Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop podle bájné Atlantidy: Které z 15 znamení by vám před 9600 lety náleželo a jaký osud vám byl předurčen?

Info ikona
Atlantida

Atlantida je opředená řadou legend, jedna z nich tvrdí, že její obyvatelé měli vlastní horoskop. Povahu člověka a jeho osud určoval den v měsíci, ve kterém jste se narodili. Zjistěte, které z 15 znamení by vám náleželo, a co to o vás vypovídá.

Azr'hal (1. den v měsíci)

Jste člověk, který se snadno pro věci nadchne. Rádi zkoušíte nové věci. Narodili jste se pod šťastnou hvězdou, daří se vám vše, na co sáhnete. Máte skvělé vůdčí vlastnosti.

Duirk'har (2., 3. a 4. den v měsíci)

Vaším osudem je, že se vám v životě budou cyklit určité události stále dokola. Dlouho budete hledat to, co by vás skutečně naplňovalo. Budete obklopeni přáteli, které vám každý může jen závidět. Jste spíše introvert, který chce žít v míru a harmonii.

Ferz'oulh (5. a 6. den v měsíci)

Do vínku vám bylo dáno, že si budete užívat každý den, jako by měl být tím posledním. Také se umíte poučit z vašich minulých chyb. Jste kreativní jedinec, který mívá originální nápady.

Gal'aï (7. den v měsíci)

Jste životní klikař, kterému se vždy bude dařit vše, na co sáhne. Pomohou vám k tomu i vaše kontakty, velmi snadno si získáte přízeň lidí. Byla vám nadělena nezdolnost a vytrvalost, díky těmto vlastnostem si splníte všechny svoje sny.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Jni'baël (8., 9. a 10. den v měsíci)

Máte výjimečný dar, lidi přitahujete jako magnet. Často se vám bude stávat, že s vámi budou chtít komunikovat a budete mít v životě hodně ctitelů. Vy si však nadále budete střežit svá tajemství a soukromí jako ostříž. Ostatní budete v životě inspirovat.

Klad'esh (11. den v měsíci)

Váš osud je jasně daný – v životě budete úspěšní, ať už se vydáte jakoukoliv cestou. Jste perfekcionista, který dotahuje věci do detailu. Díky této vlastnosti se jednou stanete odborníkem ve svém oboru.

Mama'dhoul (12., 13. a 14. den v měsíci)

Je vám souzeno, že v životě odhalíte tajemství, která se týkají vaší rodiny a přátel. Budete mít dilema, zda tyto věci ventilovat či ne. Máte dar slova, umíte dobře komunikovat a vyjadřovat se. Jste skvělý řečník, který umí v lidech vzbudit emoce.

Perd'hur (15. a 16. den v měsíci)

Jste velmi pracovitý člověk, který má dokonalou kontrolu nad svými emocemi. V životě je vám souzeno, že si na řadu věcí budete muset počkat déle než vaši vrstevníci. Budete se muset naučit slevit ze svých nároků, což pro vás bude obtížné.

Quest'hal (17. den v měsíci)

Jste člověk, který jen málokdy bývá spokojený. V životě se kvůli tomu budete dost často cítit nešťastný. Máte tendenci si na všechno stěžovat. Na druhou stranu vás to kariérně posune vpřed, jste totiž dost kreativní na to, abyste našli způsob, jak věci vylepšit.

Sark'houm (18. a 19. den v měsíci)

Snadno se přizpůsobíte každé situaci, jste velmi flexibilní, to vám dost ulehčí život. Jste nezávislý, spolehlivý a sebejistý člověk. Životní optimismus vás nikdy neopustí, vždy budete sklenici vidět poloplnou namísto poloprázdné.

Ek'winax (20., 21. a 22. den v měsíci)

Jste klidný, mírumilovný a vyrovnaný člověk. V životě se budete delší dobu hledat, nebudete si jistí, zda kráčíte po správné životní cestě. Vaše dobrá nálada je doslova nakažlivá a díky budete mít spoustu přátel, kterými se obklopíte.

Horoskop: Tato tři znamení čeká týden, kdy se jim bude dařit vše, na co sáhnou!

svetzeny.cz

Vord'hak (23., 24. a 25. den v měsíci)

Jste člověk, kterému do vínku byla dána empatie a soucit s druhými. Vždy se o ně postaráte tak, jak nejlépe umíte. Umíte je uklidnit a dobře jim poradit. V životě je vám souzeno, že hodně lidem pomůžete, je pro vás vhodná kariéra ve školství nebo ve zdravotnictví.

Ysb'aal (26., 27. a 28. den v měsíci)

Jste velmi trpělivý a tvrdě pracující člověk. Díky tomu, že se nikdy nevzdáváte, to v životě dotáhnete daleko. Jste ambiciózní a odhodlaný. Měli byste se však naučit vděčnosti a pokoře, mnohdy si neuvědomujete, jak dobře se máte a berete to jako samozřejmost.

Za'our (29. a 30. den v měsíci)

Jste člověk, který umí zapůsobit na druhé a zaujmout je. Jste inspirativní osobnost, ke které ostatní lidé vzhlížejí. V životě budete jednou velmi mocný a vlivný člověk. Vyhovuje vám velet, v zaměstnání se budete snažit dostat se do vedení stůj, co stůj.

Yri'birri (31. den v měsíci)

Jste duchovně založený člověk, který ctí tradice. Máte vrozenou empatii a dokážete v lidech číst jako v otevřené knize. Rovněž oplýváte značnou představivostí, která vás předurčuje pro uměleckou dráhu.

Numerologie: Která čísla přitahují peníze? Zjistěte vaše peněžní číslo, prozradí, zda zbohatnete!

svetzeny.cz

Numerologie: Prozradí, jestli se k sobě s partnerem hodíte. Zjistěte, zda jste si souzeni!

svetzeny.cz