střelci ale velmi aktivní, možná dokonce nejvíc ze všech. Mají přehršel energie a skoro to vypadá, jako by ani nikdy netrpěli únavou. O Střelcích se říká, že pro ostatní znamení je velmi těžké s nimi udržet krok. Roli určitě hraje i jejich nadšení, když jednou Střelec pro něco vzplane, dá do toho hodně úsilí a energie. Střelci jsou také velmi ambiciózní, v životě touží po úspěchu, jak je vidět, daří se jim to.

4. místo: Ryby

Bramborová medaile patří Rybám, zde se ukazuje, že platí: „Tichá voda břehy mele.“ Nenápadné introvertní Ryby si na olympijských hrách vedly skvěle, na kontě mají za dané období 806 medailí. Velmi jim jistě pomohla jejich přizpůsobivost, Ryba si dokáže poradit v každé situaci. Zatímco ostatní šílí z počasí či terénu, Ryba je v klidu, ví, že na to vždycky vyzraje.